dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzestowska Huta

Borzestowska Huta,pomorskie

890 000 zł103 m² 8 640,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Nowoczesny dom parterowy w sercu Kaszub - wyjątkowa oferta w otulinie natury. Westate Gdańsk prezentuję: wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Borzestowska Huta (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dostępny jest wirtualny spacer po nieruchomości. Na sprzedaż: nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła gotowy do zamieszkania Powierzchnia: 225 m | Działka: 1149m2 | Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 139 740 zł116 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - 2 miejsca postojowe w cenie! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rożanowicza

Katowice,śląskie

898 000 zł280 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu opt przy ul. Rożanowicza w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 000 zł286 m² 62,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu nowoczesnej, wymarzonej willi położonej na pograniczu osowa I warszewa - W sąsiedztwie puszczy wkrzańskiej I szczecińskiej gubałówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 695 000 zł221 m² 7 669,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów- wójciklicencja nr 16128- garaż, taras, piwniczka, użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

779 000 zł75 m² 10 386,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Ciepła

Kania Polska,mazowieckie

316 000 zł50 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom znajduje się w uroczej miejscowości Kania Polska nad Zalewem Zegrzyńskim. Do rzeki Bug wpadającej do Zalewu 5 minut spacerem nad Zegrze około 1 km czyli około 15 minut. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Duchnowska

Wiązowna,mazowieckie

3 790 000 zł299 m² 12 675,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 869 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkową rezydencję o powierzchni 301,4 m , położoną na imponującej, niemal 60 arowej działce (5869 m ) w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

1 320 000 zł260 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom położony w miejscowości uzdrowiskowej Kolumna Las/ k Łasku. Dom o pow. całkowitej ok 260 m 2 , ulokowany na dużej działce o pow. ok 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

595 000 zł146 m² 4 064,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej stan surowy zamknięty 146,38 m top lokalizacja | 5 lat gwarancji | sprawdzone ekipy wykończeniowe Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębinki

Dębinki,mazowieckie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 130 m, działka 1000 m okolice Serocka Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, częściowo zamkniętym, położony w urokliwej i zielonej miejscowości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasnoborki

Krasnoborki,podlaskie

799 000 zł273 m² 2 931,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Marzysz o ciszy, bliskości natury, a jednocześnie szybkim dojeździe do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy całoroczny dom nad Biebrzą w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Radziechowy,śląskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

0% prowizji. Łączna powierzchnia domu i budynku gospodarczego to 170 m2. NA sprzedaż pięknie położony dom Z dużą działką, w malowniczej,spokojnej części miejscowości wieprz. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie

Zalesie,podkarpackie

629 000 zł118 m² 5 330,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:56 570 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z lat 90 , położony w miejscowości Zalesie, gmina Zarzecze powiat przeworski. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Kiełczowie, ul. Parkowa, o powierzchni 100m2 w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szachulcowa

Rowy,pomorskie

3 635 000 zł277 m² 13 104,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa oferta prywatno-inwestycyjna W ofercie sprzedaży w pełni wykończone i wyposażone 2 domy na jednej, dużej działce. Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem jednolokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

1 799 000 zł347 m² 5 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta bez prowizji od kupujących Jeżeli szukacie Państwo przestronnego i wygodnego domu położonego w niezwykle spokojnej i cichej okolicy i dodatkowo zlokalizowanego blisko od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania siedlisko z domem, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Zawiszyn, w powiecie wołomińskim, w odległości 65 km od Warszawy. Możliwa również zamiana na małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łowęcin

Łowęcin,wielkopolskie

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz domu w okolicach Poznania? Potrzebujesz spokojnego miejsca dla swojej rodziny? Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą bardzo komfortowego domu pięciopokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Polna

Małuszów,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Home Brand oferuje do wynajęcia trzy w pełni wyposażone mieszkania pracownicze, zlokalizowane w miejscowości Małuszów (woj. dolnośląskie, gmina Kobierzyce), w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Sprzedamy (lub zamienimy na mieszkanie w Józefosławiu lub bliskiej okolicy) niewielki drewniany dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w roku 1991, z działką o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 339 900 zł163 m² 8 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła na sprzedaż o pow. ok.165 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

11 900 zł215 m² 55,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy przestronny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na Bielanach Wrocławskich. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Kuźniewska,łódzkie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 100 m²

Wielgomłyny, wola Kuźniewska, dom ze stajniami i dużą działką na sprzedaż. Super oferta! Oferta dostępna tylko w naszym biurze wgn. Oferujemy na sprzedaż piękny dom w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Bolszewo,pomorskie

659 000 zł121 m² 5 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Bolszewo Na sprzedaż jeden z dwóch lokali mieszkalnych w nowo powstającym budynku jednorodzinnym dwulokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 231 000 zł180 m² 6 838,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

1 499 000 zł209 m² 7 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Stylowy Dom wolnostojący w okolicy Międzyborowa. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 209m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 1215 m2. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł150 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Wilanowie, w prestiżowym otoczeniu i w sąsiedztwie terenów zielonych. Dom wyróżnia spójna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bielawa,mazowieckie

10 490 zł200 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

10 490 zł | najem | dom | 200 M2 | konstancin-jeziorna | blisko szkoły amerykańskiej Do wynajęcia umeblowany dom o powierzchni 200 m2 na działce 1000 m2 znajdujący się w Konstancinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Polska Cerekiew,opolskie

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję wolnostojący dom jednorodzinny, piętrowy w pełni podpiwniczony, z poddaszem, kryty dachówką ceramiczną, ocieplony. Na parterze otwarta widna kuchnia, pokój, salonik z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Paszowice,dolnośląskie

1 300 000 zł130 m² 9 984,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży wspaniały dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, z możliwością adaptacji poddasza i jednostanowiskowym garażem wg projektu Dom przy Bajecznej pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł111 m² 10 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Rzeszów, ul. Pogwizdowska Powierzchnia użytkowa: 111 m | 4 pokoje | Garaż w bryle budynku | Ogród Jeśli szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruchnik,podkarpackie

720 000 zł360 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 839 m²

Phinance S.A Biuro Obrotu Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości tj. Domu wolnostojącego znajdującej się w kameralnej części Miasta Pruchnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czastary

Czastary,łódzkie

1 395 000 zł220 m² 6 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Neo Nieruchomości prezentuje przestronny i funkcjonalny dom dla osób poszukujących przestrzeni do życia z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bociania

Poznań,wielkopolskie

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wynajmę nieruchomość na Sołaczu. Przedmiotem ofert jest dom w zabudowie szeregowej/środkowy segment/ Powierzchnia użytkowa 100 m2 Powierzchnia działki 120 m2. Dom ocieplony , otynkowany tynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjazna

Przyjaźń,pomorskie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Przyjaźń koło Żukowa. Nieruchomość znajduje się w kameralnej okolicy z niską zabudową.