dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 190 000 zł142,30 m² 8 362,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 846 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna rezydencja blisko Lublina , w Krasieninie Kolonii gm.Niemce. Wolnostojący drewniany dom z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Baniocha

Baniocha,mazowieckie

5 090 000 zł400 m² 12 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zaprojektowana przez Władysława Marconiego autora m.in. warszawskiego Hotelu Bristol, kamienicy pod Gigantami czy Pałacu Dziewulskich. Nieruchomość znajduje się 24 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 438 m , na prawobrzeżnaj części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom letniskowy o pow. ok. 45m2 zlokalizowany w Kołaczkowicach gm. Busko-Zdrój. Budynek składa się z salonu z częścią kuchenną, łazienki z wc oraz pokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł127 m² 6 921,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 8.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy gotowe do sprzedaży! domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na wysokim parterze 1-piętrowego domu, zlokalizowanego w Morawicy. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. 30,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł44,11 m² 8 954,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:605 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 44,11 m2 Powierzchnia działki 605 m2 Cena 395 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł240 m² 6 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zachęcam do zakupu wolnostojącego domu w miejscowości Wielgłowy na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom z 2020 roku zbudowany według gotowego projektu budowlanego o nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszędny dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia - w pełni umeblowany i wyposażony - zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł92 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w Młoszowej (woj. małopolskie, powiat chrzanowski), o powierzchni całkowitej 545 m i użytkowej 417,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,59 m² 6 098,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł600 m² 14 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Unikatowa willa na wrocławskim zalesiu Przepiękna willa zaprojektowana i wybudowana na początku XX wieku, położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł545 m² 4 385,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Na sprzedaż oferuję przepiękną posiadłość w górach. W rejonie bardzo aktywnym turystycznie. Opis szczegółowy: nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnym, widokowym miejscu - dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Klimatyczny dom przy stoku | szczyrk | widokowa działka | sauna | taras 80 m Homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Szczyrku - na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł112 m² 5 580,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 4 lokalowej, zlokalizowane w Szamotułach. Nieruchomość w stanie deweloperskim z dbałością o energooszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł111 m² 6 657,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Na sprzedaż dom wolnostojący w Gryfinie usytuowany na nowym osiedlu mieszkaniowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł139 m² 12 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z możliwością zmiany przeznaczenia na usługowy Nowe Miasto, białystok Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł121 m² 12 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania klimatyczna nieruchomość dla rodziny szukającej spokoju. NA zagospodarowanej działce znajduje się budynek mieszkalny (którego budowę zakończono w 2015 roku) z przybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł154,49 m² 9 385,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Wnętrze domu charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł255 m² 11 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która nie potrzebuje krzykliwych sloganów - wystarczy jej lokalizacja. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Toruń, na wiślanej skarpie, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferuję do kupienia 5 pokojowy segment w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny parter wraz z garażem będzie składał się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł126 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na osiedlu domów jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2 każdy. Dwukondygnacyjny,z garażem! Stan surowy, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł136,08 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

W sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Wysoka Głogowska k./ Głogowa Młp. - 14 km do centrum Rzeszowa - dojazd trwa zaledwie 20 minut. Lotnisko w Jasionce w odległości 4 km - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zimin,wielkopolskie

725 000 zł103 m² 7 038,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej W cenie mieszkania! Nowoczesny bliźniak pod Poznaniem - Zimin, gm. Kleszczewo Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wojnicz,małopolskie

1 490 000 zł288,47 m² 5 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Solidny dom Z duszą komfort na lata, nowoczesne rozwiązania, przemyślana przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 288,48 m, wybudowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Bilczyce,małopolskie

895 000 zł210 m² 4 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom na widokowej działce Polecamy do sprzedaży wolnostojący dom w Bilczycach koło Gdowa położony na działce o powierzchni 10 ar. Dom wybudowany do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 999 zł96 m² 12 447,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, skrajny szereg z dużym ogrodem! Lokalizacja przy południowej granicy Wrocławia, w miejscowości Karwiany. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł355 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Parametry nieruchomości Dom wolnostojący, wybudowany w 2000 roku z najwyższej jakości materiałów: ściany zewnętrzne: kratówka ceramiczna 22 cm + styropian 10 cm + kratówka ceramiczna 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł87,90 m² 10 796,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji na Gumieńcach. Inwestycja, mająca charakter osiedla zamkniętego w pełni zagospodarowanego, z szlabanem na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki. Powierzchnia użytkowa domu 140m2, mieszkalna 110m2. Budynek ma 2 kondygnacje: -Parter- 4 pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeżeli szukasz domu do którego możesz się wprowadzić bez kłopotu szukania mebli to jest właśnie On. Na sprzedaż dom parterowy 135 m Wiewiórczyn ogrzewanie gazowe podłogowe, 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł164,40 m² 3 558,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Green House Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów wolnostojących, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Mstów, przy ul. Widokowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł1 500 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:9 470 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu luksusową rezydencję o powierzchni 1500m2 położoną w Konstancinie - Jeziornie w prestiżowej strefie A, na działce ze starodrzewem o pow. 9268.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Radawka

Radawka,zachodniopomorskie

2 100 000 zł555 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nadmorski dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym - Radawka Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Radawka, cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom W beskidzie niskim! ważne za dodatkową opłatą możliwość kupienia opisanej powyżej nieruchomości z dodatkowymi 3 hektarami Prezentowana nieruchomość stanowi budowlaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Parsowo

Parsowo,zachodniopomorskie

2 800 000 zł470 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:7 388 m²

Rezydencja W sercu natury - dwa domy, prywatny las I nieograniczone możliwości Lokalizacja: parsowo, k. Koszalina Powierzchnia działki: 7388 m2 Łączna powierzchnia mieszkalna: ok. 380 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł109 m² 3 853,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m , w cenie 420 000 pln, co daje 3 853 pln za m . Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny