dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

699 000 zł174 m² 4 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   promocja do końca kwietnia /niższa cena Dom z warsztatem samochodowym przy drodze krajowej nr 12-

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł120 m² 13 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Geodeów w Krakowie.( 7 minut na nogach do pętli tramwajowej Wzgórza Krzesławickie). . Kameralna okolica, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł195 m² 5 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - energooszczędny, wolnostojący dom jednorodzinny zbudowany na dużej działce w uroczej Lednogórze - 15 km od Gniezna i 30 km od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez podatku pcc! bez prowizji od kupującego! Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony na działce o powierzchni 7,5 ar w miejscowości Szarów koło Niepołomic ( gmina Kłaj). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł97,50 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w Knurowie. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim jako lokal w budynku wielorodzinnym z udziałem w gruncie. Dwa warianty lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł142 m² 5 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim.

Szczegóły ogłoszenia

997 186 zł71,74 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego:   , bądź do biura Novo Investing Sp. z o.o., które znajduje się przy ul. Walońskiej 7, 50-418 Wrocław. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł389,62 m² 6 981,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:617 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy, położony w Kamieniu Pomorskim. Dom trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 389.62 m kw. + garaż i piwnica o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł113,27 m² 5 729,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny bliźniak 113 m | ogród | Szemud Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113,27 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Wyjątkowa działka 1423 m? nad Narwią | 50 m do rzeki | Dom z bala | Łacha k. Serocka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Łacha gm. Serock ? zaledwie około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 250 zł131,73 m² 7 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie premium. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

Szukasz domu w cenie małego mieszkania w bloku? Chcesz rano pić kawę w absolutnej ciszy i mieć tyle podwórka, że można na nim grać w piłkę? Dobrze trafiłeś! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł90,87 m² 6 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Zanurz się w spokoju i urokach Małomic, miejscowości położonej zaledwie 5 km od Szprotawy. Przy ulicy Makowej, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł136,21 m² 4 037,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom w stanie surowym otwartym - projekt Dom w Żurawkach 7 , Dobczyce Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 7.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł212,33 m² 4 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 212 m , 5 pokoi, 3 poziomy, czempiń. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł219 m² 5 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom wolnostojący położony we Władysławowie w dzielnicy Cetniewo, usytuowany na działce o powierzchni 510 m . Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 240 000 zł302 m² 7 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Kraków Kliny Idealny dla rodziny a dodatkowo dobudowana część usługowa (wynajęta) przynosząca comiesięczne profity z wynajmu. Na sprzedaż funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa Inwestycja deweloperska Biały Sad , zlokalizowaną w Lulkowie 8 km od Torunia. Biały Sad to o wyjątkowe kameralne osiedle oferujące nowoczesne i przestronne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży dom mieszkalno-gospodarczy. Wolnostojący budynek dwukondygnacyjny wybudowany w latach przedwojennych. Wymiary po obrysie ok. 25x11 metrów. Parter: korytarz, 4 pomieszczenia w tym jedno ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł340 m² 3 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Gdyby to była sama działka, uznalibyśmy ją za trudną., choć atrakcyjnie położną. Ale jest tu już wszystko, a nawet więcej! To i tak nie jest łatwa i oczywista oferta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Gotowy do odbioru! Ostatni wolny dom! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do centrum, przystanek tramwajowy - 10 min pieszo, autobusowy - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł146,42 m² 7 854,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

III etap inwestycji polna sielanka w Rembelszczyźnie. Odebrany do użytkowania. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz w łazienkach na piętrze. Rekuperacja w cenie. Lokalizacjagranica.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł135,50 m² 6 413,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Jeżeli poszukujesz domu w otoczeniu przyrody z dobrym dojazdem do Wrocławia- ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135,5m2 usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowy dom w spokojnej, zielonej części Strzyżowa idealny do zamieszkania! Strzyżów, ul. Zacisze 3, woj. podkarpackie działka o powierzchni 14 arów, regularna, w zacisznym otoczeniu na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż: dom 400 m + działka 585 m ul. Sitnicka, biała Podlaska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł216 m² 3 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten siedmiopokojowy dom w Kościanie to wyjątkowa propozycja dla familijnej przestrzeni, której atutem jest lokalizacja w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł200 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: dom jest usytuowany w okolicy malowniczego Parku Oliwskiego, wzdłuż Potoku Oliwskiego. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 967 m²

Nowa niższa cena! Łazów - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim , w powiecie łaskim , w gminie Widawa. Siedlisko jest idealnym miejscem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł168 m² 3 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła po kompleksowej termomodernizacji Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

** ** ** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy ** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4. Nowy orzechów gm. Sosnowica - polecam do zakupu atrakcyjny domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł430 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny w stylu rezydencjonalnym w Międzylesiu english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentowania pięknego domu zbudowanego w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł112,80 m² 7 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł359 m² 8 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł274 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Oferuję wolnostojący dom w stanie deweloperskim położony w miejscowości Klepacze, gm. Choroszcz. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowe sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł222,98 m² 2 376,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 858 m²

Dom w stanie deweloperskim - działka 7858 m - Wojcieszków, ul. Burzecka Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony w miejscowości Wojcieszków przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł155,80 m² 3 915,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stan surowy zamknięty o powierzchni 155,8m2 w miejscowości Zarzecze (gmina Boguchwała). Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

1 990 000 zł178 m² 11 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 178 m , położony w miejscowości Dołgie, zaledwie.