dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

2 399 000 zł311 m² 7 713,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:967 m²

Atrakcyjny dom blisko lasu | Marki (struga) Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 311 m (użytkowej 210 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,70 m² 7 151,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski! wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 400 zł70 m² 8 053,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Apartamenty Zielone Wzgórze nad Jeziorem | Staszów, ul. Opatowska Powierzchnia mieszkania: ok. 70 m 3 pokoje | salon z aneksem kuchennym | łazienka | wc Rok budowy: 2025 r. Cena mieszkania: 563.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł132,75 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Estaton przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 232,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 110 m , usytuowany w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Kłodnickiej. Budynek z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 283 m² 8 183,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży nieruchomość po kompleksowym remoncie i rewitalizacji w 2014r. z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 536 m²

Siedlisko z dużym potencjałem | Frygnowo | Warmia i Mazury Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Frygnowo, gmina Grunwald, województwo warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa wyjątkowa oferta- dom nad stawami stary julianów Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł145,54 m² 6 864,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

*rezerwacja* Prezentowane mieszkanie znajduje się na piętrze oraz poddaszu budynku w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni całkowitej 145,54 m . Osiedle składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł248 m² 3 326,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Przestronny dom z garażem w świetnej lokalizacji Łódź Kurak Na sprzedaż solidny i przestronny dom jednorodzinny z lat 60., położony w doskonale skomunikowanej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł139,63 m² 9 238,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Praktyczny dom na kameralnym osiedlu przy lesie. * * Domy znajdują się w Głogoczowie, gm. Myślenice ** Załączone zdjęcia przedstawiają identyczne domy wybudowane na innej działce. ***I speak.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł164,10 m² 10 237,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m + garaż 15,5m ). Cena: 1 680 000 zł Dom: nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł216 m² 8 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom położony W centrum kamieńca! gotowy do zamieszkania! możliwość zamieszkania dwóch rodzin (dwa odrębne wejścia). Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Kamieńcu.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł240 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość u podnóża Kamedułów dom 240 m na działce 25 arów w bardzo bliskiej okolicy Wisły! Cena jest do negocjacji. Masz pytania? Zadzwoń chętnie rozwieję wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 900 zł123,30 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł219,60 m² 6 598,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom + biznes w jednym | 219 m + 300 m | Reda, ul. Długa Szukasz miejsca, które połączy komfort życia z możliwością prowadzenia własnej działalności? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 896 zł86,92 m² 9 030,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom szeregowy 4 pokojowy na sprzedaż! Powierzchnia 86,92 m z dużym ogrodem skrajnym dostępny na ten rok. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

989 000 zł166,89 m² 5 926,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie Morskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł134,74 m² 5 788,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

* * * tylko W naszym biurze * * * greathouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Sójka D3 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów leśny raj. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szukalice,dolnośląskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Szukalice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Dom budowany z dużą dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł302 m² 13 241,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Dolaszewo - komfortowy dom wolnostojący na sprzedaż. Prezentujemy komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części Dolaszewa. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł330 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Dom arcelin na wynajem Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie luksus łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł266 m² 5 225,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Reprezentacyjna rezydencja W topowej lokalizacji - Ustroń czeka na Ciebie! Marzysz o życiu w komfortowej, luksusowej przestrzeni, w otoczeniu malowniczej przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł225 m² 1 862,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Na sprzedaż przestronny dom z atrakcyjną działką w pobliżu lasów i jezior. Lokalizacja: działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Skępe z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł320 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom w z funkcjonalnym rozkładem | 5 sypialni | ogród | cicha i zielona część Wilanowa (zawady) | blisko Placu Vogla | osiedle z pełną infrastrukturą Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 214 m² 7 331,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł178,54 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

1 295 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121 D).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł75 m² 9 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł180 m² 7 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Masz dość życia w bloku? Hałas, brak miejsca, ciągły pośpiech Jeśli czujesz, że to już nie jest kierunek, którego szukasz zobacz coś zupełnie innego. W Gronajnach, kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 000 m²

Do sprzedaży siedlisko na Warmii i Mazurach! Jezioro Gromskie! Duża działka! Dom i zabudowania na działce siedliskowej o pow. 10,2 ha Cena nieruchomości 48,- pln/m2 - razem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Do sprzedania dom do remontu położony na ładnej działce w malowniczej okolicy w miejscowości Kolonowskie. Dom jest zbudowany wyłącznie z cegły klinkierowej, pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 140 m2, sprzed 1939 roku, zmodernizowany w latach 60-tych, obecnie do remontu, położony w centrum, wsi Drygały (powiat Biała Piska) przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł136,50 m² 13 040,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Atrakcyjny, nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej na sporej i zacisznej działce. Bliska Białołęka, cichy fragment ulicy Ostródzkiej / Wielkopolskiej, około 3,7 km od dwóch stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tanowo,zachodniopomorskie

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną, ekskluzywną nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Tanowie , miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł96,60 m² 6 728,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:742 m²

To dom dla osób, które chcą mieć spokój, przestrzeń i jezioro na wyciągnięcie ręki. Nowoczesny, parterowy projekt Kamilek 71 sprawdzi się zarówno do codziennego życia, jak i jako drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gorawino

Gorawino,zachodniopomorskie

365 000 zł104 m² 3 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom wolnostojący z dużą działką - Gorawino, gmina Rymań | 20 km od morza Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Gorawino, w gminie Rymań, zaledwie 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy 5-pokojowy dom w podwarszawskim Topolinie (gm. Stare Babice) na foremnej działce. Dom : Wyjątkowy, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Zaprszam do zapoznania się z wyjątkową i rewelacyjną ofertą sprzedaży przepięknej posiadłości usytuowanej w Mirosławcu. Przedstawiana nieruchomość, to malownicze siedlisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij