dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 499 000 zł200,31 m² 7 483,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 296 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Stąporkowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł77 m² 7 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:854 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 77 m położony na zagospodarowanej działce 854 m w malowniczym Dąbrównie, między dwoma jeziorami. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł217,28 m² 2 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 30 minut od centrum krakowa Dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 217,78 m2, zlokalizowany jest w miejscowości Wołowice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł158 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Mikołów - Kamionka | dom wolnostojący | 5 pokoi | ogród z basenem | szybki dojazd do Katowic Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej części Mikołowa (kamionka), na.

Szczegóły ogłoszenia

828 999 zł130,50 m² 6 352,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Polecamy! Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany o wysokim standardzie, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 849 m w miejscowości Przyłęki (gmina Białe Błota). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 111 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w miejscowości Dobre koło Wilkowa dom z lat 80., zabudowania gospodarcze w bardzo dobrym stanie, duża stodoła oraz ponad 80 arów ziemi (działki nr 1894.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom o powierzchni 235 m2 w zabudowie bliźniaczej z ogrodem 725 m2. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, hall, toaleta, piętro: sypialnia główna z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Renomahome nieruchomiści oferuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - tuż przy granicy ze Świdnicą. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka w Kolonii Mrokowskiej w gminie Lesznowola Na osiedlu 22 domów.Dom jest kompletnie umeblowany ,salon z kominkiem ,aneks kuchenny wyposażony,4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 990 zł159,40 m² 5 897,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem na działce 510 m2. Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł154 m² 5 844,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio od właściciela Dom 154 m w Katowicach (dąbrówka Mała) Tytuł: okazja: przestronny dom 154 m w Katowicach Dąbrówka Mała, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł290,70 m² 4 471,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Przestronny zadbany dom na sprzedaż w Pułtusku, woj. mazowieckie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem. Dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł200 m² 3 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Tylko W naszym biurze! budynek może służyć jako dwurodzinny - możliwośc podzielenia na dwa niezależne mieszkania! znakomita loklizacja - ustronne miejsce! oaza ciszy I spokoju! do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł159,92 m² 10 505,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Żeromskiego

Morąg,warmińsko-mazurskie

517 000 zł141 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Szukasz miejsca, które zarobi na Twój kredyt, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki do życia? Przy ul. Żeromskiego w Morągu czeka na Ciebie nieruchomość o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m z dwustanowiskowym garażem , położony w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł143,98 m² 8 681,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży niedużego domu w Piątkowisku. Budynek z 2022 r, parterowy, o pow. 86 m, z garażem w bryle. Część.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł213,76 m² 5 047,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację domu 5-pokojowego z halą warsztatową i ogrodem usytuowanego w przepięknej okolicy w Kwidzynie. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł256 m² 7 808,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 716 m²

Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości, która oferuje nie tylko przestronny dom, lecz także prawdziwy raj dla miłośników życia w zgodzie z naturą. Zlokalizowana 35 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł122,18 m² 10 631,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 239,31m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia wolnostojący dom, który znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z dala od zgiełku związanego z główną ulicą i innych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł104,08 m² 6 629,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta tylko w moim biurze. Kontakt tylko przez biuro! Do sprzedania posiadam nowobudowany dom w Osieku. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 104m2 na wystarczającej działce.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Osiedle Hubalczyków Nowy bliźniak! Nowoczesny bliźniak przy lesie idealny także pod działalność usługową! Osiedle Hubalczyków | ul. Sucharskiego Spokojna, kameralna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (natura 2000).

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom "w rododendronach 6" 120 m+20m garaż umeblowany,wiata na auto,2miejsca parkingowe,domek gospodarczy,skład na drewno,duży zadaszony taras pokryty gontem,rolety wewnętrzne,kominek z płaszczem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł271 m² 5 904,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy dom na sprzedaż Rdziostów | 3 kondygnacje | pompa ciepła | stan deweloperski Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w miejscowości Rdziostów. Nieruchomość w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:946 m²

Sprzedam działkę z domem Wrzeście (gmina Redzikowo) w spokojnej okolicy niedaleko Słupska i morza. Stan prawny: - jeden właściciel - brak obciążeń Dom - 100 m - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 000 zł123 m² 9 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 123 m2. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Grzybowym w podpoznańskich Złotnikach, gmina Suchy Las. Cicha i bezpieczna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Sprzedam duży dom 350m2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m2 z 20.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja: dom z dużym potencjałem na 22-arowej działce Zagórze, gm. Babciu Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może marzysz o domu z perspektywy na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż mieszkanie/dom w starej kamienicy Boguszowie-Gorcach przy głównej ulicy miasta (dzielnica Boguszów). Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 94,91 m2 + piwnica ,zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Sprzedam nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Lokalizacja 46-045 Kotórz Mały ul. Polna 2a. (wjazd od str. domu Polna 3). Do domu są już podłączone wszystkie media tj. prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

96 500 zł250 m² 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Witam, nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno gospodarczym do rozbiórki lub generalnego remontu,ładna działka na terenie prąd woda teren ogrodzony spokojna okolica zapraszam,na wszelkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł81,63 m² 8 318,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! duża działka! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek parterowy składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł231 m² 16 450,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom bliźniak Mokotów Służew 23 m2 | duża działka 451 m | garaż | 5 sypialni | metro Wilanowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł239 m² 5 853,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 m²

Sprzedam dom z cegły wraz z zabudowaniami gospodarczymi, podwójnym garażem i ziemią rolną. Dom z mega potencjałem. Powierzchnia zabudowy domu: 239 m2. Łączna powierzchnia działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93,81 m² 6 065,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł204 m² 8 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Charakterystyka Opis Projekt domu Manuela to ciekawy układ funkcjonalny domu Manuela z poddaszem użytkowym, zaspokoi potrzeby wszystkich członków 4-5-osobowej rodziny. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry. Mam do sprzedania dom parterowy ok 180 m wg zmodyfikowanego projektu D172 - Zbigniew z garażem z katalogu Extradom. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.