dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

2 690 000 zł346,50 m² 7 763,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 345 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży klimatycznego, wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego o powierzchni użytkowej 346,50 m2, posadowionego na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł220 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wykończony z dużą starannością, okna dwustronne brąz i białe, drugie oddzielne wejście z klimatyzowaną przestrzenią sklepową 50m2, dobrze izolowany termicznie (futrówka),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

720 000 zł96,20 m² 7 484,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i komfortowego miejsca do życia lub wypoczynku przez cały rok. Dom położony jest w malowniczej okolicy, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 488 780 zł135,06 m² 11 023,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Na sprzedaż segment środkowy w inwestycji przy ul. Kminkowej Wrocław, lipa Piotrowska. Świetna alternatywa dla mieszkania w bloku własny ogródek, garaż i komfort domu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny o pow 230 m2, na działce o pow. 5,8 a położony na Woli Justowskiej parter: salon z jadalnią około 50 m2, kuchnia około 11m2, gabinet 14 m2, łazienka 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł183,20 m² 7 527,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu wolnostojący dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Będziemyśl, zaledwie 16 km od Rynku Rzeszowa. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Poszukujesz wymarzonego domu letniskowego lub terenu rekreacyjno-inwestycyjnego? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu dom letniskowy z werandą w Kózkach nad Bugiem z piękną,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł126 m² 4 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nowoczesny Dom na Słonecznym Wzgórzu | 125 m | 10 Minut do Centrum Gorlice | Stan Surowy Zamknięty Premium Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł125 m² 3 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 125 m , położony w miejscowości Stary Węgliniec. Budynek z garażem, piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 070 m²

całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający. Siedlisko z potencjałem inwestycyjnym | Milew | 4070 m | 35 min do Warszawy | blisko A2 Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom 110 m z ogrodem i 2 garażami - Krobia, ul. Słowackiego Oferuję na sprzedaż 5-cio pokojowy, ocieplony dom leżący na działce o powierzchni 1380 m . Dom ogrzewany jest piecem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Mazowsza w Solcu nad Wisłą, na obrzeżach urokliwego, niewielkiego miasteczka o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł285 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł143,70 m² 5 288,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Dom na sprzedaż - inwestycja | Lisiniec, częstochowa. Super oferta - dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż atrakcyjny dom o powierzchni całkowitej 143,70 m2 (użytkowej 127,40 m2), położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł164 m² 10 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nieruchomość Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m2 położony na działce 304 m2 w miejscowości Święcice gmina Ożarów Mazowiecki To.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł399 m² 5 012,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 399 m , położona w Kłodzku, na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 2960 m . To przestronny, reprezentacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł156 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni 156 m. Budynek wzniesiony z cegły typu max, ocieplony styropianem o grubości 10 cm, otynkowany (bez koloru elewacji). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł320 m² 12 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem w kameralnej, spokojnej części Komorowa - cisza, komfort, prywatność Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 320m 2 wybudowany w 2011r położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł156 m² 4 474,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 708 m²

*** dom całoroczny W wiejskim stylu *** stajnia *** stodoła *** twoja oaza spokoju *** Na sprzedaż piękne siedlisko w malowniczej miejscowości (kolonia Wólka Zabłocka gm.Tuczna ), Działka.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki dom | Po remoncie | Wysoki standard | Kameralne otoczenie | Cicha okolica | Piękny ogród Bardzo stylowy i gustowny dom w cichej i zielonej okolicy Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów pośrednictwa , oferta na wyłącznośc tylko W naszym biurze. Na sprzedaż siedlisko wiejskie zabudowane domem jednorodzinnym i 6 budynkami gospodarczymi, stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

999 000 zł116 m² 8 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Focus Nieruchomości prezentuje piętrowy dom typu bliźniak wraz z lokalem użytkowym, który świetnie nadaje się do połączenia życia rodzinnego z prowadzeniem własnej firmy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł99 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Gotowa inwestycja na Kaszubach lub miejsce na Twój wymarzony dom. Działka 1366 m z dwoma domkami jeden oddany do użytku, gotowy do zamieszkania lub wynajmu, drugi w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł150 m² 6 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kobylany (woj. małopolskie), przy ul. Kwiatowej. Budynek został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł188,44 m² 8 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 188.44 m2, z 5 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Pilchy

Pilchy,warmińsko-mazurskie

409 000 zł121,90 m² 3 355,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:790 m²

Uwaga! Cena wykończonego domu 659 900zł Cena domu do wykończenia 409 900zł (3 domy wykończone i 3 domy do wykończenia - cena różni sie w zależności od domku) Pilchy, 18 km od Pisza |.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł211,40 m² 6 116,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Chcesz mieszkać w domu z ogrodem zamiast w bloku ? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny! Bez wkładu własnego zyskasz przestrzeń o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Atrakcyjnie położny dom z potencjałem - nowa, niższa cena! Dom jednorodzinny do remontu, położony w malowniczej miejscowości Słączno, 11 km od Milicza na działce o powierzchni 2 800.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł315,60 m² 3 485,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 175,83m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł95 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Cisownica - cicha, widokowa lokalizacja, dobry dojazd! Proponujemy Państwu dom, 95m2, w zabudowie bliźniaczej, położony na niedużej, widokowej działce o powierzchni około 450m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa elegancka rezydencja Z piękną działką Najwyższy standard wykończenia | Nowy dom | Spokojna okolica | Nowoczesna technologia | Garaż na trzy samochody Niespotykanie rzadka oferta na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,99 m² 7 116,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:612 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny dom całoroczny położony w spokojnej części Jastkowic przy ul. Zaonie. To idealna propozycja dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Urbanowice, ul. Oświęcimska budynek 5 Słońce, przestrzeń i Twój nowy ogród. Nowoczesny bliźniak w Tychach. Szukasz domu, który stanie się Waszym bezpiecznym azylem, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Przestronny i Elegancki Dom z Ogrodem - Idealny dla Dużej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupiętrowego domu o powierzchni 270 m , otoczonego pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Biuro Galicja Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w cichej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Słocina. Nieruchomość ma powierzchnię 114.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł170 m² 10 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Piękny dom w Strzegomiu- gotowy do zamieszkania- odebrany w 2020roku Lokalizacja: strzegom, doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, w zasięgu szkoła, sklepy, usługi. Bezpieczna.