dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony na działce 525 m2 położony w miejscowości michałów - reginów. Dom o pow. użytkowej ok. 89 m2 o pow. zabudowy ok. 143 m2 Dom podpiwniczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łężyce,dolnośląskie

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:48 130 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: łężyce Powierzchnia: 180 m.kw. Działka: 48 130m.kw. Liczba pokoi: 8 Media: woda, prąd, cena: 2 200 000 zł Opis: wyjątkowa nieruchomość w sercu Gór Stołowych: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Filozofia Przestrzeni Z przyjemnością prezentujemy unikatową enklawę spokoju, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością miejskiej rezydencji. To oferta skierowana do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł109,21 m² 6 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł164,26 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł255 m² 6 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 255 m , położony na dużej działce o powierzchni ponad 1600 m . Nieruchomość znajduje się w samym centrum Książenic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł145 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym! Na sprzedaż solidny dom w stanie surowym zamkniętym, wykonany według indywidualnego projektu, zlokalizowany w spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł130,50 m² 6 030,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Najdymowo

Najdymowo,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł608 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:51 400 m²

Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,53 m² 4 304,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,53 m2 w malowniczym obszarze z widokiem na góry Beskidu Małego. Układ: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł280,56 m² 21 382,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rezydencji w Kątach Rybackich przy ulicy Rybackiej! Oferta dla konesera! ** Posiadam więcej zdjęć nieruchomości** Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

! uwaga! duża obniżka ceny! tylko W naszym biurze! Dom wolnostojący 150 mkw z kawalerką i pięknym ogrodem Dom wolnostojący Powierzchnia: 150 mkw Działka: 574 mkw - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł320,08 m² 1 968,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż duża nieruchomość o szerokich możliwościach w Książu Wielkopolskim Nasze biuro oferuje dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł138 m² 13 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 314 m²

W naszej ofercie przedstawiamy klimatyczną nieruchomość do zamieszkania wśród zieleni z możliwością prowadzenia stadniny oraz agroturystyki. Za bramą, gdzie wjazd prowadzi przez naturalny tunel.

Szczegóły ogłoszenia

18 600 000 zł1 737,52 m² 10 704,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Opiekun oferty Sylwia Burza tel.   Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł140 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny budynek mieszkalny o powierzchni około 150mkw położony w dogodnym komunikacyjnie i widokowym jednocześnie miejscu w Międzybrodziu Bialskim, około 15 km od Bielska białej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł203 m² 2 807,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu położonego 5 km od Morza Bałtyckiego m. Zimowiska, gm. Ustka Szczegóły ofert: - lokalizacja gm. Ustka, m. Zimowiska zaledwie 5 km od Morza Bałtyckiego (m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30 m² 19 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek letniskowy / całoroczny + działka widokowa 10 ar na odludziu w górach osada na sprzedaż, zlokalizowana w Beskidzie Małym, na wysokości prawie 650 m.n.p.m., z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł103 m² 3 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Lokalizacja: jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie króluje natura, ta oferta jest dla Ciebie! Zaledwie 5 km od Jędrzejowa czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł98 m² 8 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Połowa bliżniaka blisko wyciagu narciarskiego, blisko centrum Ustronia zlokalizowana na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych ora zpensjonatów pośród starodrzewia, bardzo dobry całoroczny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł577 m² 17 157,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:462 m²

Zabytkowa willa w sercu Dolnego Sopotu - prestiżowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym Atuty: zabytkowy charakter budynku z przełomu XIX i XX wieku, wpisany do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Poznaj wyjątkową ofertę nieruchomości, która spełni oczekiwania nie tylko miłośników przyrody, ale także osób poszukujących miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej! Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł170 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na dużej działce (powierzchnia 3035m2) w miejscowości Kaleńsko (około 7 km od Kostrzyna nad Odrą). Oprócz domu na działce znajdują się dwie stodoły.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł210 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży luksusowego domu w uzdrowiskowej lokalizacji - Twoja wymarzona oaza komfortu i elegancji Oferujemy do sprzedaży piękny, wolnostojący dom z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Na sprzedaż udział 1/2 w przedwojennej pięknej willi. za 740,000 Willa znajduję się w zabytkowej historycznej północnej części Milanówka Willa dla konesera, który szuka domu z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł167 m² 4 065,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż dom wolnostojący z dużą, 24-arową działką położony w Wysokiej Głogowskiej miejscowości cieszącej się dużym zainteresowaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł294 m² 5 778,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dzień Pokazowy 17 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel.   Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Rezydencja marzeń w Osieku - 1000 m luksusu na 1,5 ha działce przy jeziorze. Westate Gdańsk prezentuje na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni około 1000 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Do sprzedania dom w pobliżu lasu, położony w górnej części Krynicy Zdroju Dom wzniesiony w latach 80-tych, w technologii murowanej pustak i cegła. Stropy betonowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł171,84 m² 3 928,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Wągrowiec- bliźniak, 5 pokoi, garaż, ogród Jeśli marzysz o domu położonym wśród zieleni, w pobliżu malowniczych lasów i jezior z licznymi ścieżkami rowerowymi, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł108,70 m² 9 153,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższony standard wykończenia premium: - pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szukasz bazy pod wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż połowa bliźniaka do generalnego remontu, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 5 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł176 m² 13 920,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Stefanowo, gm. Lesznowola (blisko Warszawy) Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176,04 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 130 m2 - realizacja na terenie całej Polski na swoim gruncie. Dom 130 m2 Wersja parterowa z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł147 m² 5 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 192 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Główna

Laski,wielkopolskie

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , w Laskach -10 km od Kępna - który łączy komfortowe miejsce do życia z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł99 m² 3 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 808 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Północ Łomża ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę siedlisko z murowanym domem jak u babci, usytuowanym w malowniczej okolicy nad.