dowolna

Domy

46 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

690 000 zł203 m² 3 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż Nieruchomość w Żywcu o powierzchni 200 mkw. Mam do zaoferowania Nieruchomość na sprzedaż w centrum Żywca. Oferta jest kierowana zarówno dla firm lub inwestorów, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Radwanice,dolnośląskie

820 000 zł104 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pół bliźniaka, na granicy radwanic/wrocławia! Dom o powierzchni użytkowej 100m. Dom budowany "dla siebie", jedna część została przeznaczona do sprzedaży. Dom jest w trakcie budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 274 824 zł122 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:66 m²

Bez pcc I prowizji- 0%- oferta deweloperska Na sprzedaż domy szeregowe w pięknej, zielonej i kameralnej inwestycji Smolec Inwestycja zapewnia dobry dojazd do centrum miasta i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

789 900 zł103 m² 7 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa. Dom o powierzchni ok.103 m2 usytuowany na działce 460 m2, w bardzo dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł121 m² 6 091,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - ul. Porąbki Opis budynku: termin oddania: II/III kwartał 2025 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

879 000 zł178 m² 4 929,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Dolaszewie czeka na Nowonabywców. Rezerwacja! Dom wolnostojący w stanie deweloperskim plus posadowiony na dużej działce gruntu o pow. 1369 m2! Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brwinów,mazowieckie

1 349 800 zł180 m² 7 498,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej łączony garażem. Powierzchnia użytkowa domu ok. 145 m2 - Stan Deweloperski. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

349 900 zł120 m² 2 915,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na wsi, zaledwie 3 km od słynnego komediowego miasteczka - Lubomierz. Nieruchomość ta to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca spokojnego do życia. Dom jest wolnostojący, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł107 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.320m2. lokal nr.1 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

2 490 000 zł338 m² 7 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Duży dom dla rodziny! Uroczy dom z klimatem, wolnostojący, na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 2064 m2 z w Złotokłosie graniczącej z lasem! Woda z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Willa w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudynia Wielka

Grudynia Wielka,opolskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko natury? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

1 090 000 zł103 m² 10 582,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zabudowie bliźniczej z ogrodem zlokalizowane w Opolu w Dzielnicy Chmielowice - 10 minut od Centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 220 000 zł218 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedstawiamy Nowoczesny i komfortowy dom "dom z Widokiem 3" idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny według projektu "dom z Widokiem 3" o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

1 739 000 zł264 m² 6 592,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 091 m²

Przedmiotem oferty jest luksusowy dom wolnostojący, o pow. użytkowej 263,79 mkw. Dom położony na działce o regularnym kształcie i pow. 5.091 mkw. Działka zadbana, z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -instalację fotowoltaiczną, również Z panelami zewnętrznymi gratis! Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zerwana,małopolskie

956 000 zł173 m² 5 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowoczesny dom z ogrodem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi gotowy do zamieszkania, bez formalności dla obcokrajowców Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 131,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brwinów,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Przestronny dom z ogrodem i dodatkowymi zabudowaniami Brwinów 150m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150m , położony na działce 774m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł133 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Dobrzykowice,dolnośląskie

7 000 zł118 m² 59,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:67 m²

Przedstawiamy ofertę mieszkania na wynajem w Kiełczówku. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nowe, czeka na pierwszego najemcę. Zapraszamy chętnych do zamieszkania ze swoimi pupilami. Koty i psy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł162 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.163 m2, która posadowiona jest na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Żyrardów,mazowieckie

1 039 000 zł139 m² 7 474,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Żyrardowie, nieopodal Aqua Parku! Marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

975 000 zł163 m² 5 981,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

! tylko U mnie! ** 0% prowizji od kupujących ** Zapraszam do składania ofert dotyczących domu jednorodzinnego znajdującego się w Dobroszycach przy ul. Kwiatowej. Dom posiada powierzchnię 133.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

739 000 zł105 m² 7 038,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgielsztyn

Węgielsztyn,warmińsko-mazurskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 963 m²

NA sprzedaż Budynek na działce o pow. 4963m2 w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Przedmiotem sprzedaży jest budynek, który służył jako miejscowa stacja uzdatniania wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

1 290 000 zł149 m² 8 663,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalny, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 147 m , położony w sercu Legionowa, w spokojnej części dzielnicy Ludwisin. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

969 900 zł180 m² 5 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 180 m2 posadowiony na działce ok. 470 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Błonia. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom letniskowy w miejscowości Boszkowo-Starkowo - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy dom letniskowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościerzyna,pomorskie

519 000 zł120 m² 4 307,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowy dom parterowy z garażem - Kościerzyna Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 120,5 m , zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Białystok,podlaskie

999 000 zł230 m² 4 339,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bliźniak Twoich Marzeń - Wyjątkowy Dom w Idealnej Lokalizacji! Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania 35 - 42 m2 bądź działki budowlanej w bliskich okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

1 400 000 zł264 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny i nowoczesny dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w miejscowości Skwierzynka w sąsiedztwie Koszalina. Dojazd do posesji utwardzoną.