dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

549 000 zł177,50 m² 3 092,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:676 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.142 m , położony w niedalekiej odległości od Lublina , w miejscowości Niedrzwica Duża. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 072 m² 1 864,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż klimatyczna kamienica, usytuowana przy Tczewskiej Starówce. Idealne miejsce dla biznesu oraz osób szukających nieruchomości w ciekawych lokalizacjach. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 700 zł120,11 m² 8 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jakubowo Lubińskie, dom, 4 pokoje, 110 m2 + 40 m2 poddasza użytkowego, działka 12 ar, sprzedam, cena 499 000 zł. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym. Możliwość doprowadzenia do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł161 m² 5 900,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy zostały zaprojektowane w sposób zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł43 m² 3 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy drewniany domek w sielskim Maruszowie miejsce, gdzie czas płynie wolniej Szukasz przestrzeni, w której naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta? Ta nieruchomość w Maruszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Dom W łagodzinie | gotowy do zamieszkania | dwa piętra Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Łagodzinie, bezpośrednio przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego - w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł449,38 m² 3 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chrzanowo

Chrzanowo,warmińsko-mazurskie

4 200 000 zł190 m² 22 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Na sprzedaż luksusowy dom nad jeziorem Sunowo na Mazurach. Wyjątkowa nieruchomość położona w pierwszej linii zabudowy od jeziora w miejscowości Chrzanowo, na zamkniętym terenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: trzy Domki Jednorodzinne w Brennej - Idealna Inwestycja! Mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną nieruchomość składającą się z trzech urokliwych domków.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140,10 m² 6 638,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, który daje szerokie możliwości dostosowania przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Budynek usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 1230.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 865 564 zł151,34 m² 12 326,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przestrzenny dom bliźniaczy - bez prowizji! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Michałowice-Wieś, w powiecie pruszkowskim. Osiedle położone jest zaledwie 12 km od centrum Warszawy, co.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 810 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Żywocicach, w cichej i spokojnej okolicy. Budynek z możliowścią zamieszkania dwóch rodzin (posiada niezależne wejścia), i jest.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł244 m² 3 668,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań. Podstawowe parametry: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł497,10 m² 3 520,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 760 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - posiadłości z niepowtarzalnym projektem, która czeka na Ciebie. Wyjątkowość miejsca: ta posiadłość to idealne miejsce do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł159,90 m² 12 351,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 159,9 m , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kowale (gm. Kolbudy), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł198 m² 1 661,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:657 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 198 m2 z możliwością rozbudowy do 405m2 znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Raków. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

795 000 zł135 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kameralne domy 105 m w Bliżu-Baranowicach - tylko 5 minut od A4 i Bielan Wrocławskich. Wysoki standard, energooszczędność, brak prowizji i pcc. Idealne dla rodzin i par pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł189 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych domów. W Jednym znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Pierwsze mieszkanie posiada duże 3 sypialnie o pow. 13,5 m2, 16m2, 16m2, salon 29m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 798 900 zł115 m² 24 338 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość z basenem i stawem, 1,7 ha, w m. Budy Michałowskie, 45 km od Warszawy. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną posiadłość o powierzchni 1,7 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł113,77 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń i sporym ogrodem od wewnętrznej strony (nie od strony ulicy).Wysokie pomieszczenia 275 /300 cm! Idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł380 m² 5 786,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dzień dobry, miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 504 zł78,78 m² 14 934,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Dopasuję się do Ciebie - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną architekturę, komfort codziennego życia oraz bliskość natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość położona w Budach Janowskich powiat Mińsk Mazowiecki. Do Mińska to tylko niespełna 5 kilometrów, do Warszawy autostradą 30 minut. Niebywała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109,65 m² 8 198,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Górna - nowoczesna enklawa w sercu Kolonii Gosławickiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech ekskluzywnych domów w zabudowie szeregowej, łączących minimalistyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł186 m² 8 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu Dom o powierzchni 186 m położony na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł153,04 m² 12 284,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze. 0% prowizji! Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem w cenie. dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł116,64 m² 10 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Stary Wiśnicz willa z zagospodarowanym ogrodem na sprzedaż Dom gotowy do zamieszkania, z pełnym wyposażeniem, położony jest na wzgórzu, z pięknym widokiem na pasmo gór oraz zamek.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Kontakt : Robert Dutczak. Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Do zaoferowania dom jednorodzinny wolnostojący z trzema kondygnacjami z 2004 r. o powierzchni 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł128,90 m² 6 586,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom wolnostojący, murowany na Kaszubach - Szymbark 200 m od wyciągu Koszałkowo , 15 minut pieszo od przystanku pkm Krzeszna Na sprzedaż przestronny dom murowany o powierzchni 128 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie Przybyszówka, ul. Staszowska, w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa Cena, wiosenna Promocja 2026 r Z możliwością zamiany na mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Jeśli masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś odpocząć w ciszy i spokoju we.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi 73 m 14 km od ostrowca świętokrzyskiego Tarnówek 72, gmina Sienno, powiat lipski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł171,20 m² 2 622,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 094 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Biały Bór w powiecie szczecineckim w województwie zachodniopomorskim. Biały Bór to.