dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

405 000 zł100 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość, która łączy funkcję mieszkalną z doskonałym zapleczem gospodarczym. To idealna propozycja dla osób szukających bazy pod biznes, warsztat lub domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od Warszawy? Ten wyjątkowy, wolnostojący dom w Dąbrówce - malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł195 m² 12 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Najważniejsze informacje: lokalizacja: józefów (zachodnia część) Powierzchnia całkowita: 195,06 m Powierzchnia użytkowa: 183,77 m Działka: 573 m Liczba pokoi: 6 Garaż: 1-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,80 m² 9 197,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Nie każdy dom zasługuje na miano wyjątkowego. Ten został zaprojektowany tak, aby nim być. To przestrzeń dla osób, które oczekują czegoś więcej niż metrażu szukają jakości, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł198 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| nieruchomość położona jest w gminie Czosnów, we wsi Jesionka. Do przystanku autobusowego z dojazdem do Metra Marymont jest około 200m. Na 800m2 działce jest wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł114 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

To co stworzysz z tego domu, będzie budzić podziw otoczenia- projekt to zapewnia- reszta w Twoich rękach. Nowy Ochędzyn to niewielka miejscowość w województwie łódzkim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł65,75 m² 4 851,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Kłobucku przy ulicy Mikołaja Reja. Cechy nieruchomości: - drewniany, jednopiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł168,94 m² 5 031,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Elegancki dom wolnostojący 168,94 m | działka 600 m | Bodzewo, okolice Gostynia. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł111 m² 5 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom, który daje spokój, niezależność i komfort życia. Wola Krzywiecka - 111 m , działka - 10,16 ar blisko Przemyśla i Krasiczyna. Jeśli szukasz miejsca, w którym cisza, natura.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł235 m² 7 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Rokitki | 30 min od Gdańska W otoczeniu zieleni, z bezpośrednim widokiem na las, znajduje się przestronny dom jednorodzinny położony w kameralnej części Rokitek miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży niewielki, przytulny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 73 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

975 000 zł229 m² 4 257,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Radom Dom 229 m + budynek usługowy 85 m | działka 700 m | duży parking | Radom Obozisko | 975 000 pln Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna nieruchomość położona w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Łukszty

Łukszty,warmińsko-mazurskie

240 000 zł78,93 m² 3 040,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 143 m²

wyjątkowe siedliska, prywatny staw, ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Łukszty, w gminie Pasłęk, w otoczeniu rozległych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Lublinie w dzielnicy Konstantynów, usytuowany na 391m2 działce. Dom z możliwością rozbudowy do 50mkw na kondygnacji. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,95 m² 8 970,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż całoroczny dom z tarasem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52,95 m , położony na działce o powierzchni 305 m na osiedlu domków nad jeziorem. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 900 000 zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł233 m² 2 403,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w miejscowości Pawlikowice, tuż obok Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje luksusową rezydencje z prywatnym basenem i strefą spa w spokojnej części Częstochowy. Całość o powierzchni około 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł129,82 m² 6 154,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję przede wszystkim dla inwestorów oraz osób planujących budowę nowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88,44 m² 9 034,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 89 m z dodatkową przestrzenią na poddaszu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 052 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z 2 niezależnymi mieszkaniami do wynajęcia nad morzem, machowinko, gmina Ustka, 1.490.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący dwukondygnacyjny z 2 niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł94 800 m² 5,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:94 800 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą zespół parkowo-pałacowy. Nowa, niższa cena! Nieruchomość: dwór, usytuowany malowniczo w dolinie rzeki Wisłoki, niedaleko Dębicy, to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł288 m² 5 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 085 m²

Dom na działce 5500m2 nad Jeziorem Białym Dwupiętrowy dom z 2016r. wolnostojący położony na działce o powierzchni 5500m2 w miejscowości Białogóry w gminie Giby. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł123,90 m² 13 559,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Avenue Estate prezentuje gotowy do wejścia dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem usytuowany w cichej i spokojnej okolicy. Atuty - Remont generalny wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł163,74 m² 3 658,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom z garażem. Malowniczo położony na dużej działce w cichym i spokojnym miejscu. Idealna propozycja dla rodziny poszukującej domu do.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł360 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

NA sprzedaż przestronny piętrowy dom-bliźniak oraz budynek komercyjny W szczęsnej pod grójcem oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia bliźniaka: 360 m2 Powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł131,68 m² 5 308,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do oglądania   nowoczesny dom pod lasem W zabudowie dwulokalowej oferta bezpośrednia- 0% zakup prosto od inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Не вимагається дозвіл на купівлю землі в Польщі під час придбання цієї нерухомості. Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł106,40 m² 5 159,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy, tuż przy lesie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 830.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowa okazja: dom 160 m z potencjałem dwurodzinnym na działce 5200 m z dwoma stawami Małe Łunawy Szukasz przestrzeni, która zapewni komfort Twojej rodzinie, a może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł104 m² 5 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł157 m² 5 382,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Strażów/ dom wolnostojący/ 157m2 Nieruchomość znajduje się w miejscowości Strażów tylko 8 km od ścisłego centrum Rzeszowa. Dojazd do posesji drogą asfaltową (zjazd z E-4 600 metrów ).

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł170 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Zapraszam na prezentację dom wolnostojącego w Mnikowie położonego na prawie 13-arowej działce. W tym domu, z dobrym skutkiem, połączono tradycyjną architekturę z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł108,87 m² 11 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużą działką - Zawada, gm. Mstów (okolice Częstochowy) Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 108,87 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł150 m² 11 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym blisko plaży Lokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. Zawiślańska.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł445 m² 1 638,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:824 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu bardzo ciekawy i zadbany duży dom w Świerzawie niedaleko Jeleniej Góry. Świerzawa to niewielka miejscowość w powiecie Złotoryja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł84,30 m² 12 692,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,30m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 570 m2, w miejscowości Ujazd gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł158 m² 5 031,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z pięcioma sypialniami oraz garażem w bryle, w stanie deweloperskim podwyższonym położony jest w Radomiu przy ulicy Wapiennej. (Mozliwość zakupu domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł126,90 m² 11 741,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Suchy Dwór - z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskał sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.