dowolna

Domy

46 735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 735 ogłoszeń

1 620 000 zł218 m² 7 431,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

English Version Below Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Siedliska Park obok Konstancina. Wyobraź sobie poranki, kiedy pierwsze promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia część (260m2) przestronnego budynku mieszkalnego wraz z dużym garażem 60m2. Rozkład pomieszczeń: - w parterze przedsionek, hall, salon z jadalnia i otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł600 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 409 m²

Wyjątkowa rezydencja z basenem, sauną i ogrodem przy Lesie Kabackim | 662 m | Działka 3409 m | Warszawa, ul. Kuropatwy Na sprzedaż przestronna rezydencja wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przestronny funkcjonalny dom dwurodzinny z podpiwniczeniem, idealny dla dwóch rodzin. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań (140m2 i 60m2) każde z osobnym wejściem, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175 m² 7 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

DO sprzedania : dom jednorodzinny ;jednopiętrowy;podpiwniczony O łącznej powierzchni 174 M 2, posadowiony na działce o pow. 1729 m 2.w Miedzyborowie gm.Jaktorów Dom spełnia wymogi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł113,82 m² 3 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow. użytkowej 113,82 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł138,30 m² 9 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przedstawiamy na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 138 m2, położony na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł122,60 m² 4 037,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym | Stara Łubianka, ul. Dolna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Unin

Unin,zachodniopomorskie

845 000 zł130 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 585 m²

Ofertą sprzedaży jest: 1. Segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej według oświadczenia właścicieli 130 m2. Parter - salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł195 m² 2 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu dom parterowy w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 195 m2, usadowiony na działce o powierzchni 1000m2. Dom jest na nowo powstającym osiedlu w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 800 zł142,20 m² 5 891,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wyjątkowy dom na dużej działce w malowniczej okolicy - blisko natury i świetnej komunikacji! Marzysz o komfortowym domu z przestronnym ogrodem, gdzie spokój natury łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł200 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji - idealny dla rodziny! Zamieszkaj wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego! Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł298 m² 6 342,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Wilga Do sprzedaży dom jednorodzinny położony w centralnej części Ośrodka Turystyczno Wypoczynkowego Wilga. Lokalizacja: wilga,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szukasz domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość w Górze Włodowskiej to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i jako baza wypadowa na Jurę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł218 m² 7 568,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 218 m , położony na działce 418 m , zlokalizowany w starszej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Pomnik

Pomnik,warmińsko-mazurskie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje Państwu dom przedwojenny,w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pomnik, 5 km od Korsz i 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93,93 m² 6 909,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Nowa super lokalizacja, sprawdzony projekt Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji w Trąbkach Wielkich lokalizacja: trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:288 m²

DO sprzedaży rod znajdujący się W osieczanach blisko raby oferta wyłącznie W biurze danax nie szukaj dalej Rodzinne Ogródki Działkowe (rod) w Osieczanach koło Myślenic (ok. 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Tylko u nas! Dom w Łochowie o powierzchni użytkowej 120m 2 , powierzchnia całkowita 180m 2 , działka 1000m 2 Dobra cena za dom z dużą działką tylko za gotówkę! Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł136 m² 9 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:813 m²

Najważniejsze informacje: - dom wolnostojący blisko lasu i jeziora, - zeroenergetyczny, - wykończony w wysokim standardzie, - do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, - urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł217,44 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł200 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom nad jeziorem, z cudownym widokiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Więcej informacji: viola   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   . Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 domy, znajdujące się na wyjątkowej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł263,36 m² 3 565,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Niezwykłe widoki-dom na wzgórzu-płóczki górne Oferujemy na sprzedaż dom połączony z budyniem gospodarczym, który posadowiony jest na działce o powierzchni 3400m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom wolnostojący , jednorodzinny , gotowy do zamieszkania! Zabrze Centrum ul.Jasna ( okolica kościoła św. Józefa ) Super lokalizacja , mnóstwo zieleni , blisko do lasu ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł193,70 m² 6 189,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjatkowy dom wolnostojący W malowniczym włynkówku - gotowy do zamieszkania! W spokojnej, prestiżowej części Włynkówka, wśród domów jednorodzinnych na dużych działkach, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta na wyłączność W naszym biurze Cena do negocjacji! Wyremontowany, odnowiony dworek z 1880 roku w okolicach Strzegowa, nad Wkrą. Powierzchnia ok 250m. Do kompleksu należy także.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł148 m² 3 709,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się wśród śpiewu ptaków, a zza okna widać tylko zieleń drzew. Na tarasie czeka filiżanka kawy, a wokół - cisza, przerywana jedynie szumem liści. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z ciekawym potencjałem aranżacyjnym z uwagi na możliwość prowadzenia w budynku działalności gospodarczej typu kancelaria, gabinet lekarski, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom o powierzchni 70 m2 , wym. 5m X 7m. całoroczny, bardzo dobrze ocieplony pianą pur, na działce wśród drzew, na lekkim podwyższeniu, przy drodze asfaltowej, posiadający także wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc, faktura! Dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak), położony w malowniczej okolicy przy lesie blisko jeziora Bnińskiego. Oddany do użytku wraz z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 163 m²

Polecamy Państwu 2 Nieruchomości położone w Przybiernowie. Pierwszą z nich stanowi działka gruntu nr 533/6 o pow. 660 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł60 m² 3 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 650 m, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 60 m, położoną w miejscowości Jegłownik, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł149,08 m² 6 030,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona polana Bliźniak na zamkniętym osiedlu przestrzeń w domu i w ogrodzie Osiedle nowoczesnych domów, które daje realny komfort życia. Inwestycja została sprytnie ukryta w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł163 m² 10 429,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szkieletowej (kanadyjczyk) o powierzchni 160 m2. Działka ma powierzchnię ok. 1400 m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim, z ukończonymi podłogami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dom wraz z trzema działkami Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z lat 1979-1980 o powierzchni użytkowej około 200 m , położony na lekkim stoku, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

2 820 000 zł386 m² 7 305,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:16 280 m²

Kontakt: tel.   Maciej tel.   Adam Na sprzedaż piękny, przestronny dom na spokojnym osiedlu w Ośnie Lubuskim na ul. Makowej 9. Usytuowanie domu to kameralne osiedle znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145,81 m² 8 908,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni.