dowolna

Domy

46 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 740 ogłoszeń

Dom szeregowy

Kielce,świętokrzyskie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 6-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł140,57 m² 6 964,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko w Best Nest ani podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap inwestycji Rezydencje pod lasem, składający się z dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł406,62 m² 2 828,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

NA sprzedaż! solidny, przestronny dom jednorodzinny wolnostojący w Zakliczynie k. Myślenic, o powierzchni użytkowej 406 m , posadowiony na 13,62-arowej działce, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł156,81 m² 4 782,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym z garażem 1-stanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sypitki,warmińsko-mazurskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 751 m²

Na sprzedaż unikatowy dom w stylu dworkowym (zabudowa bliźniacza) , położony w malowniczej miejscowości Sypitki, gmina Kalinowo , na imponującej działce o powierzchni 7751 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł302 m² 8 112,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 302 m (powierzchnia użytkowa 250 m ), budynek jest położony w miejscowości Szczawnik (gmina Muszyna) -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Jaworówka, w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni około 140 m usytuowana jest na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł320 m² 7 496,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący 310 m | działka 3000 m | staw | sauna | fotowoltaika | Tuchom Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł126,41 m² 7 823,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Jdk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Bronisławy (na pograniczu miejscowości Kąty i Altanka), gmina Sochaczew, powiat sochaczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł125,03 m² 7 838,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowskich Górach wybudowany według projektu `dom w Klematisach 24b`. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim plus. Nieruchomość o powierzchni 125,03.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł500 m² 8 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencjonalnym ( sześć sypialni + salon). Dom wykonany bardzo solidnie z najlepszych materiałów, cegła max, ocieplenie od środka K-3. Instalacje wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dłużec

Dłużec,warmińsko-mazurskie

1 375 000 zł157,25 m² 8 744,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Funkcjonalny, energooszczędny i niezwykle komfortowy dom parterowy wybudowany w 2021r o powierzchni 157m2. Działka około 4000m2( dz. nr 132/6; 11-710 Piecki. Dłużec) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł159,80 m² 2 496,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Na sprzedaż Wolnostojący, jednorodzinny dom w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Chmielnik na osiedlu nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom w Myszkowie - stwórz swoją wymarzoną przestrzeń. Prezentujemy ofertę sprzedaży solidnego, wolnostojącego domu o powierzchni 120 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Polecam Państwu dom w Gubinie Dom o powierzchni 140 metrów kwadratowych, posadowiony na działce o powierzchni 191 metrów kwadratowych, wybudowany w 2014 roku. Do domu wchodzimy przez.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 400 m²

Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny, duży dom z niesamowitym potencjałem, działka 1700 metrów z licznymi nasadzeniami i zagospodarowana w 100%. Sam budynek wzniesiony z pustaka, po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178,50 m² 11 198,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 008 m²

Rezydencja z prywatnym stawem | 5008 m | Mała Nieszawka Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które tworzą styl życia. Ta wyjątkowa posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Pogorzelica. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju ta oferta jest właśnie dla Ciebie! - W pobliżu dwa jeziora, las, tereny spacerowe. Do morza ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

195 000 zł267,90 m² 727,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:569 m²

Dom W stanie surowym otwartym na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych - szczucin - możliwość wydzielenia mieszkań pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w w malowniczej miejscowości Kowalowa w Sudetach Środkowych przy granicy w Czechami. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1500m2. o powierchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 876 zł320 m² 3 124,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż przestronny, solidny dom z dużym potencjałem, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wisły - Wisła Głębce. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł59 m² 4 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 515 m²

Cisza, spokój, przestrzeń, prywatny las i staw, uroczy domek to krótka zapowiedź oferty, którą pragniemy Państwu przedstawić! Oferta dotyczy działki zabudowanej domem w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 290 000 zł333 m² 4 384,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Reprezentacyjna nieruchomość z 1900 r. centrum Tarnowa, ogród, dwa garaże, miejsca parkingowe, wyjątkowa przestrzeń w piwnicy, duży potencjał inwestycyjny Przeznaczenie: siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł275 m² 2 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym serock 275 m idealny pod flip Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł100 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:957 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedając Y! Domek w zabudowie szeregowej położony zaledwie 5 km od Potęgowa, w cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wolnostojący, parterowy dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł84 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość mieszkalno- wypoczynkowa z całorocznym nowym domem wykończonym w 2024 roku. Teren położony w malowniczej miejscowości Śnietnica w Beskidzie Niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment mieszkalny, który łączy komfort domu z wygodą nowoczesnego mieszkania. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł290 m² 5 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:605 m²

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 900 zł155,20 m² 10 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł290 m² 2 258,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:737 m²

Na sprzedaż przestronny dom o pow. użytkowej 220 m2 usytuowany w bardzo spokojnej okolicy w Marklowicach. Budynek posiada aż 4 wejścia, osobną klatkę schodową i idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Dom + działka o powierzchni 2527 m , położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł147,81 m² 3 044,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom jednorodzinny w Dębinie - przestrzeń, spokój i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym położony w miejscowości Dębina (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,60 m² 5 063,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, ustawny, duży dom wolnostojący o powierzchni 187,6 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2 w miejscowości Koryta w gminie Torzym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom Onyks nowoczesny komfort w otoczeniu natury | Osiedle kampinosna sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny Onyks, położony w prestiżowej inwestycji Osiedle Kampinos idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż oferuję przytulny dom o powierzchni mieszkalnej 62 m , położony w spokojnej części wsi Rożniątów, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz malowniczego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł270 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

***dom na suwalszczyźnie***z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej*** Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu zlokalizowanego w samym sercu Suwalszczyzny,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij