dowolna

Domy

46 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 787 ogłoszeń

Dom, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

2 850 000 zł287,51 m² 9 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dochodowa nieruchomość zlokalizowana w Gąskach, zaledwie 100 m od szerokich bałtyckich plaż. Pensjonat działający w trybie całorocznym, w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł295 m² 13 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 295 m , zlokalizowany na zadbanej, zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł177 m² 12 994,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kameralna posiadłość w stylu English Cottage House, położona w niepowtarzalnej scenerii przepięknego lasu w sercu Warmii.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł230,50 m² 7 375,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przestronny dom, wielopoziomowy, czterokondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze). Dom położony jest na Bielanach, na cichym, zamkniętym osiedlu przy ul. Księżycowej 70. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł492 m² 2 947,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkową powierzchnią komercyjną Jeśli szukasz domu z dodatkową powierzchnią na działalność to jest to idealna oferta dla Ciebie dom, hala, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154,73 m² 4 517,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 528 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Wesołów nieopodal Zakliczyna, usytuowany na działce o powierzchni 2528 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł410 m² 2 927 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pensjonat na sprzedaż - willa miejska W jaworzynie śląskiej Gotowy, funkcjonujący obiekt noclegowy z potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż oferujemy w pełni działający pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Prezentuję komfortowy i przestronny dom o powierzchni użytkowej 155 m , położony w niezwykle atrakcyjnej części Myszkowa, tuż przy kompleksie wypoczynkowym Dotyk Jury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80 m , położony na dużej działce 1742 m przy ul. Astronautów 3.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom wolnostojący: posadowiony na zadbanej, ogrodzonej działce o wielkości 823m, z licznymi nasadzeniami. Powierzchnia całkowita domu wraz z poddaszem 250 m2, użytkowa 130m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł157 m² 22 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Rezydencja z klasą w sercu zielonego Wrocławia | Brochów | 1176 m działki | Gotowy do zamieszkania Dom, który robi wrażenie od pierwszego wejścia Elegancka, wolnostojąca rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł300 m² 15 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezydencja z charakterem | 300 m | Działka 3000 m | Basen | Ogród z nawadnianiem | Smolec Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja o powierzchni około 300 m, usytuowana na starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł266 m² 6 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 958 m²

Przedstawiamy niezwykłą nieruchomość położoną we wsi Domaszków, w gminie Wołów. Dom mieszkalny z 1920 roku znajdujący się w Gminnej Ewidencji Zabytków i dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł650 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Zapraszamy Państwa na prezentację tej wspaniałej posiadłości! Lokalizacja i przeznaczenie nieruchomości : Willa Magdalenka znajduje się na ul. Słonecznej w Magdalence. Jest to bardzo dobra,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 999 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny segment z dużym ogrodem przy lesie | ok. 5,5 ara działki | Modlniczka - 5 min od Krakowa Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment mieszkalny położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł170 m² 8 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tylko W naszym biurze. Nowa cena - 50 000zł Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m, położony na ogrodzonej działce 438 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł152 m² 8 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Powierzchnia: 152 m2 Liczba pokoi: 5 Liczba łazienek: 2 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania / do małego remontu Rynek wtórny Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł495 m² 3 634,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| polecam do sprzedania ciekawą kamienica blisko parku , niedaleko placu Grunwaldzkiego. Parter to lokale użytkowe nadające się na wszelką działalność : sklepy , klinika, kawiarnia apteka. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł200 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Dom wolnostojący bezpośrednio przy ul. Gdańskiej 58 W redzie, mogący służyć również jako lokal handlowo usługowy lokalizacja Dom wolnostojący położony w Redzie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Mamy Państwu do zaoferowania piętrowy dom z dwoma wolnostojącymi garażami i pomieszczeniem gospodarczym, położony przy ul.Sikorskiego w Ostrowcu Św. Dom przystosowany do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł84 m² 16 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzy Ci się nieduży, komfortowy domek z bajkowym ogrodem z wyjściem do lasu i do tego stosunkowo blisko cywilizacji w prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 929 000 zł432 m² 4 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaz? budynek z lat 80-tych połoz?ony przy pie?knej, spokojnej ulicy w Koszalinie - w bezpos?rednim sa?siedztwie szpitala, uczelni oraz tereno?w zielonych. Lokalizacja, kto?ra.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 180 m , położony na działce 721 m przy ul. Dukielskiej 17 w Miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W ofercie połowa domu dwurodzinnego, przedwojennego, o konstrukcji drewnianej z użytkowym poddaszem - do remontu. Wejście z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł90,85 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do dnia 31.05.2026 r.rabat 30 tyś.złotych. Dom w cenie mieszkania. Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/ o powierzchni 90,85 m , usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł157,52 m² 4 570,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o pow. użytkowej 157,52 m2 w miejscowości Gromadno, przy drodze powiatowej Kcynia Nakło nad Notecią, w cichej i spokojnej okolicy. Przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Uroczy dworek, ukryty w tajemniczym, nieco dzikim ogrodzie, w centralnej części Konstancina. Dom zbudowano w 2000 roku, ale aż trudno uwierzyć że nie stoi w Konstancinie od ponad stu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł165 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Kamienica usytuowana jest pośrodku głównej ulicy J. Zamoyskiego w Janowa Lubelskiego. Piętro stanowi powierzchnię mieszkalną w postaci dwóch przestronnych pokoi, kuchni, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł166 m² 6 265,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Enklawa spokoju z własną winnicą Loftowy dom na 1,3 ha pod Krakowem Marzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł106,02 m² 16 506,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Sprzedam - bez pośredników - narożny dom w zabudowie szeregowej (w szeregu 3 domy) z ogrodem/zielenią wokół domu. Dom przy ul. Pierwiosnkowej - przy ślepej bocznej uliczce dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł130 m² 40,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z nami jest bezpieczenie. Powierzchnia mieszkalna to 100 m2. Układ pomieszczeń: parter otwarta przestrzeń salonu, kuchni i jadalni o łącznej powierzchni około 40 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł219 m² 3 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mega oferta! dwa domy na dużej działce + garaż+ oczko wodne i widok na staw. Tu nie chodzi tylko o dom tu chodzi o możliwości, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 400 zł109,77 m² 11 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowoczesny dom w Nowej Woli | 2 miejsca postojowe Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Nowej Woli 109.77 m2 2020 r. 2 miejsca postojowe Kameralne osiedle Szukasz domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

195 000 zł185,43 m² 1 051,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:905 m²

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt VIII gup 393/21 of) ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 713 000 zł1 641 m² 1 653,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk e&d Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki budynku mieszkalnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł112 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowy segment w stanie deweloperskim zlokalizowany w kameralnej inwestycji z możliwością wykończenia pod klucz. Metraż powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104,12 m² 8 634,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do zakupu domu w nowej inwestycji położonej w Grodzisku Mazowieckim. W otoczeniu zieleni powstaję dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach. Wszystkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł175 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

To unikalny projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej który łączy innowacyjny design w stylu angielskim z funkcjonalnością. Położony w Poznańskim Szczepankowie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł124 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m z ogródkiem 30m , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł299 m² 53,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom na wynajem - wilanów, zawady dostępny od czerwca! dane techniczne: wykończony w wysokim standardzie dom o powierzchni całkowitej 299 m2 położony na działce 1000 m2, wybudowany.