dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł107,10 m² 6 526,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji Faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł145,20 m² 5 165,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:577 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i 2 garażami w miejscowości Kruszyn. Przestronny salon połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł290 m² 4 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 250m2 usytuowanego na działce o powierzchni 1500m2 w Rynarzewie. Dom wybudowany z poritu docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł317 m² 4 413,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Duży dom w Strzebielinie - idealny dla rodziny lub pod działalność! Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 312 m , z użytkową 224 m . Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł161,10 m² 5 828,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:474 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł240 m² 3 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie, położony w malowniczej części Lipowej z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł340 m² 2 044,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż kamienica, usytuowana w Czerwionce - Leszczynach, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni mieszkalnej 340 m2, wraz z działką o powierzchni 670 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 340 000 zł170 m² 7 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Tylko w Angel Estate! Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowy dom w bardzo dobrym standardzie, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł313,21 m² 14 367,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość 2 domy, 1,98 ha, widok na Dunajec, las, prywatność Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć to właśnie tutaj. Nieruchomość otoczona jest zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł90,83 m² 5 394,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 420 m²

Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, w otoczeniu zieleni i przy dźwiękach śpiewu ptaków A może szukasz idealnego miejsca na weekendowe wypady z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom pod Krakowem - przestrzeń, światło i komfort na co dzień Narama | 115,06 m | 4 sypialnie | Garaż | Ogród Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł600 m² 13 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 707 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym, zjawiskowym ogrodem -położoną w bliskiej okolicy Konstancin Jeziornej, 9 minut od Starej Papierni. Atuty - Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł125 m² 16 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Klimatyczny dom w Owczarni 125 m na pięknej działce 1880 m Oaza spokoju wśród starodrzewia, blisko Milanówka, podkowy Leśnej i trasy S8 To nieruchomość z prawdziwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o 169 m użytkowej, usytuowany na działce 754 m w cichej i zielonej części Pawłowic. Rozkład pomieszczeń: parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 297 m² 11 565,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Mamy przyjemność przedstawić rezydencję w Konstancinie-Jeziornie na sprzedaż nieruchomość Ta imponująca Rezydencja z prywatnym basenem usytuowana jest na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł106,79 m² 9 926,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Gotowy do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych! Zapraszam do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej w Nadolicach Wielkich, w niedalekiej odległości od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 250 000 zł285 m² 11 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Wyjątkowa rezydencja w stylu śródziemnomorskim | Lubin gmina Międzyzdroje Są nieruchomości, które nie są tylko domem są doświadczeniem. Ta wyjątkowa rezydencja w Lubinie to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł151,10 m² 7 789,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który spełni oczekiwania osób ceniących wygodę, nowoczesne technologie i świadome podejście do życia. To miejsce, w którym możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł440 m² 2 838,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Rezydencja w Cekanowie: 440 m możliwości + przestrzeń na biznes! Szukasz domu, który bez trudu pomieści dużą rodzinę, a przy okazji stanie się bazą dla Twojej firmy? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł68,75 m² 11 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na słonecznej działce. Wybudowany z ogromną dbałością o szczegóły przy współpracy sprawdzonych ekip budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjne domy wolnostojące w gminie Wielka Wieś! Prezentujemy Państwu atrakcyjne domy na działkach o powierzchni od 450 do 900 m2, położone w miejscowości Wielka Wieś - gmina Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł218,90 m² 6 345,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Na sprzedaż jest wolnostojący dom wiejski pośrodku dużej działki o powierzchni 2.294 m2. Wyposażony jest w pompy ciepła i zaawansowany system fotowoltaiczny. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł407,10 m² 5 158,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w Bartoszówce przy ul. Pałacowej w urokliwej zielonej okolicy rezydencyjnej. O nieruchomości w skrócie: *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130,52 m² 6 121,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim z garażem Postoliska k. Tłuszcza. Marzysz o własnym, nowym domu pod Warszawą, w którym sam/a zdecydujesz o finalnym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł134 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 117 m2 (powierzchnia całkowita 1134 m2) znajdujący się Krasicach. Usytuowany na działce o powierzchni 970m2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł175 m² 4 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni łącznej 175m2 z tarasem 16,5m2. Dom usytuowany przy ul. Modrzewiowej - na działce o powierzchni łącznej 194m2. Dom podpiwniczony, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 055 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 150m2, usytuowany na działce o powierzchni 2055m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł634 m² 1 561,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:634 m²

Ursynów Działka: 634m2 Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego: 381m2 Typ działki: mieszkaniowo usługowa Budynek do generalnego remontu / rozbiórki ________________________________________ Forma.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł120 m² 5 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Marzysz o własnym kącie w malowniczych Bieszczadach, gdzie czas płynie wolniej, a natura zachwyca na każdym kroku? Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107,62 m² 6 968,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego parterowym budynkiem mieszkalnym. Budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 999 zł157 m² 4 458,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 157,91 m , położonego w miejscowości Deszczno przy ul. Szkolnej (66-446), przy ulicy Skowronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł226,95 m² 1 740,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Przystajń. Stan surowy, działka 1525 m . Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Leśna,śląskie

615 000 zł82,90 m² 7 418,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy z widokiem na góry - to idealny moment na decyzję. W inwestycji pozostał już tylko jeden dostępny segment - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny