dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

11 990 zł350 m² 34,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Do wynajęcia umeblowana reprezentacyjna willa zlokalizowana w spokojnej okolicy niedaleko centrum miasta w Łaziskach Górnych przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł131 m² 5 458,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Twoje miejsce na ziemi w Zaściankach - Ostatnia szansa na dom, który łączy miasto z naturą. Mamy przyjemność zaprezentować jeden z ostatnich dostępnych segmentów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 750 zł159,50 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł357,71 m² 1 928,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Jest to opcja: - dla dużej rodziny, - dla dwóch rodzin, - dla mechanika, który oprócz domu szuka miejsca na swój biznes, - dla przedsiębiorczego małżeństwa, które prowadzą swoje biznesy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł342,20 m² 1 607,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:122 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad Notecią Na sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gąski

Gąski,warmińsko-mazurskie

749 000 zł296 m² 2 530,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 296 m2, położony w malowniczej miejscowości Gąski, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł121,82 m² 8 619,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Nowoczesny Bliźniak z płaskim dachem - 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł290 m² 15 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atuty: - panoramiczny widok na morze i otaczającą przyrodę z dwóch sypialni i łazienki. - niskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii. -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł240 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym, położony 8 minut jazdy autem od w Kamienia Pomorskiego. Budynek mieszkalny o powierzchni ok. 100 m kw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Klimatyczny dom z widokiem na góry | Brenna | 160 m | 6 pokoi Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom położony w malowniczej Brennej w spokojnej okolicy, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

*** działka Z budynkami W pożądanej lokalizacji suwałk *** bliska odległość do centrum *** wiele możliwości *** Dobry Dom ma zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Balin

Balin,kujawsko-pomorskie

10 000 000 zł418 m² 23 923,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:28 800 m²

Piękny duży dom z gotową inwestycją - ferma drobiu w doskonałej lokalizacji. Atrakcyjna lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Balin, zaledwie kilka minut od Inowrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia , w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom po dużej modernizacji w Rzeszowie to miejsce, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność. Położony przy ul. Makuszyńskiego, na płaskiej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, energooszczędny dom parterowy o powierzchni 131 m bez prowizji, pcc, gotowy z poddaszem 38 m , wybudowany według projektu typowego ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:53 980 m²

Zapraszam do zakupu 2 wolnostojących domów o pow. użytkowej ok 150 m2 i 100 m2 oraz budynku gospodarczo-garażowo-warsztatowego o pow. około 160 m2 oraz dwoma wiatami drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł104,60 m² 4 770,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na Błędowie przy ulicy P ustynnej w zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej, o ferujemy dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek w stanie surowym zamkniętym: wykonane będą wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł244 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do kupienia nowe 8-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 244 m2 na działce 1000 m2 w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,50 m² 2 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł272,52 m² 8 806,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad morzem stegna | całoroczny dom + gotowy biznes na wynajem (3 domki) Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową, kompletną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł113,94 m² 8 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

5 min do pkp Zalesie Górne! nowoczesne domy W zabudowie bliźniaczej w pilawie 10 min od piaseczna 0% prowizji / biuro sprzedaży Bez pcc (2%) Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Nowoczesny dom parterowy 176 m z garażem i tarasem Kielce, zalesie Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu o powierzchni 176.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom w Kiekrzu (poznańska część Kiekrza) w atrakcyjnej lokalizacji przy spokojnej, ślepej uliczce, blisko jeziora. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł120 m² 35 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Nieruchomość z duszą i historią Ten dom należy do najbardziej znanych nieruchomości w Polsce Obiekt dla kolekcjonera z wizją To nie jest zwykła nieruchomość. To symbol epoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Szczecin,zachodniopomorskie

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą, ogród jak z bajki Niesamowita nieruchomość na Pogodnie / Łęknie Powierzchnia domu: ok. 190 m Powierzchnia działki: 400 m Typ zabudowy: bliźniak Liczba pokoi: 6 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł199,70 m² 1 497,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach miasta Tarnowa Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na obrzeżach Tarnowa a dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Poszukujesz miejsca do zamieszkania dla siebie i dla swojej rodziny ? Domu, w którym zamieszkasz, ale zarazem będziesz mógł/a prowadzić swój rodzinny biznes ? Ta nieruchomość zapewni Ci 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł270 m² 5 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 228 m użytkowej (270 m całkowitej), położony na działce 428 m w centralnej części Zakrzowa. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krzywiń,wielkopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz własnego miejsca z potencjałem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł124,93 m² 5 587,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Krzyżanowicach, w gminie Bochnia. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 12,31 ar, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

292 000 zł141,07 m² 2 069,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Rusinowo. Jedyne 12km do miejscowości Świdwin i Resko. Dojazd drogą asfaltową. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 110 mkw. (powierzchnia całkowita 140 mkw.) położony w miejscowości Biadoliny Radłowskie gmina Wojnicz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł380 m² 3 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Na sprzedaż dom wraz z 3 garażami oraz domem gospodarczym, w doskonałej lokalizacji w Redzie, przy ul. Gdańskiej, w Centralnej części miasta. To doskonała nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł65 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 50 m2, wybudowany w 2015 r. w technologii kanadyjskiej w miejscowości Budy Wielgoleskie, gm. Latowicz. Budynek położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ? Zapraszam. dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywidualny, działka 220m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij