dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 120 m2. Do każdego lokalu przynależy działka do wyłącznego korzystania o wielkości 380 m2. Przemyślany i wygodny projekt. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową inwestycję - dom o niepowtarzalnej bryle, wyróżniający się nowoczesną architekturą i starannie zaprojektowanymi detalami. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł147,75 m² 8 121,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 161 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący na dużej działce o powierzchni 10161 m2 w miejscowości Mokas gmina Sochaczew. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 147,75 m2+ garaż 19,60 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł89 m² 8 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 90 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy Szwederowo. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,30 m² 9 238,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 025 000 zł235,21 m² 17 112,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowa willa w Wilanowie otoczona drzewami - komfort, przestronność i nowoczesny design [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł231,30 m² 5 183,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 231,30 m (powierzchnia użytkowa 160,50 m faktyczna powierzchnia po podłodze jest większa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł911,15 m² 2 414,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

14 400 m | 911 m | ogromny potencjał opis nieruchomości: kupujesz grunt - zyskujesz gotową zabudowę. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni działki 14 400 m z kompleksem budynków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni ok. 100 m położony w urokliwej miejscowości Lipnik, w otoczeniu zieleni i spokojnej wiejskiej zabudowy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł168 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Tylko U nas atuty: - willowa okolica - salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój) - szybkie wydanie - dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł104,50 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy zaszczyt zaprezentować eko projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Czechowicach-Dziedzicach. Osiedle nazwaliśmy 'Słoneczne Przedmieście '. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł97 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Najbardziej kapitałochłonne prace remontowe są już za Tobą. Reszta to kwestia wykończenia wnętrza według własnego gustu. Przedstawiam dom jednorodzinny wolnostojący w dzielnicy Bór.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 7 kilometrów od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Łódzka giełda nieruchomości. Chciałbym Państwa zainteresować domem z 1920 r o pow. ok 80m2 położonym w centrum Tuszyna ul. Źródlana 3 na działce budowlanej o wymiarach szer ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 160 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Nieruchomość oferuje 5 przestronnych pokoi, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Giżycku. Dom położony jest na osiedlu Wilanów przy ulicy Sadowej 21. Dom po kapitalnym remoncie w 2023r. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł45,70 m² 12 450,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:367 m²

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży domu z działką w Rydzewie na Mazurach. Dom łączy w sobie nowoczesną architekturę z ciekawym designem, dzięki drewnianym elementom na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:772 m²

Nowa cena! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę domu do kapitalnego remontu. Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest w miejscowości Lędziechowo w gminie Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dla osób ceniących ciszę, komfort I wygodę. Dom w zabudowie wolno stojącej, wybudowany w 2022 r., 3-kondygnacyjny wybudowany w technologii energooszczędnej skandynawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł247 m² 805,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w miejscowości Bielsk Podlaski, zlokalizowany przy ulicy Górnej. Budynek z początku lat 90tych, o powierzchni 160m2, na działce o powierzchni 956m2. Kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 913 zł88,47 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Dom 88,47 m z ogrodem 124 m | 4 pokoje | Pompa ciepła | Promno Park Nowoczesny, energooszczędny dom w zielonej i spokojnej okolicy gotowy do wykończenia według Twojego stylu. Lokal 32.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł191 m² 9 942,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Na sprzedaż dom wolnostojący premium o powierzchni 191 m. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł210 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam nieruchomość w Dęblinie. Dom 1 Powiechsznia 90,3m 3 pokoje, łazienka, strych.,piwnica, fotowoltaika. Ogrzewanie gazowe i woda z sieci.Kominek z płaszczem wodnym Dom2. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w Świebodzicach Dom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu. Na powierzchnię domu składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,54 m² 9 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już gotowe! Apartamenty z ogrodami lub tarasami na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł250 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomości ,maly Domek' zapraszają do zakupu bardzo atrakcyjnego architektonicznie domu z murem pruskim oraz doskonale zachowana stodoła o wym 7x12m2 Dom zachował w 80% dawne piękno.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowa nisza cena! Oferujemy do sprzedaży dom drewniano-murowany, położony w okolicach miejscowości Jedlicze. Budynek - typu bliźniak, posadowiony jest na niezależnej działce. Dodatkowo do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł177,20 m² 6 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł139 m² 9 136,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż oferowany jest skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 139 m z garażem w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa wynosi 122 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł712 m² 18 117,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Rezydencja tuż przy pałacu brühla Młociny | Reprezentacyjna rezydencja | 3 poziomy | Tereny zielone | ch Młociny | Obok Pałacu Brühla I Możliwa rozbudowa ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł99,74 m² 3 799,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 99,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferuję drewniany dom o powierzchni ok. 70 m , położony w centrum miejscowości Stara Jastrząbka. Nieruchomość znajduje się na , 10-arowej działce z bezproblemowym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowa okazja - Nowy dom na rod Waryński, 1,5 km od plaży Stogi Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł134,15 m² 16 548,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, mam na imię Monika i z przyjemnością zaprezentuję Państwu unikalną nieruchomość, usytuowaną w prestiżowej inwestycji Wille Bukowska. To wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.