dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

420 000 zł109 m² 3 853,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m , w cenie 420 000 pln, co daje 3 853 pln za m . Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł142,30 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 109.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:WARCIAŃSKA. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 672 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł237 m² 5 261,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż prawa część bliźniaka, znajdująca się w nadmorskiej Łebie, idealna pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Obiekt generuje stały dochód i jest gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: miejscowość nad jeziorem serce Borów Tucholskich nowa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł131,44 m² 3 575,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Dom z lokalem usługowym w centrum Bełchatowa mieszkanie + biznes w jednym! Okazja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom w zabudowie szeregowej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu blisko miasta, a jednocześnie na uboczu w bliskości przyrody? Chciałbyś mieszkać w nowoczesnym i wolnostojącym domu? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł196 m² 3 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Szukasz domu, który wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą oraz położeniem w spokojnym, uporządkowanym otoczeniu? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących estetykę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł498 m² 2 188,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy - idealna inwestycja! | Dziemiany k. Kościerzyny | 478 m + działka ok. 800 m . Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł154 m² 4 870,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedaży dom Powierzchnia zabudowy 154,80 m2 plus garaż 37 m2 położony w miejscowości Kalinko- gmina Rzgów. na kształtnej o działce o pow. 2000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł684,30 m² 1 446,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:507 m²

Duża, solidna nieruchomość z potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji, za okazyjną cenę, do szybkiej sprzedaży. Dom wolnostojący do własnej aranżacji, na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 990 000 zł480 m² 4 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:477 m²

Rewal, pensjonat, 18 pokoi, 45 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł200 m² 9 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedaży elegancki, komfortowy dom położony na cichej, spokojnej uliczce w Marcinkowicach. Nieruchomość w stanie idealnym, nie wymagająca żadnych nakładów finansowych, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni całkowitej 200m2 położony w Zebrzydowicach w powiecie cieszyńskim. Budynek posadowiony na płaskiej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł129 m² 3 410,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Czerniec, gmina Lubin (6km od Lubina, kierunek Ścinawa) Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczo-inwentarskim oraz działka z lasem, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atuty cicha, malownicza lokalizacjamożliwość rozbudowyciekawa aranżacja wnętrzaukład domu 1. Parter salon z kuchniąłazienkagarderobasypialnia z drugą łazienką2. Poddasze gabinet2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł122 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Niepołomicach, przy ulicy Lawendowej. Dom wchodzi w kompleks osiedla 120 domów o nazwie parkeko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Dom z potencjałem usługowym | 80 arów | Roztoki, działka 262 Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej części Kotlina Kłodzka, zaledwie 10 km od przejścia granicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł129,62 m² 6 557,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny, przestronny domek 4 pokojowy, z pięknym widokiem na rzekę! Nieruchomość jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny pragnącej spokoju w zaciszu własnego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł183,87 m² 2 039,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Domy w stanie surowym otwartym z pokryciem dachowym Staszów, osiedle Kasperówka, ul. Towarowa Lokalizacja: staszów, os. Kasperówka, ul. Towarowa Powierzchnia użytkowa: 184 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 327 m²

Twoja własna Przystań miejsce, do którego chce się wracać Są nieruchomości i są miejsca z duszą. To zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jeśli marzysz o życiu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł129,31 m² 8 313,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położone w spokojnej, zielonej części Gminy Nieporęt. Na sprzedaż pozostały ostatnie 3 lokale! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowy dom w kameralnej inwestycji w miejscowości Pasikurowice (gmina Długołęka). Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i wygody, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 199 000 zł105,10 m² 11 408,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza!inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny. Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera. Najbliższą.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł180 m² 2 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przestronny dom W znakomitej lokalizacji - dąbrowa tarnowska Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i solidnego domu jednorodzinnego położonego w atrakcyjnej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom wolnostojący 120 m | Białystok Starosielce | Oferta biura nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 120 m , zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

O nieruchomości: terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł130 m² 16 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, znajdującego się przy ulicy Strzeszyńskiej. Jeśli szukasz domu z potencjałem, ten będzie idealną opcją dla Ciebie. L O.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży wykończony, funkcjonalny bliźniak, wolny od zaraz. Segment skrajny, wykończony wysokiej jakości materiałami, sprzedawany z pełnym wyposażeniem. Zaledwie 2 km od portu lotniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój komfortowy dom po zielonej stronie Szczecina Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej w cichej lokalizacji z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum Szczecina. Zabudowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł85,81 m² 7 866,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

II etap inwestycji nowe domy szeregowe | rzeszów dworzysko W sprzedaży osiedle ośmiu domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość składająca się z domu mieszkalnego o powierzchni 200 m2 oraz budynku gospodarczego, położona w malowniczej miejscowości Sochocin. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł179,37 m² 6 271,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 428 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką w lesie nad jeziorem Lokalizacja: obrowo, szembekowo nad jeziorem w Józefowie Powierzchnia użytkowa całkowita: 179,37 m Kondygnacje: dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wińsko

Wińsko,dolnośląskie

429 000 zł93,22 m² 4 602,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny dom parterowy według projektu "dom w kosaćcach 28" usytuowany na przestronnej działce o pow. 1665m2. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł171,08 m² 16 366,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Eurovilla prezentuje połowę bliźniaka na Sadybie nieopodal Jeziorka Czerniakowskiego i Skweru Starszych Panów. Powierzchnia całkowita 170 m2, 5 pokoi, 2 Łazienki, toaleta, po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5