dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom wolnostojący do remontu ul. Wrzosowa 21 Morąg 160 m powierzchni całkowitej, 712 m działka Morąg, gmina Ostróda 1993 rok budowy szczegóły -dom wolnostojący do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

***english version below*** : Krótko: bielawa-Osiedle Konstancja przy szkole Amerykańskiej, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia, 7 pokoi, 260 m2 na działce 685m2. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł330 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący 330 m | Wilanów Niski | 5 sypialni | pompa ciepła | fotowoltaika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży: dom mieszkalny wolnostojący murowany parterowy ze strychem z przełomu lat 60/70 ubiegłego wieku o pow. ok 80m2. , wraz zabudowaniami gospodarczymi , w tym stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł350 m² 5 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjny dom z pięknym widokiem i linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł130 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący z garażem - Przyłęki Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem, położony w miejscowości Przyłęki, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej okolicy. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

/umowa przedwstępna/ dom w Opolu z 2,5 arową działką do Sprzedaży segment dom o metrażu 61m2 z 3-ema pokojami i działką przed domem o areale 2,5 ara jest przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł399,23 m² 8 892,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 976 m²

Luksusowa Posiadłość z Klasą: prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i Zieleni Ta wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Boguchwała - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 95 m2, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, na działce 9 arów; rozkład pomieszczeń: - parter: salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap;.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł236,80 m² 7 808,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 241 m²

Piękna posiadłość na działce 7241 mkw! Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Szubin,kujawsko-pomorskie

700 000 zł1 470 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Hala z domem/biurami/magazynami Duża działka przed domem jest wielkim atutem, teren działki płaski, uzbrojony w instalacje, ogrodzony. 1. Część produkcyjno-gospodarcza Hala produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 75m na działce 15.5 arów w Hyżnem (podkarpackie). Dom wybudowany w 2008 roku. 3 pokoje, dwie łazienki (jedna z prysznicem, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący z lat siedemdziesiątych z garażem w bryle posadowiony przy oświetlonej ulicy asfaltowej w sąsiedztwie podobnej zabudowy. Budynek znakomicie może służyć pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na granicy Sosnowic i Wielkich Dróg- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 105,60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł137,66 m² 7 257,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Nowośc na rynku! Domy juz w trakcie budowy. Wyślij smsa o treści Kaskady, a dostaniesz pinezke, stronę.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Umowa przedwstępna oferta biura nieruchomości - więcej zdjęć na stronie esnieruchomosci. Budynek mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 107 m ( oddany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł176,44 m² 5 951,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom w malowniczej okolicy z widokiem na góry Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w stanie deweloperskim - projekt firmy Archon - Dom w Lukrecji. Powierzchnia całkowita domu: 176,44.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom parterowy w Konstancinie - Jeziornej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł219,50 m² 3 120,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój, przy ul. Chmielnej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł88,30 m² 6 228,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja - tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż w górach: dom w Kasinie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Super okazja cenowa! dom W cenie mieszkania Szukasz miejsca, które połączy nowoczesne budownictwo z wolnością aranżacyjną i bliskością natury? Mamy to! Prezentujemy połowę bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł95,67 m² 7 316,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Nowoczesny dom deweloperski w malowniczej okolicy 0% - i podatku pcc Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. 95,67 m2, zlokalizowany na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący po częściowym remoncie, położony w Rudniku Wielkim, w gminie Kamienica Polska, powiat częstochowski - nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni około 240 m , położony na działce 600 m , w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Korabiewice! To miejsce dla osób, które szukają ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł191,72 m² 4 167,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty: rozwijająca się okolica bliskość natury - lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych , posadowiony na działce o pow. 171m2, od strony południowe i wschodniej graniczy z innymi budynkami. Budynek składa się z: -przyziemia:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m (całkowitej ok. 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł384 m² 1 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu położonego na działce mierzącej 1277 m2 w dzielnicy Kończyce, w Zabrzu. Dom ten to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jego objętość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł208,30 m² 4 416,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Do kupienia jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym, o powierzchni całkowitej 208,3 m w miejscowości Bieniewice. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Woda miejska, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł414,29 m² 8 448,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny z 1995 roku w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 414,29m2 posadowiony na działce o powierzchni 278m2. położonej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,małopolskie

639 000 zł253,93 m² 2 516,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom w Skrzydlnej, dobra, limanowa - Beskid Wyspowy Oferujemy na sprzedaż dom dedykowany dla rodziny lub jako inwestycję, położony w malowniczej lokalizacji - Skrzydlnej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł198 m² 8 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m, położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie, z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł135,51 m² 6 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oaza ciszy I spokoju W zamkniętnej enklawie na prestiżowym osiedlu W otulinie puszczy kampinowskiej przy ul brylantowej W starych grochalach. Rewelacyjna, niepowtarzalna oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł80 m² 8 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szukasz domu z duszą, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ten murowany dom z 1973 roku o powierzchni 80 m (plus poddasze) położony na zadbanej działce 281 m w popularnej Retkini to.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł600 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

30 lat doświadczenia W obrocie nieruchomościami - nasze biuro od 1996 r., LICENCJA. Bezpieczny zakup Z pośrednikiem. * kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. 10 minut od Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599/117 o powierzchni 845m o ksztaulcie zblizonym do litery L .

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł175 m² 5 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom W zabudowie szeregowej spokojne osiedle świetna lokalizacja do własnej aranżacji Oferujemy Państwu nieruchomość posiadającą funkcjonalne wnętrze o powierzchni 175 mkw do własnej.