dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom marzeń w Opaczy Małej - bliźniak nowoczesny, energooszczędny, gotowy na przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dłużec

Dłużec,dolnośląskie

435 500 zł150 m² 2 903,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący w malowniczej wsi Dłużec. Pow. domu ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 7100 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu pól uprawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł64,06 m² 6 150,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro sprzedaży : Małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Mieszkania bezczynszowe. Budynki wolnostojące, dwulokalowe, położone na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł265 m² 10 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł370 m² 11 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 697 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej posiadłości położonej w malowniczych Jakubowicach, zaledwie 3 km od Proszowic i około.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 990 000 zł227,20 m² 13 160,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

> więcej zdjęć jest dostępnych u agenta prowadzącego sprzedaż. < > zadzwoń, zajrzyj na stronę www biura nieruchomości. < działka o powierzchni 2077 m2 - ogrodzona, wjazd bramą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Mokra 279 (gmina Miedźno). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni ~.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł60 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Do sprzedania działka o powierzchni 6600 zabudowana budynkami gospodarczymi położona w Hołowienkach. W skład budynków wchodzą: dom drewniany ok 60m2, budynek gospodarczy murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 210.54m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 900 zł96 m² 9 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment o pow. 96m2 z działką przynależną 500m2 do każdego. Oddany do użytkowania w styczniu 2026. Wkrótce aktualne zdjęcia. Podwyższony standard. Wysokość pomieszczeń 295cm!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł121,75 m² 7 712,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta bez podatku pcc dla kupującego! Ostatnie domy na sprzedaż. W ofercie posiadamy jeszcze kilka dostępnych domów, zapytaj nas o dostępność. Oferta dotyczy domu: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł250 m² 11 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Kraków, bronowice, ul. Czepca Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w sercu Bronowic z działką o powierzchni około 0,0294 ha. Nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł159 m² 7 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni wolny dom! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Czajowice, gm. Wielka Wieś nieopodal Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł246,78 m² 5 267,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł94,25 m² 7 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesne budynki mieszkalne blisko lasu! Tychy - Wartogłowiec! Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenisz sobie wygodny dojazd do miasta - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grądy

Grądy,mazowieckie

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom blisko Kampinoskiego Parku Narodowego w dobrej lokalizacji. Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 122 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł420,90 m² 2 019,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż: połowa kamienicy w Mogilnie - inwestycyjna nieruchomość blisko jeziora To doskonała oferta dla inwestorów oraz osoby poszukujące nieruchomości z komercyjnych lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł332,50 m² 5 654,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 647 m²

Nie pobieram od Ciebie prowizji. Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości. Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł160 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m2 położony w podkrakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł359 m² 3 896,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Tylko u Nas Dom położony w malowniczym miasteczku Strumień (niedaleko Cieszyna oraz Pszczyny) w pobliżu rynku. Budynek z 2002 roku o powierzchni całkowitej około 360 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pozostał już tylko 1 segment. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł147,90 m² 5 368,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr G3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Agencja nieruchomości ab Grand poleca przestronny i funkcjonalny 3-poziomowy dom mieszkalny murowany z roku 1995, o powierzchni 220 metrów, usytuowany w odległości 20 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 155 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 , na działce 2155 m2 w malowniczej wsi, w gminie Mrozy. Dom częściowo wykończony , na dole znajduje się : korytarz , spiżarka , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł118,25 m² 5 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3 uroczych parterowych domów jednorodzinnych, usytuowanych w samym sercu malowniczej Borui Kościelnej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł237 m² 4 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:9 659 m²

Nieruchomość pod inwestycję mieszkalną lub turystyczną. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość nad morzem składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 0,9659 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220,94 m² 6 105,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem w spokojnej i części Złotorii idealny dla osób, które marzą o domu z ogrodem poza miastem, a jednocześnie mieć szybki dojazd do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł176,71 m² 3 729,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:528 m²

Nowa, niższa cena! Przestronny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej prawie 180 m2., użytkowej ok.148 m2., położony na działce o powierzchni 538 m2, znajdujący się na prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł6 991 m² 123,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 991 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Rodzinny dom w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151 m² 9 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowoczesne domy przy Lesie Mokrzańskim - 0% prowizji 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej | 116-141 m | Wrocław - Leśnica. Osiedle to kameralna inwestycja składająca się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł305 m² 4 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Wolnostojący, sześciopokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (305,03 m2 pow. użytkowej mieszkalnej) z garażem na dwa samochody (34 m2) z 2015 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł190,46 m² 5 512,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom wolnostojący w Pobiedziskach - 190 m z pięknym widokiem i ogrodem pełnym kwiatów Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Pobiedzisk, w pobliżu centrum, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł70 m² 0,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Borki, powiat Szydłowiec Na sprzedaż oferuję dom do adaptacji, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Borki (powiat Szydłowiec).

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł141 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Obniżka ceny! Lutcza, gm. Niebylec - dom jednorodzinny (budowany zgodnie z projektem wb-3929) w stanie surowym zamkniętym o powierzchni zabudowy 141 m2, na działce 12 arów, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Nowy dom 5 pokoi | bliźniak | 97 m | bez pcc | Bytom stan deweloperski*/ w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł185 m² 10 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

NIeruchomość - dom wolnostojący wybudowany w 2023 roku i oddany do użytku w 2024 roku - wykończony I gotowy do zamieszkania.Działka płaska, ogrodzona, 1048 m2. Parter - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł65 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 542 m²

Klimatyczna nieruchomość z potencjałem na prowadzenie działalności agroturystycznej na skraju uroczej, roztoczańskiej miejscowości Stanisławów, gm. Józefów Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł154,64 m² 9 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! Nowoczesny dom z użytkowym poddaszem, ogrodem i garażem - Ostaszewo, pow. nowodworski Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł144 m² 4 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

W naszej ofercie świetny dom idealny dla większej rodziny - do własnej aranżacji i wykończenia, w stanie deweloperskim. Kupujący nie uiszcza prowizji biurowej! lokalizacja: miasto / dzielnica:.