dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

350 000 zł440 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:591 m²

Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku. Parter: o pow. 220 m2 Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł170,80 m² 3 799,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

AD Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka gruntu z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Błoniu. Cena do negocjacji - zakup bez kredytu Nieruchomość stanowi przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł96 m² 8 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Tuchomiu. Parter - Wiatrołap - 3,58m2 - Komunikacja - 2,49m2 - wc dla gości - 1,65m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5193 Kategoria: dom wolnostojący z garażem w bryle budynku Lokalizacja: ziemnice, gmina Kunice Powierzchnia: 170m2 Pokoje: 4 Działka : 1373 m2 Do sprzedania piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż połowa domu, położonego w miejscowości oddalonej o zaledwie 2 minuty jazdy od Kątów Wrocławskich, 17 minut do Góry Ślęży i około 20 km od Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł160 m² 2 668,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 030 m²

NA sprzedaż! Działka siedliskowa z ogromnym potencjałem zabudowana przestronnym domem, oraz budynkami gospodarczymi o powierzchni 3030 m 2! Obręb Róża Wielka, gm. Szydłowo!.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł121 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Domani Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego, całorocznego domu na sprzedaż w Hołuczkowie. Nieruchomość położona jest w otoczeniu lasu, w Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Turku (woj. wielkopolskie). Oferujemy solidny, zadbany dom o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł254,03 m² 8 621,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie w stanie deweloperskim, wraz z wewnętrzną instalacją gazową, bez podpiwniczenia. Powierzchnia lokalu nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

175 933 zł95 m² 1 851,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Natalia Groździej Specjalista ds. nieruchomości Tel.   Na sprzedaż dom o powierzchni 95m2, który składa się z dwóch sypialni, przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż poniemieckie gospodarstwo zagrodowe usytuowane na działce o powierzchni 2,20 ha, zlokalizowane w malowniczej wsi Świecie, niedaleko granicy polsko-czeskiej. Teren gospodarstwa to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Giżycko,warmińsko-mazurskie

12 900 000 zł770 m² 16 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:88 000 m²

Unikalna perła na rynku nieruchomości rezydencja, która jest połączeniem uroku tradycyjnej mazurskiej stodoły jak i wygody francuskiej posiadłości. Ten przepiękny dom o powierzchni 770.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł180 m² 8 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m , położony w miejscowości Skuły (gmina Żabia Wola), w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł440,17 m² 9 541,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:912 m²

Poszukujesz miejsca, w którym możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać?. chcesz mieszkać w pięknej okolicy z bliskim dostępem zarówno do morza jak i do jeziora? Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł76,66 m² 9 196,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży domu w wyjątkowej lokalizacji Bierkowice, opole Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, zaprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m , położony na działce 179 m , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł274,50 m² 6 007,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą działką 24,33 ar. Cechy charakterystyczne: - dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość która znajduje się w miejscowości Nosy gm. Tarczyn Powierzchnia sprzedawanej nieruchomości to 1,7 ha W skład całej nieruchomości wchodzi dom o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł196 m² 8 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 41.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 000 zł220 m² 8 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przestronny dom z garażem i tarasem | 160 m | Orunia Górna | blisko Parku Oruńskiego Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł172 m² 11 040,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat.