dowolna

Domy

46 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 900 zł165 m² 7 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w sercu Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni ok.175 m2. Nieruchomość składa się : na parterze z części usługowo-handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garbatka

Garbatka,wielkopolskie

675 000 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom 90 m2. Działka 1170 m2. Rogoźno / Garbatka. Sprzedaż lub Zamiana na Mieszkanie w Poznaniu Przedmiotem sprzedaży jest Dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony. Wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębówka,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom usytuowany jest na pięknej, przestronnej działce o powierzchni ok.1200m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pukasa

Gliwice,śląskie

3 900 zł110 m² 35,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo komfortowy, nowoczesny szereg o powierzchni 110 m , położony w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Gliwice - Żerniki. Lokalizacja jest jej dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

989 000 zł103 m² 9 644,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom po termomodernizacji 102,55 m + 24m pow. dodatkowej, działka 547m garaż 45m taras 5 pokoi, 3 łazienki, gotowy do zamieszkania! Oś. Baildona Preferowany kontakt telefoniczny. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasionka

Jasionka,podkarpackie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości przedstawia do wynajęcia urokliwy dom wolnostojący w miejscowości Jasionka. Jasionka jest chętnie wybieranym miejscem do zamieszkania. - szybki dojazd do stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brzozowiec

Brzozowiec,lubuskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:778 m²

Jeśli marzysz o własnym kącie wśród zieleni, gdzie możesz odpoczywać od zgiełku miasta i cieszyć się bliskością natury, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Brzozowiec to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlęcin

Siedlęcin,dolnośląskie

998 000 zł169 m² 5 911,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu komfortowy i energooszczędny dom wolnostojący w Siedlęcinie, gmina Jeżów Sudecki. Szukasz domu z dala od zgiełku miasta? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,zachodniopomorskie

780 000 zł210 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 892 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący, parterowy dom z użytkowym poddaszem usytuowany w powiecie szczecineckim, na terenie Pojezierza Drawskiego, w miejscowości Piaski, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Machnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł99 m² 14 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowy dom Polanowice, ul. Machnicka 10-12 Machnicka 10-12, polanowice, wrocław, dolnośląskie Szczegóły ogłoszenia Typ oferty: nowy dom na sprzedaż Termin realizacji: (IV kwartał 2023, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 320 000 zł147 m² 8 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyjatkowy dom Z pięknym ogrodem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej nieruchomości o pow. ok.147 m 2 , posadowionej na działce o pow. ok. 2700 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny dom o wyjątkowym standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzeszów,dolnośląskie

890 000 zł156 m² 5 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Prezentują Państwu na sprzedaż niezwykły, urokliwy dom bliźniak o niepowtarzalnym charakterze w Krzeszowie, usytuowany na terenie dawnego Opactwa Cysterskiego. Ten wyjątkowy obiekt doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Kukawki

Kukawki,mazowieckie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Dom z drewna w malowniczej miejscowości Kukawki to idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku miasta i cieszenie się spokojem natury. Kukawki, znane ze swojego pięknego otoczenia, oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł156 m² 10 897,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom na osiedlu strzeżonym wykończony w klasycznym stylu. Rozkład parter składa się z salonu z wyjściem na taras połączonym z jadalnią. Przestronna kuchnia została wyodrębniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 150 000 zł189 m² 6 081,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Nowoczesny dom z 2021 roku położony w malowniczym Gościnie, zaledwie 20 minut jazdy od Kołobrzegu. Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, bliskość lasów oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 650 000 zł193 m² 8 549,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż przestronny, wykończony, gotowy do zamieszkania bliźniak o powierzchni całkowitej 193 m . Dom położony w spokojnej i zielonej okolicy Pruszkowa w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

954 000 zł148 m² 6 451,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom w zabudowie szeregowej, środkowy, w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Posiada ogrzewanie kominkowe oraz gazowe, a także instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 800 zł83 m² 11 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.83m2 z działką ok 80m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barwałd Średni

Barwałd Średni,małopolskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:738 m²

Biuro Metrohouse Kurdwanów prezentuje dom do remontu zlokalizowany w Barwałdzie Średnim. Barwałd Średni (gmina Kalwaria Zebrzydowska) to miejsce, które zdecydowanie warto rozważyć jako przyszłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

830 000 zł127 m² 6 535,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szukasz spokojnego miejsca z własnym ogródkiem, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do centrum? Ten dom w Żorach - Kleszczówce to połączenie natury, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grochowalsk

Grochowalsk,kujawsko-pomorskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Zabytkowy obiekt z 1911 roku idealny pod inwestycję! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na terenie o powierzchni około 1,5 ha, w otoczeniu starodrzewu i stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł112 m² 7 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach. Budynek gotowy do wprowadzenia bez większego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

849 999 zł110 m² 7 727,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym, otwartym. Budynek wolnostojący , parterowy o powierzchni całkowitej 110,51m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiepury

Tarnów,małopolskie

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Halo tarnów! przestronny dom W zabudowie bliźniaczej tarnów, ul. Kiepury dzielnica krzyż Powierzchnia ok. 250 m | Działka 4 ary | Garaż | Pom. gospodarcze Na sprzedaż połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryszew

Henryszew,mazowieckie

799 900 zł216 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna, spokojna okolica. Bardzo Ładny, przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klęczany

Klęczany,podkarpackie

539 000 zł160 m² 3 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m usytuowany na około 5 arowej działce. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Częstochowa,śląskie

320 000 zł96 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy w Częstochowie, dzielnica Zawodzie-Dąbie. Nieruchomośc do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skaszyn

Skaszyn,kujawsko-pomorskie

58 000 zł54 m² 1 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Sprzedam mały domek w budowie z projektem i nowo wydanymi Warunkami Zabudowy (bezterminowo). Dokumentacja przekształcająca lokal na budynek mieszkalny. Projekt zakłada rozbudowę parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 468 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! ani podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie,lubuskie

1 650 000 zł225 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 755 m²

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego domu wolnostojącego, położonego w Nowinach Wielkich! lokalizacja: nowiny Wielkie to urokliwa wieś położona w gminie Witnica, w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierzów

Kazimierzów,łódzkie

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom całoroczny o powierzchni mieszkalnej 56 m2 + poddasze do adaptacji, 2 pokoje, kuchnia + łazienka. Na terenie działki o łącznej powierzchni 1,36ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

1 280 000 zł130 m² 9 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Oferta na wyłączność Bez prowizji dla kupującego! smart dom - dom na gwarancji! Roczny ekskluzywny bliźniak z garażem na obrzeżach miasta. Liczba pokoi: 5 Garaż w budynku Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Łazy,mazowieckie

2 410 000 zł160 m² 15 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nietuzinkowego domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

895 000 zł125 m² 7 154,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

895 000 zł I sprzedaż I Dom 125 m2 I 5 pokoi I Przypki I gm. Tarczyn Bez podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bezpieczny zakup - wpłaty transz na rachunek powierniczy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząb

Ząb,małopolskie

2 950 000 zł100 m² 29 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Gotowy biznes - do sprzedania trzy domy pod wynajem dla turystów. Ząb to najwyżej położona miejscowość w Polsce, przepiękne tereny widokowe i spacerowe - do centrum Zakopanego zaledwie 4km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nowe domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na zachodnich przedmieściach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij