dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z garażem

Śliwice,dolnośląskie

1 620 000 zł165 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Szukasz nieruchomości, która nie jest deweloperską masówką? Prezentujemy dom wolnostojący z 2010 roku, wzniesiony z najwyższą starannością, przy użyciu tradycyjnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Zakup od dewelopera, bez podatku pcc! i dodatkowych opłat. Na sprzedaż funkcjonalny dom z garażem oraz ogrodem w zabudowie bliźniaczej, łączący prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Częstoborowice - przytulne siedlisko, drewniany domek - działka 2000m2. Częstoborowice wieś w Polsce, położona w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, w gminie Rybczewice.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł652 m² 1 687,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom z częścią handlowo-usługową, idealny do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w Sieradzu. Opis nieruchomości: rok budowy: 1962, rozbudowa w 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przytulny dom szeregowy | Porosiuki | 96 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej lokalizacji Porosiuki pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł180 m² 2 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł140 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom do zamieszkania położony w miejscowości Borek Szlachecki w gm. Skawina. Nieruchomość posadowiona na działce 5a bardzo blisko obwodnicy Skawiny jednak cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zrealizowany według projektu Z14, położony w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy, w otulinie lasu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kolonia

Rybno,warmińsko-mazurskie

680 000 zł78,80 m² 8 629,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny z bala o powierzchni użytkowej 63,7 m (powierzchnia całkowita 78,8m ), położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1010.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowogard,zachodniopomorskie

2 800 000 zł560 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 455 m²

Na sprzedaż unikalna rezydencja, w Nowogardzie. Dom położony na działce o powierzchni 1,4490 ha. Na działce znajduje się dom wolnostojący z garażem dwu stanowiskowym w kubaturze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Moszczenicy, powiat gorlicki, o powierzchni 70 m . Położony na działce o powierzchni 10 ar, wydzielanej z większej działki o łącznej powierzchni 1,27.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 160 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 600 m . Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia oraz łazienka. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,50 m² 10 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, w którym od pierwszej chwili czujesz się U siebie zaczerniе, 7 arów spokoju blisko miasta! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Zaczerniu miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 000 zł160 m² 7 731,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Dębowej o powierzchni 160m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 857 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł201,98 m² 4 698,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy całoroczny dom energooszczędny z panoramicznym widokiem na góry Lipowa To niezwykle atrakcyjna nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:49 m²

Duża działka 48,75 ara z mediami - idealna pod dom, ogród lub siedlisko Na sprzedaż duża, ustawna działka o powierzchni 48,75 ara , położona w spokojnej, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę! W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji w Męcinie Wielkiej 2 km od Wapienne Zdrój w Beskidzie Niskim koło Gorlic. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł276 m² 17 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium 4 luksusowe apartamenty | dzielnica Kamienica, bielsko-Biała Cena sprzedaży: 4 966 920 zł (brutto, 8% vat) Powierzchnia całkowita: 276 m Liczba apartamentów: 4 Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł152,11 m² 5 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Inwestycja obejmuje dwa segmenty- każdy z osobną działką. Działka 898 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Nieruchomość zabudowana Żelechów, ul. Kościuszki 31 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Żelechów, przy ul. Kościuszki 31, w powiecie garwolińskim, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł104,58 m² 4 484,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupując to mieszkanie, jesteś zwolniony Z podatku pcc Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Na sprzedaż mini ośrodek z 4 domkami letniskowymi (2 bliźniaki - na osobnych działkach). Każdy z domków ma powierzchnię ok. 35 metrów kwadratowych + antresola + duży zadaszony taras. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł52 m² 1 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Skała, miejscowość Smardzowice, ul. Kościelna Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 z prawdziwą licencją pośrednika, 23 lata na rynku, prowizja od 1-2,5 %. Codziennie nowe oferty, największa baza ofert.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł74,16 m² 12 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom parterowy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety, monitoring możliwość adaptacji poddasza O pow 15 mkw Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 000 zł180 m² 8 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Smolnica - nowoczesny dom W kameralnej enklawie | cisza, zieleń, świetne sąsiedztwo Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Smolnica (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Duży dom Z malowniczą działką W niepowtarzalnym stylu Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę :) lokalizacja: dom jest usytuowany na skraju miasta Radomia w bliskiej okolicy osiedla Kozia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 1 070,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy wolnostojący dom w Kobylicach o powierzchni 140 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 747 m2, w Kobylicach i składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży duży, przestronny, dwukondygnacyjny dom z dodatkową kondygnacją podziemną. Dom wybudowany 1932 r. W latach 90 dom został nadbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł91,50 m² 8 633,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż bliźniak z dwoma miejscami parkingowymi pod zadaszeniem, w opolu/winowie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom w sercu natury Rychłocice | 100 m od rzeki Warty Na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Rychłocice, gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł197,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką i dodatkowym budynkiem gospodarczym spokojna okolica z szybkim dojazdem do Warszawy, blisko S8 Dom o powierzchni użytkowej 197,6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zawady Ełckie,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Na sprzedaż posiadłość z linią brzegową jeziora Zawadzkiego położona na Mazurach Garbatych w miejscowości Zawady Ełckie. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnego odpoczynku dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł105 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 000 m²

Nowy dom z roletami i przydomową oczyszczalnią na ładnej, który będzie wykończony na wiosnę 2026 roku przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości z dużą otwartą kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 3104902 ***dostępność od zaraz** (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł90 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 018 m²

DO sprzedania nieruchomość W sowinie Sowina - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Kołaczyce Do sprzedania nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niemstów, dom wolnostojący 105m2 m2, sprzedam 640 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, dwa domy w Niemstowie, w stanie deweloperskim o pow. 105m2 m2, położone na działce 600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł187 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie , w których od razu wyobrażasz sobie życie. Ten nowoczesny dom położony w centrum Krosna to połączenie funkcjonalności ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł360 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - ruda śląska godula Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Ruda Śląska Godula na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij