dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 550 000 zł240,80 m² 6 436,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom na sprzedaż w Dąbrowicy Idealny dla rodziny i pracy zdalnej Opis nieruchomości: szukasz przestronnego domu, który pomieści całą rodzinę i zapewni wygodę do pracy zdalnej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł109 m² 7 798,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Estio House ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, niepowtarzalny i oryginalny dom wolnostojący na działce o powierzchni 0,0500 ha (500 m2) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 187 m² 8 340,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:5 412 m²

Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem 1187,2 m na działce 5412 m [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł304,14 m² 4 011,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy. wypoczynek na tarasie. wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Taczały,zachodniopomorskie

690 000 zł119 m² 5 798,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 577 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w malowniczej miejscowości Taczały (gm. Resko). To propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 312 m²

Klimatyczny dom W górach dzianisz | 178 m | widok na tatry tradycyjny dom Z duszą W sercu podhala Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom W dzianiszu, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł192,90 m² 2 068,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Planujesz budowę własnego domu , ale nie chcesz marnować czasu na formalności oraz żmudne prace ziemne i murarskie ? Ta oferta jest dla Ciebie. Dom w stanie surowym otwartym wg projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,11 m² 9 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nieruchomość zarezerwowana. Posiadam inny szereg na tej samej ulicy, zapraszam do kontaktu. NA sprzedaż piękny sielankowy dom położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł291,97 m² 6 846,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - 2 garaże w bryle budynku - przy samym lesie, który ciągnie się aż do Straszyna! - basen i staw.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł190 m² 1 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny wzniesiony zabudowie wolnostojącej, zlokalizowany w urokliwej części Krzywizny gm. Kluczbork. Lokalizacja gwarantująca przyjemny relaks po pracy oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł147,57 m² 8 124,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny parterowy dom wolnostojący w miejscowości Przesieczna. Dom zrealizowany na podstawie projektu "endo 2" (z niewielkimi zmianami) zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zmiana ceny! Połowa domu w cenie mieszkania! W sklad wchodzą dwa pokoje ( możliwośc adaptacji strychu na kolejne pokoje),duża łazienka, przestronna kuchnia. Bardzo dobry stan techniczny, po.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł332 m² 9 638,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Pensjonat pod Dębami, położony w odległości 600 m od plaży. W ofercie obiekt składający się z trzech wolnostojących budynków, oraz działki gruntu o powierzchni 1 140 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property prezentuje wyjątkową willę z ogrodem położoną na południowym stoku góry Borkowskiej, w cichej dzielnicy - Kliny Borkowskie. Dom o powierzchni około 500 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:29 000 m²

NA sprzedaż Dom - Włóczyska, gmina Młynary Powierzchnia domu: 60 m2 Powierzchnia działki: 2,90 ha Dom wolnostojący w miejscowości Włóczyska, gmina Młynary, o powierzchni 60 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Słupia,świętokrzyskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa! niższa cena nieruchomości! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

940 000 zł124,50 m² 7 550,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej przy lesie W prestiżowej lokalizacji osielsko atuty nieruchomości - prestiżowa lokalizacja - sąsiedztwo lasu - ustawny rozkład 4 sypialni na górze - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny segment położony w sercu Starego Żoliborza z cudownym ogrodem. Doskonała lokalizacja, stylowe wnętrza oraz zielony ogród to niewątpliwie zalety tej nieruchomości. Dom może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł167,90 m² 15 783,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki. Lokalizacja: kokoszki to jedna z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł82,78 m² 5 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji na Podgaju (nochowo). To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 837,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej osiem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Stara Łuplanka, gmina Michałowo. Na sprzedaż siedlisko zabudowane domem z bala w trakcie remontu o powierzchni ok. 70m2. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,80 m² 8 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Przedsprzedaż : Opis inwestycji : Tym razem kolejne nasze osiedle w Musułach 15 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych zostanie zrealizowane przy ul. Granicznej w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dworek

Gleźno,zachodniopomorskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu o powierzchni użytkowej 139,4 m , położonego na dużej działce o powierzchni 2607 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł165,20 m² 10 284,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny na działce 1200 m2 w Ruścu. Gotowy do wprowadzenia. Wykonany według projektu Dom przy Rubinowej 5 bis. To nowoczesny budynek parterowy przeznaczony dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 533 m²

Dom wolnostojący | bukowno - przymiarki | działka 2 532 m Cena: 399 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Bukowna - Przymiarki (powiat olkuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł68,50 m² 7 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim - pompa ciepła z instalacjami grzewczymi w cenie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jeżyce

Jeżyce,zachodniopomorskie

23 000 000 zł1 600 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:191 455 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna rezydencja położona zaledwie 10 km od nadmorskiego Darłówka, w Jeżycach - idealna dla osób szukających prywatności, luksusu i przestrzeni w harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom z ogrodem i sauną | 5 sypialni + gabinet | klimatyzowane poddasze | zamknięte osiedle | Zawady Przestronny, gustownie wykończony dom o powierzchni 360 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł241,60 m² 3 269,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

| na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 241,6 m (pow. użytkowa ok. 168,2 m ), położony na dużej działce o powierzchni ok. 2200 m w Leszczynach k. Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł175,80 m² 5 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 948 m²

Rezerwacja do 14.08.2026 r.! Dom z 2021 roku, gotowy do zamieszkania, kompletnie umeblowany wraz z kuchnią w zabudowie wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt AGD. Super lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł215,87 m² 3 654,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w Parszowie (powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie) otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł156 m² 10 570,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w lokalizacji łączącej spokój z wygodnym dojazdem do Warszawy. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Oferta bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera. Ta inwestycja w Małkowie to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł98 m² 3 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, solidny dom jednorodzinny położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Miejsce Piastowe. Budynek został wybudowany z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł152,34 m² 1 765,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Rezerwacja Tutaj Ty decydujesz jak finalnie będzie wyglądał ten dom! Do sprzedania funkcjonalny parterowy dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

685 000 zł91,20 m² 7 510,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Przytulny dom z dużą działką, garażem i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w samym centrum Rymania, około 30 km od Kołobrzegu. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

850 000 zł937 m² 907,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:937 m²

NA sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa osiedle kajki Nieruchomość o dużym potencjale składająca się z sześciu budynków o różnych funkcjach: dom mieszkalny, hala produkcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej, mierzyn - 139,23 m , działka 200-300 m Cena promocyjna przedsprzedażowa: 1 200 000 zł Powierzchnia użytkowa: 139,23 m Powierzchnia całkowita: 180.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł243 m² 6 168,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:844 m²

Pragnę przedstawić wyjątkową ofertę dwóch domów znajdujących się na przepięknej działce na poznańskich Smochowicach. Idealne miejsce dla osób potrzebujących dwa domy na jednej działce - rarytas.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy Dom na sprzedaż u podnóża Gór Stołowych - okolice Radkowa Marzysz o całorocznym domu wypoczynkowym w malowniczej, spokojnej okolicy? A może chcesz na stałe zamieszkać.