dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 102m2 położony 8 km od Świdnicy w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130,92 m² 3 437,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Gościnko gmina Karlino - ok. 32 km od Kołobrzegu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , położony w centrum miejscowości w cichym spokojnym miejscu , na działce o pow. 1.549 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom wolnostojący położony w dzielnicy Bąki w Pruszkowie. Idealny nie tylko dla dużych rodzin, lecz także jako przestrzeń do prowadzenia działalności biura, gabinetu, pracowni czy inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Emów klimatyczna działka z domem rekreacyjnym blisko Warszawy, położona w Mazowieckim Parku Krajobrazowym i Rezerwacie Przyrody Świder. Nobil House prezentuje do sprzedaży klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży wygodnego domu na Osowej Górze. Budynek ma trzy kondygnacje, a każda z nich jest solidnie zaprojektowana. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł723,32 m² 2 281,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Jeleśnia Budynek pod działalność gospodarczą Pow. 723,32 m2 Miejsca parkingowe 2 garaże Cena: 1 650 000 zł Jeleśnia - atrakcyjny obiekt pod działalność gospodarczą z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł490 m² 1 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem | Rokocin | przy drodze krajowej nr 22 Na sprzedaż przestronny budynek o powierzchni użytkowej ok. 490 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł79,97 m² 11 241,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko Wrocławia | oddany do użytku | gotowy do wykończenia. Szukasz komfortowego domu w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł127 m² 9 818,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Jesionowej o powierzchni 127m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 442 m . Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł196,93 m² 12 689,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z dużym potencjałem dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny - ul. Pszenna Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom o powierzchni blisko 200 m , położony przy ul. Pszennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipiny,podkarpackie

369 000 zł165 m² 2 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny dom jednorodzinny wg. projektu "dom w szczodrzeńcach" - z małymi modyfikacjami, w stanie surowym otwartym na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł4 000 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Skoro wiecie już, że potrafimy szybko i dobrze sprzedać nie tyko mieszkania, domy i posiadłości, ale także świetnie radzimy sobie z dużymi inwestycjami, nie będzie dla nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł266,40 m² 5 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzic. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł104 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Kupujesz dom bez kosztów pośrednictwa. Dom rodzinny z warsztatem - wyjątkowa okazja w Poznaniu Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,96 m² 7 524,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Dom wolnostojący na dużej działce - gledzianów, gm. Witonia Przestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarcze Jeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

1 360 000 zł160 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu mazurskiej Iławy Twoja oaza nad wodą! Iława miejsce, które inspiruje Iława to jedno z najbardziej urzekających miast Warmii i Mazur położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Warka,mazowieckie

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Nowoczesny parterowy dom zlokalizowany w okolicy Głowaczowa w pobliżu Warki - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowy, komfortowy dom o powierzchni 140 m, zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł135 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowa obniżka ceny! Gorąco polecamy unikalnie klimatyczną, wyjątkowo uroczą, wręcz artystycznie i bajkowo zagospodarowaną posiadłość. Nieruchomość z dużym potencjałem w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł148,90 m² 6 709,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży Domu o powierzchni 148.90 m2 powierzchni użytkowej ( 241.20 m2 powierzchni całkowitej) zlokalizowanego w Kocmyrzowie pod Krakowem posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł360,50 m² 5 131,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w miejscowości Sędki (gmina Ełk). Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, zaledwie 60 m w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł70 m² 1 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedaży drewniana wiejska chata położona na działce o powierzchni 3,50ar, wśród zabudowy jednorodzinnej, na terenie miejscowości należącej do gminy Jedlicze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł589,07 m² 3 132,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:39 676 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Wysokiej Wielkiej, obejmująca 3,97 ha terenu wraz z zabudową o funkcji mieszkaniowej i usług turystyki, przygotowaną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł210 m² 14 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 090 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Janowie, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka minut od Starogardu Gdańskiego. Budynek o powierzchni 187 m2, posadowiony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł164 m² 2 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż nieruchomość w postaci działki zabudowanej budynkiem w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż zabudowana działka o pow 30ar w miejscowości Dąbrowa gm Uniejów. Na działce usytuowane jest budynek gospodarczy połączony z mieszkalnym pow całkowitej około 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł600 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dom w cudownej okolicy lasu wolskiego o powierzchni użytkowej 600 m2.Dom został wybudowany w roku 1974, niestety nie został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł191,92 m² 10 415,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem wolnostojącym położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Elbląga lokalizacja: elbląg, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sosnowiec,śląskie

2 898 000 zł1 083 m² 2 675,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Oferujemy do sprzedaży zabytkową - Willę Piątkowskich - o powierzchni 1083 m2, w skład której wchodzą budynek o charakterze administracyjnym o powierzchni 678 m2 z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w wyjątkowej i jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł143 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny o unikalnej minimalistycznej architekturze, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

1 zdjęcie to wizualizacja lokalizacja: juszkowo. Miejscowość znajdująca się bezpośrednio przy Pruszczu Gdańskim oraz Straszynie. W najbliższej okolicy znajduję się Żabka, żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Stary Sumin

Stary Sumin,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł433 m² 3 810,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:6 946 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! posiadłość W borach tucholskich - poniemiecki dworek - stary sumin atuty: -duża działka 100 m od jeziora! -malownicze tereny leśne! -dom.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Na sprzedaż siedlisko w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Górki Drugie. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny oraz 3 budynki gospodarcze położone na działkach nr 80/1, 79.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:432 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 zlokalizowany przy ul. 3-go Maja w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł95,41 m² 6 802,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł212,40 m² 5 602,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prezentujemy dom W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż O powierzchni 212,40m2 Z garażem. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 410m2. Garaż o powierzchni 18,87m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł137 m² 3 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Prezentacja domu jednorodzinnego z garażem wraz z poddaszem nieużytkowym. Dom w całości podpiwniczony. Lokalizacja: miejscowość Góra k/brzeszcze oraz Pszczyny, woj. śląskie. 3 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł165 m² 9 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Jaktorowa Przestronny dom jednorodzinny w trakcie budowy, zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodziny oraz funkcjonalnym podziale.