dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m , 2-pokojowego, zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 224 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł104,94 m² 14 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Pięknie usytuowany, zatopiony w zieleni dom. Wokół młody las sosnowy cisza, spokój Wymarzone miejsce do pracy i odpoczynku! Dom posadowiony na dużej zadbanej działce z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł117,10 m² 7 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dom jednorodzinny - nowy, funkcjonalny, gotowy do urządzenia w Twoim własnym stylu Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Strzyżowie (woj. podkarpackie), po odbiorach technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł93,52 m² 7 378,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł135,41 m² 8 640,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Wyjątkowo przestronny i jasny dom na sprzedaż, w zabudowie szeregowej w otulinie Lasów. Komfortowy układ pomieszczeń, nowoczesne osiedle oraz otaczająca dom zieleń czynią tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu, w Częstochowie, dzielnicy Tysiąclecie,przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł353 m² 24,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom zlokalizowany w Matemblewie przy ul. Nowiec Osiedle Nowiec - bardzo ładny, przestronny, 4-ro pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 353 m2. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wrony

Wrony,warmińsko-mazurskie

969 000 zł70 m² 13 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 260 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,426 ha, położona w trzeciej linii brzegowej jeziora, w wyjątkowo dogodnej i rozwijającej się lokalizacji. Miejscowość Wrony. 6km od Giżycka.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł216,11 m² 6 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej wyłącznie u nas! Przedstawiamy ekonomiczny i ekologiczny dom wolnostojący z garażem w bryle i wiatą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł165,60 m² 17 451,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom | Na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457 m² 5 470,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:811 m²

Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna. Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł72,13 m² 13 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok.72 m. Segment położony jest w urokliwej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł160 m² 6 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę domu znajdującego się w miejscowości Pigża przy ulicy Migdałowej. Bezpośredni dojazd droga asfaltową. Dom zaprojektowany z myślą zapewnienia Rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Morąg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Dąbrowskiego w Morągu, oferujący dwa samodzielne mieszkania z niezależnymi wejściami. To bardzo uniwersalna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Gościcina, zaledwie 5 minut od Wejherowa. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł134 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego segmentu pod Warszawą, w miejscowości Łazy. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł218 m² 4 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący dla rodziny Miastko, ul. Jodłowa spokojna, zielona część miasta. Świadectwo energetycznej jest. Dlaczego warto? działka o łącznej powierzchni 1460.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 659 000 zł149,80 m² 11 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne bliźniaki w Otominie - 4 wyjątkowe domy. W Otominie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Gdańskiem, powstają cztery nowoczesne i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niższa cena! Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom o powierzchni 125 m . Nieruchomość znajduje się przy cichej, zielonej i bardzo lubianej przez mieszkańców dzielnicy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Wytowno , gm. Ustka na sprzedaż dom całoroczny blisko morza , powierzchnia 70 m2 ,stan surowy zamknięty, piekne dębowe schody na piętro,działka uzbrojona 1065 m2., położona w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł1 170 m² 5,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:377 m²

Polecam do wynajęcia pół bliźniaka W ursusie powierzchnia około 117 metrów, działka 327 metrów. Opłaty: ok. 1000 zł miesięcznie (gaz, prąd, woda miejska, internet, wywóz śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z najwyższym certyfikatem energetycznym wyjątkowo niski koszt utrzymania. Wyjątkowy dom o powierzchni 240 m , położony na urokliwej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 600 m2. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru, piętra i strychu. Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł227 m² 7 709,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowa, niższa cena. Do sprzedaży zadbany dom wolnostojący w Murowańcu. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Wakacje z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko wszystkiego! Oferujemy komfortowe domki letniskowe o powierzchni 35 m oraz domek holenderski 30 m , usytuowane na ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - sala bankietowa + pokoje gościnne, tomaszów Bolesławiecki Oferujemy Państwu budynek mieszkalno-usługowy w trakcie prac remontowych,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł202 m² 3 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom rodzinny w Brusach - przestrzeń, spokój i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł340 m² 4 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy nieruchomość gruntową o pow. 0,9769 ha , zabudowaną zabytkowym budynkiem z XIX wieku, zlokalizowaną w Marklowicach Górnych, gm. Zebrzydowice, pow. Cieszyński bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł144 m² 4 506,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Dom Trzebinia - centrum. Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o dużym potencjale aranżacyjnym. Budowa rozpoczęta w 1994 roku. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wyjątkowy dom położony W jednej Z najatrakcyjniejszych części szczyrku, z niezwykłym widokiem na skocznię narciarską. Idealny pod inwestycje,wymajem krótkoterminowy dom dwurodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nowa niższa cena w wiosennej odsłonie:) atrakcyjna lokalizacja: - z pięknym widokiem na góry i las - w bocznej ulicy stanowiącej enklawę domów jednorodzinnych całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł148,32 m² 6 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 115 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom w Giżycach! Dom położony jest na uboczu z pięknym widokiem na pola, z dala od sąsiadów - idealne miejsce do życia w ciszy i spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122,81 m² 6 351,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jedyny dom W takiej cenie! Ostatnie segmenty na sprzedaż, kameralna inwestycja! Oferujemy w cenie: 780 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka (budynku dwulokalowego).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł93,93 m² 6 802,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowa super lokalizacja, sprawdzony projekt Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji w Trąbkach Wielkich lokalizacja: trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł110 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż szeregówka z garażem w Rzeszowie przy ul. Porąbki sprzedawana w stanie deweloperskim. Oferuję na sprzedaż dom w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł108 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim premium, położony w malowniczej, podgórskiej części Roczyn ul. Polana (woj.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł491 m² 761,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Szukasz gotowego pomysłu na biznes w branży turystycznej? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, zlokalizowany w malowniczym Mirocinie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż skrajny segment w willowej dzielnicy miasta Krosna z działką 7,27ar! Ścisłe centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy skrajny segment w eleganckiej,.