dowolna

Domy

46 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

999 000 zł219 m² 4 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Pyrzyckim. idealny dla rodziny szukającej wygody i przestrzeni Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita 219m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustroń

Ustroń,śląskie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Posiadamy do wynajęcia dom w Ustroniu, o powierzchni 130m2 , zlokalizowany na działce 550m2. Dom jest po remoncie, ocieplony, nowoczesny. Posiada wybrukowany podjazd, gdzie swobodnie mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Jaworze,śląskie

2 290 000 zł416 m² 5 504,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Luksusowy dom z basenem w Jaworzu - wyjątkowe miejsce, w którym poczujesz się jak w raju. Szukasz przestrzeni, w której elegancja spotyka się z komfortem, a natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 490 000 zł93 m² 15 946,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zainwestuj w szereg przy morzu i lesie. Od morza dzieli Cię las i 3 minutowy spacer. Spokój i kameralność to obecnie nowe oblicze luksusu. Inwestycja znajduje się w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 900 zł81 m² 9 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Prezentujemy funkcjonalny i nowoczesny segment o powierzchni około 80 m2, usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 215 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Zielkowice,łódzkie

480 000 zł186 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

To wyjątkowa oferta dla osób szukających przestronnego, dobrze zlokalizowanego domu w stanie surowym, który można zaaranżować według własnych potrzeb i gustu. Serdecznie zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kroczyce

Kroczyce,śląskie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Dom położony w samym centrum Kroczyc - ale nie przy głównej drodze, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zbudowany pod koniec lat 80. metodą gospodarczą z pustaka. Otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kuligów

Kuligów,mazowieckie

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dzien dobry mam na wynajem dom W Kuligowie dom ma 107m a dzialka 1380m Dzialka znajduje sie obok rzeki Bug do placu zabaw jest 50m do sklepu spożywczego jest 300m a do plaży jest 200m Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaski

Piaski,łódzkie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieduży dom parterowy, wolnostojący o powierzchni całkowitej około 100 m2 usytuowany na działce ponad 4000 m2. Dom rozbudowany lub remontu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 220 000 zł154 m² 7 944,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą bardzo słonecznego domu wolnostojącego, o powierzchni 153 m2, położonego w atrakcyjnej i prężnie rozwijającej się lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łask,łódzkie

590 000 zł98 m² 6 026,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Na sprzedaż jednorodzinny, parterowy dom w okolicy Łasku, o powierzchni użytkowej ok. 98 m2, w stanie surowym zamkniętym. Cena sprzedaży obejmuje tynki wewnętrzne, montaż instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 251 073 zł125 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myszkowska

Żarki,śląskie

450 000 zł172 m² 2 609,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 017 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Żarki zabudowaną budynkiem mieszkalnym do wykończenia, budynkiem gospodarczym na dużej działce 4017m2 przy ul Myszkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

699 000 zł92 m² 7 587,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,13 m + poddasze 19 m , z ogrodem 74-152 m i 2 miejsca postojowe. Promocja! Tylko do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasienica,śląskie

774 200 zł98 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku nr 2 lub 3 pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopalniana

Lędziny,śląskie

557 900 zł168 m² 3 320,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej Lędziny ul. Kopalniana 29 I. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

549 000 zł78 m² 6 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu! Opcjonalnie także proponujemy Mieszańcom możliwość zaadaptowania poddasza na własne potrzeby! Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

930 000 zł94 m² 9 942,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Miłoszycach. Pomieszczenia użytkowe: 1. przedsionek 5.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

8 850 000 zł475 m² 18 631,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:473 m²

Klasyczna willa zbudowana w 2019 roku pod okiem znanej Architekt. Luksusowe materiały, elegancka kolorystyka, wyszukane elementy dekoracji oraz widok na zatokę tworzy tu niepowtarzalny klimat nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

1 387 000 zł100 m² 13 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom W łukęcinie na osiedlu jak Z bajki Styl, spokój, plaża w zasięgu spaceru i klimat, którego nie kupisz w markecie. Są domy w chaosie. Są domy w blokowiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Futoma,podkarpackie

320 000 zł120 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 m²

Oferta na wyłączność! Okazja cenowa! Dom na sprzedaż z dużą działką w Futomie. Lokalizacja zachwyci wszystkich klientów. Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

899 900 zł225 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, w stanie surowym otwartym, w bardzo dobrej lokalizacji Żabiej Woli. Dom o powierzchni ok 220m2, usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustroń

Ustroń,śląskie

1 700 000 zł315 m² 5 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Kompleks dwóch domów wolno stojących: jeden 80 m2, kuchnia łazienka, 3 pokoje. Drugi budynek, 235 m2 podzielony na 3 niezależne kondygnacje, mieszkania. Piękne widoki na góry. Duży, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębiny,kujawsko-pomorskie

880 000 zł194 m² 4 536,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

*** dom W wyjątkowym zaciszu *** Biuro Toruńskie Nieruchomości prezentuje dom o pow. 148 m2 położony w Dębinach gm. Łubianka. Działka o powierzchni 3480 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł151 m² 8 272,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowy, 5-pokojowy dom z garażem w bryle budynku przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Dom dostępny od zaraz! Atuty domu: nowoczesny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

990 000 zł117 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Segment środkowy z 2003 r. z garażem- idealny dla rodziny 2+2 - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kiełczowie przy ul. Akacjowej. W bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beskidzka

Rychwałd,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:596 m²

Mam przyjemność zaprezentować zabudowaną działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. W okolicy luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gościnna

Bobrowiec,mazowieckie

8 000 zł245 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Najem | dom 185 m2 | bobrowiec ul. Gościnna | 8000 pln Przedmiotem wynajmu jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 245 m2 (użytkowej 185 m2), z przyjemnym ogrodem od strony lasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miechowice Oławskie

Miechowice Oławskie,dolnośląskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem po remoncie dachu. Nieruchomość w środku będzie uprzątnięta i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

584 990 zł96 m² 6 108,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro spzedaży dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Dąbrowie tylko 3km od centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Rydułtowy,śląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twój azyl w Rydułtowach - dom, który daje więcej Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po całym dniu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

1 999 999 zł217 m² 7 565,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż - Ekskluzywna nieruchomość, polkowice Dolne W ofercie sprzedaży wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 217 m , usytuowana na działce o wielkości 1460 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

949 000 zł132 m² 7 194,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na skraju zabudowy szeregowej, położony w spokojnej i zielonej lokalizacji Czarne Błoto, zaledwie 10 minut od Torunia! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

969 000 zł176 m² 5 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż bardzo funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Łańcut. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

300 000 zł199 m² 1 507,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom dla dwóch rodzin w świetnej lokalizacji - Rydułtowy, ul. Tetmajera 53 Cena: 300 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Celestynów,mazowieckie

799 999 zł404 m² 1 980,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom na sprzedaż w Celestynowie, woj. mazowieckie, gmina Otwock Cena: 849 999zł pln Powierzchnia domu całkowita: 404 m Powierzchnia domu użytkowa: 320 m Powierzchnia działki: 590.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 700 000 zł201 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej już dostępny w sprzedaży! Nieruchomość zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich. Duży, zielony ogród oraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Emira

Kraków,małopolskie

8 500 zł142 m² 59,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

English below wynajmij dom wśród zieleni | 142 m komfortu | kraków Wysoki standard 7-arowa działka Garaż Nowoczesne technologie Widok na zieleń Szukasz domu z dala od miejskiego hałasu, ale.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij