dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 950 000 zł179 m² 10 893,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Wyjątkowa nieruchomość W będzinie: dom + warsztat Z potencjałem biznesowym Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni gruntu 1614 m , zlokalizowana w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

249 000 zł189,44 m² 1 314,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta bezpośrednia - 0% wynagrodzenia od kupującego! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-handlowej usytuowanej w urokliwej miejscowości Ińsko, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł195 m² 5 379,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż świetny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na ul. Królowej Jadwigi w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Nieruchomość z 2001 rok posiada bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł197,72 m² 5 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:59 068 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 197,72 m2 mieszczący się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Milwino,pomorskie

990 000 zł128,63 m² 7 696,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Funkcjonalny dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość dla osób, które cenią sobie spokój oraz bliskość komunikacji z Trójmiastem. Szukasz swojego wymarzonego domu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem. Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble. Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł139,20 m² 10 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w Michałowie-Reginowie ul. Leśna 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnej inwestycji obejmującej 4 nowoczesne domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 160 000 zł162 m² 25 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:134 m²

Unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. Niska, kameralna zabudowa, liczne tereny zielone oraz bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł778 m² 11 053,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m | 7 pokoi | działka 3318 m | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł101 m² 7 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 101m2 w miejscowości Chełm Śląski. Chełm Śląski to spokojne miejsce na przedpolach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Dom wolnostojący o pow. 122 m2 z działką 1332 m2 w miejscowości Sztumska Wieś tuż pod miastem Sztum Dom w stanie surowym otwartym Do Sztumu 2,5 km Po więcej informacji zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł148,23 m² 10 449,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł95,60 m² 4 707,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 047 m²

( wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający) transakcja sprzedaży zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi działki siedliskowej o pow. 7047m2, położonej w Borowie gmina.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł200 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Wygodny dom + mieszkanie + podwójny garaż Blisko rynku w Otmuchowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ul. Kossaka w Otmuchowie. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 089 m² 152,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 089 m²

NA sprzedaż Teren o charakterze letniskowym o pow. 4089m2 w pobliżu jeziora Gołdapiwo Jeziorowskie Gmina Kruklanki Przedmiotem sprzedaży jest teren składający się łącznie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł50 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Duże gospodarstwo usytuowane na działce z przeznaczeniem zabudowy na terny mieszkaniowe ok. 3200 m.kw., gruntami rolnymi oraz lasem. Łącznie 2,59 ha działki. Istnieje możliwość podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł203 m² 13 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Wyjątkowa architektura W wyjątkowym miejscu! Oferta bez prowizji od Kupującego. Nieruchomość zlokalizowana jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje, na granicy z Katowicami - Podlesiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł208,50 m² 3 213,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej w wykończeniu deweloperskim Mokra pod Jarosławiem Lokalizacja: domy położone w miejscowości Mokra pod Jarosławiem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł117,20 m² 10 238,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 316 m2 Dom według pozwolenia na użytkowanie ma 117,5 m2 Układ poziom 0: salon z kuchnią i wyjściem na ogród, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

699 000 zł176,23 m² 3 966,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż budynek usługowo- mieszkalny W centrum lidzbarka welskiego. Budynek dwupiętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Na parterze znajduje się lokal usługowy i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł84,85 m² 2 769,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w rozbudowie, położony w Kutnie przy ul. Krośniewickiej. Propozycja dla osób poszukujących domu wraz z dużą, ustawną działką, ale w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W sprzedaży nowa inwestycja domów jednorodzinnych o powierzchni 82,92 m2 w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy znajdują się na działkach od 248 m2 do 510 m2. /Podatku pcc opis.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,34 m² 12 258,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Całoroczny dom nad Narwią Łacha, gm. Serock Szukasz miejsca, które łączy klimat prywatnej działki z komfortem w pełni wyposażonego, całorocznego domu? Ta oferta jest skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136,60 m² 6 515,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że każdy metr kwadratowy został wykorzystany w praktyczny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,60 m² 8 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Chcesz mieszkać w bliskiej odległości od Gdańska, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, hałasu i spalin, ale z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 120 000 zł600 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

- oferta dostępna tylko W naszym biurze - Nieruchomości Dudek prezentują Państwu budynek gospodarczy na dużej działce budowlanej w Wojcieszycach z widokiem na góry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami parkingowymi. Na zagospodarowanej działce ok 350 m2 jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mańki

Mańki,warmińsko-mazurskie

1 525 000 zł104 m² 14 663,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 389 m²

Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki stworzona dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Krasne,podkarpackie

940 000 zł85 m² 11 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 85 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 3,5 ara w miejscowosci Malawa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł298,15 m² 9 994,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Komfortowy dom W zielonej części wawra Salon 5,7m wysokości | Kominek | Ogród | Osiedle zamknięte z monitoringiem | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: poziom -1: * Sala.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42,78 m² 13 557,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł129 m² 3 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom Z widokiem + dodatkowa działka W cenie! Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i potencjałem? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora Na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54 m² 13 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, nietuzinkowa parterówka, bliźniak idealny dla pary, seniorów lub aktywnych singli pragnących zamieszkać na nowoczesnym osiedlu, w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł99,54 m² 7 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym 2-kondygnacyjnym z antresolą. Budynek wolnostojący w trakcie procesu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł195,40 m² 4 554,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy.