dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak w Targowisku, niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Bardzo dobre połączenie z Krakowem (autostrada, kolejka aglomeracyjna).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m , położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej części Jarosławia przy ulicy Drużynieckiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł165,77 m² 10 979,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Prezentujemy wyjątkowy projekt w skali kraju. Kameralne osiedle domów inspirowane naturą, powstaje w samym sercu Kaszub. Pomiędzy trzema jeziorami i lasem realizujemy 8 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom z ogrodem na przedmieściach Kielc - szybki i łatwy dojazd do centrum. Dom ma powierzchnię 120 m kw. i znajduje się na 1000 metrowej, zagospodarowanej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł375,76 m² 4 388,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym z dużym zielonym ogrodem, dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł269,80 m² 2 872,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 461 436 zł175,32 m² 8 335,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż dom J2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 454 m2 (w tym pow. ogródka 268 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nie szukasz domu - szukasz miejsca, które pokochasz. To właśnie ono. Rodzinny spokój w czterech ścianach - poznaj swój przyszły dom :) dom W mściszewicach - stan deweloperski, 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł129,20 m² 5 998,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc i prowizji budowa ukończona (jest pozwolenie na użytkowanie) ul. Grabowa 6 osowiec (gm. Żabia Wola) Nowy dom (pół bliźniaka) w stanie deweloperskim w bardzo malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Puck ul. Szkutnicza - (odległość ok. 1500 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), ok. 400 m od dworca pkp i pks, ok. 600 m od sklepów: Lidl i Biedronka. To.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

- nowa cena - Sprzedam dom przy ul. Jesiennej w Kutnie. Stan do wykończenia. Powierzchnia całkowita domu 157 mkw. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią 4 sypialnie, 2 łazienki, wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom rekreacyjny na sprzedaż - Skubianka nad Zalewem Zegrzyńskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu rekreacyjnego typu brda, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 000 zł210 m² 12 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji pogodno/świerczewo Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł144 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie lipnowskim, gmina Wielgie, województwo kujawsko-pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Prowizja 0% od Kupującego. Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł336 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Imponująca willa na wynajem położona w jednej z najbardziej prestiżowych podwarszawskich lokalizacji w Magdalenka , w otoczeniu starodrzewu i eleganckiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł160 m² 13 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, zadbany dom w Kleosinie o powierzchni 160 m , położony na działce 787 m . Nieruchomość idealna dla rodziny, ceniącej komfort, przestrzeń i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:248 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na działce o powierzchni 248 m2 w dynamicznie rozwijającej się części Bolszewa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży jedenastu pokoi i trzech kawalerek umiejscowionych w dwóch sąsiadujących kamienicach. Jest to gotowa opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł400 m² 3 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:181 m²

Obiektem sprzedaży jest kamienica położona w ścisłym centrum Nowy Targ przy ul. Długiej 112. Centralna lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta zapewnia bardzo dobrą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł100 m² 12 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 883 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z basenem, terenem rekreacyjnym z placem do siatkówki, miejscem na ognisko, piękną altaną i garażem wolnostojącym. Całość zabezpieczoną systemem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł680 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej, usługowej, produkcyjnej lub logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł136,05 m² 2 712,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na przestronnej działce o powierzchni 12,14 ara. Nieruchomość znajduje się w małej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zalbki

Zalbki,warmińsko-mazurskie

2 190 000 zł591 m² 3 705,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł92 m² 8 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,62 m (całkowita: 91,41 m). Inwestycja gotowa do wprowadzenia, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł175,99 m² 2 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferta sprzedaży domu inwestycyjnego idealny pod wynajem pokoi / kwatery pracownicze Wodzisław Śląski, radlin II Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175,99 m, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł178 m² 10 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesne osiedle Skarpa Powsińska. To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł535 m² 5 231,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dobrze działający pensjonat 500 metrów od plaży! 20 pokoi Z łazienkami I mieszkaniem dla właścicieli lokalizacja: nieruchomość położona jest jednym z najpopularniejszych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł136,80 m² 7 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie. Atuty nieruchomości: - nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Polecamy Państwu DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni użytkowej: 125 m2, całkowitej: 140 m2 oraz GARAŻ WOLNOSTOJĄCY o powierzchni: 24 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wolno stojący przestronny dom jednorodzinny na ładnej działce w malowniczej dzielnicy Szklarskiej Poręby, białej Dolinie. Lokalizacja. Szklarska Poręba ul. Zdrojowa, biała Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Cisowa

Cisowa,łódzkie

215 000 zł460 m² 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Sprzedaż lub wynajem Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2300 metrów kwadratowych zabudowana : - niedużym drewnianym domkiem do remontu o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł146,30 m² 2 802,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny), o powierzchni użytkowej 111 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł150,83 m² 7 160,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Neo Nieruchomości o feruje na sprzedaż domy w wyjątkowym miejscu na Osiedlu Legnicka , jest to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują inwestycji z myślą o przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł431,50 m² 13 673,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową ofertę nieruchomości położonej na Starych Bielanach, przy jednej z bocznych uliczek odchodzacych od ul.Kasprowicza, z garażem dwu stanowiskowym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł125 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z wbudowanym garażem parametry podstawowe Adres: krościenko nad Dunajcem ul. Jagielońska 179/5 Powierzchnia całkowita 125m2 powierzchnia użytkowa domu: 92m2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł119,79 m² 4 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- układ poziomy! Zamieszkaj na parterze domu w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł289,50 m² 2 746,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom jednorodzinny w stanie do wykończenia z dużą działką Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Łętowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 1261m2 zabudowana domkiem i budynkiem gospodarczym o pow. ok 70 m2. Cena : 400.000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny, sms-Y mogą nie dochodzić.