dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na 5 arowej działce w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł101 m² 8 306,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Krzyszkowice (gmina Myślenice) Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny realizowany według cenionego projektu Archon Dom w Manuce. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasu Sprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położonej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł282,20 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nietuzinkowy, wolnostojący, przestronny, dom, o pow. 229,2m2. z antresolą o pow.53m2., z garażem, dużym ogrodem, w spokojnej lokalizacji, w Baninie k/Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczutki

Szczutki,kujawsko-pomorskie

800 000 zł111,10 m² 7 200,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł102 m² 7 009,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, energooszczędny bliźniak w spokojnej okolicy Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość typu bliźniak, położona w Czechowicach-Dziedzicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Dom z dużą działką z potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Ustroń dzielnica Nierodzim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł160 m² 9 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękny dom w Dojlidach Górnych idealne miejsce do życia! Z przyjemnością oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 160 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł158 m² 7 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom, lublin, ul. Janowska, budynek: -4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -2009 rok -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 192 m² 306,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż drewniany dom letniskowy w miejscowości Regiel - gmina Ełk, razem z działką o powierzchni 1192m2. Budynek nowy, z dwiema sypialniami oraz pokojem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł218,99 m² 3 013,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł70 m² 4 571,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż prawo dzierżawy działki "rod Gdańsk- bysewo" Gdańsk. Działka o powierzchni 490m2, wraz z murowanym domkiem 70 m2 z poczynionymi nakładami (domek i nasadzenia). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

NA sprzedaż - Dobroszyce 2-kondygnacyjny budynek, z wielkim potencjałem! pu budynku: 240 m2 grunt: 0,0806 ha Cena: 925 000,00 zł do negocjacji budynek O powierzchni 240 M posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł87,80 m² 7 574,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 891 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 87,80 m2 dodatkowo z zabudowaniami gospodarczymi oraz dużą działką o powierzchni 6891 m2. W domu jest centralne ogrzewanie, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwy i niepowtarzalny dom wolnostojący, wybudowany w 2020 r, położony w sercu Karkonoszy. Dom znajduje się w otulinie drzew, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł126 m² 5 674,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak na sprzedaż stan deweloperski | 126 m | działka ok. 400 m 0% prowizji od kupującego Na sprzedaż nowoczesny blizniak w stanie deweloperskim o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł678,53 m² 10 242,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica na sprzedaż. Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana w Lublinie przy ul. Targowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł530 m² 3 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Pensjonat z dużym potencjałem inwestycyjnym - 20 minut spacerem od plaży w Mielnie Na sprzedaż pensjonat położony w cichej, zielonej okolicy Mielna - zaledwie 20 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwoma budynkami gospodarczymi w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : - przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Lubawa,warmińsko-mazurskie

890 000 zł345 m² 2 579,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Lubawa, ul. Gdańska 28e - ten dom może być Twój! Dostępny do zakupu przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w Lubawie przy ul. Gdańskiej 28e, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bobolice,zachodniopomorskie

190 000 zł42,66 m² 4 453,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nieruchomość położona w Bobolicach z ogrodem, idealna dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania. Połowa domu o powierzchni mieszkalnej 42,66 m2, składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł208,06 m² 2 393,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wykończenia - Piotrków Kujawski, ul. Klonowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, położonego w spokojnej i urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 920 000 zł142 m² 20 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! ostatni nowoczesny dom | W enklawie zakamycze Ekskluzywne osiedle | Jedynie 3 domy | Zamknięta oaza przy lesie | Wola Justowska | 150m od lasu Wolskiego | Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł35 m² 16 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Przytulny dom z półbala przy jeziorze działka 3700 m2 z potencjałem inwestycyjnym! Szukasz azylu blisko natury, a jednocześnie lokaty kapitału? Na sprzedaż wyjątkowy dom rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119,20 m² 9 983,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Numer oferty w biurze 91-145 Polecam do sprzedaży nowobudowany dom wolnostojący parterowy z poddaszem do własnej aranżacji na część gospodarczą wybudowany będzie wg. projektu Dobry dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na osiedlu Lekarka w Wieliczce - w części miasta z dominującą zabudową wolnostojących domów jednorodzinnych, o stosunkowo luźnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł138 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący z dużym ogrodem | Bogucin przy granicy z Poznaniem Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m , położony w spokojnej i zielonej części Bogucina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł166 m² 9 030,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej lokalizacji mikołów kamionka ul. Jagodowa. Oferta na wyłączność - kupujący nie płaci wynagrodzenia biura! Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł133,59 m² 6 662,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wołomin/nowe Lipiny, segment środkowy, stan deweloperski, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, ogródek Nowa inwestycja - tylko 1000 m do stacji pkp Wołomin Słoneczna! oferta deweloperska - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

1 070 000 zł99,61 m² 10 741,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom, który ułatwia życie! Piła, osiedle Podlasie Szukasz miejsca, gdzie logistyka rodzinna staje się prosta? Ten dom na osiedlu Podlasie w Pile to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 299 000 zł271 m² 4 793,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 203 m²

Piękny dom w bliskiej okolicy Goleniowa, zaledwie 4 km od miasta - 271 m2 - cena 1 299 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom o charakterze rezydencjonalnym, zaprojektowany z myślą zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka leśna z domem letniskowym w miejscowości Paszkówka gm. Gąbin. Dom dwupoziomowy, z dużym tarasem. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Fajny dom z potencjałem w miejscowości Modrzewiec gmina Rąbino, powiat świdwiński. Powierzchnia domu to 110 m/2, działka 940 m/2. Na dole salon z kominkiem, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł129 m² 8 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł136,80 m² 7 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł97,34 m² 7 694,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 1161m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 97,34m2 - pomieszczenie gospodarcze - kotłownia Na prezentowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij