dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 290 000 zł114 m² 11 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zadbany, gotowy do zamieszkania segment o powierzchni użytkowej 114 m zlokalizowany jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Słowika w Zgorzałej (gmina Lesznowola) w otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom w zabudowie szeregowej, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł176 m² 76,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wynajem! Piękny dom z basenem i sauną już dziś możesz w nim zamieszkać! Niepowtarzalny ,wolnostojący dom o powierzchni 176m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 188,1 m (z dużym garażem 41,7 m z ogrzewaniem podłogowym), położony w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł211 m² 2 838,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa kamienica w sercu Ponieca, tuż przy rynku. Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w samym centrum Ponieca, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego ratusza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 140 m w gminie Drużbice , położony na zadbanej, 900-metrowej działce. Nieruchomość w stanie deweloperskim , idealna do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na wynajem przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej położonych na gdańskich Siedlcach. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim, obecnie wykonywane są ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł345 m² 5 214,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:684 m²

Zapraszam do zapoznania się się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 345m2(w tym piwnica 126m2), położonego w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł151,10 m² 4 599,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nałęczów - dom o powierzchni 151 m2 z 2 garażami (3 miejsca postojowe), położony na działce 7a, w centrum Nałęczowa. Idealny jako inwestycja pod wynajem lub dom jednorodzinny. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 999 zł628 m² 5 732,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż! Gotowy biznes - wynajem pokoi dla pracowników Z możliwością przekształcenia w dom spokojnej starości! Zarabiaj od pierwszego dnia! Biznes przynosi stałe dochody od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dębinki

Dębinki,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość składającą się z domu mieszkalnego 130 m2 oraz ogrodu. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej okolicy otoczonej lasami. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł190 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Wyjątkowa posesja 70 arów - Dom + budynki gospodarcze Spokojna okolica Kobierzyn. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Kobierzyn. To piękne i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł93 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom parterowy w Twardowicach - najwcześniejszy etap inwestycji, dający największe możliwości dopasowania domu do indywidualnych oczekiwań. To propozycja dla klientów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł335,62 m² 10 994,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom o powierzchni ok. 190 m , położony w miejscowości Nowe Czaple (woj. lubuskie, powiat żarski, gmina Trzebiel). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,85 m² 13 464,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Działka z niedużym domem ( mieszkalny) w konstrukcji drewnianej, całoroczny, w stanie surowym zamknietym/deweloperskim. Domek do wykończenia wewnątrz. Składa się z części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł430 m² 3 718,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 856 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomości znajdującą się w miejscowości Tanowo z pięknym widokiem na las. Działka o powierzchni 4856m2 jest oznaczona symbolem urm - usługi rzemieślnicze.

Szczegóły ogłoszenia

842 800 zł301 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Kraśniku o powierzchni użytkowej wynoszącej około 300 m2. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów z optymalną izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:716 m²

Cena podlega negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł601 m² 20 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Duża przedwojenna rezydencja na Szczytnikach na sprzedaż. Zapraszam po więcej informacji   dodatkowe informacje: typ własności: własność Typ dachu: dachówka ceramiczna Liczba sypialni: 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Nowej Wsi o powierzchni 400m2, 3 kondygnacyjny ze strychem oraz piwnicą. Obiekt doskonale sprawdzi się jako hotel pracowniczy. Piwnica składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Branno,wielkopolskie

1 400 000 zł283,70 m² 4 934,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Duży, piękny i tani w utrzymaniu Dom, który robi wrażenie od pierwszego wejrzenia - i na Twoim portfelu też. Na sprzedaż wyjątkowy dom pod Koninem - aż 283 m przestrzeni, garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwy dom, dwurodzinny (do sprzedaży cała dolna kondygnacja - parter budynku) w Nowej Soli przy ul. Krętej, na zagospodarowanym osiedlu domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł251,55 m² 5 963,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Sprzedam przestronny dom w Strzebielinie - ul. Zagrodowa, działka 1824 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 251 m2, położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł214 m² 5 140,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona we wsi Stara Sucha, gmina Nowa Sucha, powiat sochaczewski. Na sprzedaż dom o powierzchni 206,17 m2 wybudowany według projektu W-05/84 w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kusowo,zachodniopomorskie

499 000 zł92 m² 291,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Dom w sąsiedztwie jeziora, lasu i słynnych Bagien Kusowskich Twój azyl w sercu natury! Idealny na inwestycję i stworzenie siedliska lub małą agroturystykę! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Objezierze,zachodniopomorskie

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej wsi sołeckiej, otoczonej jeziorami, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jednego z nich. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł260 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom na sprzedaż pod Poznaniem. Idealny pod rodzinę lub osoby ceniące naturę. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 230 mkw. Miejsce zachwyca przestronnością i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jenkowice,dolnośląskie

879 000 zł86,53 m² 10 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż skrajny dom szeregowy z narożnym ogrodem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł652,12 m² 4 598,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko U nas Super lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowy Obiekt działający z bazą stałych klientów budynek: pensjonat 14 pokoi z restauracją o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Powodowo

Powodowo,warmińsko-mazurskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Polecamy ofertę domu mieszkalnego, jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej, położonego w miejscowości Powodowo, gminie Rychliki, ok. 30 km od Elbląga. Budynek mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105,53 m² 10 423,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment środkowy) położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon 20 mkw - kuchnia 5,95 mkw - łazienka 2,53.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Dom wolnostojący 200 m , 6 pokoi, pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na dużej działce 1097 m w spokojnej miejscowości Pękanino.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Sętal

Sętal,warmińsko-mazurskie

870 000 zł143,66 m² 6 055,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom wolnostojący w nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze z garażem i dużą działką z widokiem na jezioro. Stan deweloperski do wykończenia wewnątrz. Do budynku doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w atrakcyjnej i spokojnej części Głogowa Małopolskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł146,53 m² 3 275,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Szukasz działki w Kaliszu z gotowym projektem domu? Ta nieruchomość daje Ci możliwość wykończenia według własnych potrzeb! 1. Opis nieruchomości: prezentujemy działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 444 zł333,50 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

English below! Dzień dobry, zapraszam do wyjątkowej okazji zamieszkania w przestronnej, nowoczesnej willi w prestiżowej dzielnicy Warszawa-Radość. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w zabudowie szeregowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa Dwa Światy wybudowana w 2005 roku, o powierzchni 290 m2, położona na pięknie zagospodarowanej działce. Usytuowana w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Warszawy - na Ursynowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij