dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 490 000 zł463 m² 9 697,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 463 m , położony w cichej i kameralnej części Konstancina-Jeziorna. Nieruchomość składa się z 8 pokoi oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marszewo

Marszewo,zachodniopomorskie

1 320 000 zł191 m² 6 901,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest zadbany dom wolnostojący 4 pokojowy (pow. całkowita ok 191 m2 z garażem, pow. użytkowa 167,84 m2) postawiony na własnościowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ploski

Ploski,podlaskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Świetna oferta sprzedaży! rekreacyjne domki i działki nad brzegiem Narwi, w samym sercu Podlasia! Doskonała oferta dla każdego i na każdą kieszeń - obszar o powierzchni niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cisna

Cisna,podkarpackie

2 500 000 zł446 m² 5 605,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 032 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, stylowy dom o powierzchni 446 m , położony w sercu Bieszczad - w malowniczej miejscowości Cisna. Nieruchomość znajduje się na działce objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

1 250 000 zł141 m² 8 848,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Klient Oferta bezpośrednio od developera. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej(bliźniak) z ogrodem 211 m2. Cena do rozsądnej negocjacji. Prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mława

Mława,mazowieckie

341 667 zł120 m² 2 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 772 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie II licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

449 000 zł202 m² 2 223,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Przestronny szeregowiec w sercu Stargardu idealna lokalizacja i ogromny potencjał! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży szeregowca zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

666 000 zł112 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 112 m , znajdującego się w prestiżowej lokalizacji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 890 000 zł180 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Polecam w pełni urządzony dom jednorodzinny położony na dużej działce wśród zabudowy domów jednorodzinnych przy ul. Zagórskiej. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Cieplewo,pomorskie

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Solidny duży dom w Cieplewie na przedmieściach Pruszcza Gdańskiego. Ok. 250m od stacji pkp Cieplewo, skąd dojazd pociągiem do Pruszcza to 5 minut a do Gdańska Głównego 15min. Samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

398 000 zł130 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość. Dom położony nieopodal Jeziora Złotnickiego ok. 350 metrów, w uroczej miejscowości Złotniki Lubańskie zaledwie 3 km od znanego w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej przy Parku Bieńkowickim. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. użytkowej (parter, piętro) ok. 220 mkw., całkowitej ok. 300 mkw. (garaż oraz pomieszczenia piwniczne, gospodarcze oraz strych), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Kontakt: tel. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narcyzowa

Lubogoszcz,lubuskie

615 000 zł85 m² 7 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom jednorodzinny w Lubogoszczy, blisko jeziora Sławskiego Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m , położony w spokojnej okolicy Lubogoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rudka

Rudka,małopolskie

219 000 zł80 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Doskonała oferta dla osób, które pragną wrócić do lat dziecięcych, przypomnieć sobie wakacje spędzone na wsi, zabawy na świeżym powietrzu i domy, w których panowało ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Książęca Wieś,dolnośląskie

2 199 000 zł210 m² 10 471,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 030 m²

Dolnośląsk, gm. Żmigród Siedlisko położone w Dolinie Baryczy na terenie Natura 2000. Działka zlokalizowana jest na uboczu w malej wiosce w której kończy się droga. We wsi brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Klasyczny parterowy dom drewniany w Jodłówce gmina Rzezawa. Dom składa się z centralnego korytarza, z którego są drzwi do 4 pomieszczeń. Każdy pokój jasny z oknem. Od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

3 980 000 zł255 m² 15 607,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 255 m2 położony w malowniczej miejscowości Głogoczów, w sąsiedztwie Mogilan. Lokalizacja: głogoczów to podkrakowska miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Daninów

Daninów,wielkopolskie

430 000 zł144 m² 2 982,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108 m2, wybudowany według projektu Dom przy Imbirowej 3 z drobnymi, funkcjonalnymi zmianami. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Guzowatka

Guzowatka,mazowieckie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m z 2004 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: szkoła podstawowa 500 m, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 250 000 zł134 m² 9 356,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Szczecin,zachodniopomorskie

1 389 000 zł175 m² 7 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175 m2 posadowiony na działce 534 m2. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku, zabudowany taras oraz duże poddasze użytkowe. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Romantyczna

Walendów,mazowieckie

2 890 000 zł250 m² 11 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opiekun Oferty Dom rodzinny pod Warszawą. Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom rodzinny o powierzchni całkowitej 250 metrów na działce 1100 m2 z dodatkowym garażem 50m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakątek

Wiązowna,mazowieckie

1 239 000 zł146 m² 8 486,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

***nowa inwestycja Przedsprzedaż oferta cenowa ograniczona czasowo*** Z przyjemnością prezentuję flagową inwestycję firmy brasit Investment osiedle Zielony Zakątek położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 090 000 zł159 m² 6 855,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od właściciela, z rynku pierwotnego. Cena do negocjacji. Komfortowy, energooszczędny dom parterowy wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

959 900 zł135 m² 7 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozłów Szlachecki

Kozłów Szlachecki,mazowieckie

399 999 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom w Kozłowie szlacheckim gmina.Nowa Sucha. Na sprzedaż dom dwurodzinny posadowiony na działce 3100 m.kw w Kozłowie Szlacheckim.Dom wybudowany w latach 60-tych .Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szkolna

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł115 m² 5 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej centrum Dobrcza. Domy o powierzchni 115 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 349 000 zł224 m² 6 014,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom 224,3 m + lokal z najemcą | Pogodno | 8 minut do centrum | Działka 220 m Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, położony w prestiżowej dzielnicy Pogodno w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 450 000 zł215 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 2 domy 5 km od Pobierowa 300m od piaszczystej plaży. Nieruchomości znajdują się na dwóch działkach o łącznej wielkość 1100m2. Duży dom ma powierzchnię 180m2, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

1 189 000 zł164 m² 7 238,52 zł/m²