dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż domek letniskowy nad jeziorem Blanki pod Lidzbarkiem Warmińskim. Budynek murowany z 2006 roku znajduje się w odległości ok 100m od linii brzegowej i zagospodarowanej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł80 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni około 8 0 m , położonego w spokojnej miejscowości Dodów, gmina Radziemice. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł166 m² 2 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Marzysz o własnym domu pod miastem w spokojnej okolicy. To już najwyższy czas by zamienić marzenia w rzeczywistość i zrobić pierwszy krok w stronę lepszego jutra. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł797 m² 851,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom w Prądocinie urok, natura, spokój Położony w Prądocinie, niedaleko Bydgoszczy, ten uroczy dom stanowi idealne połączenie komfortu, natury i przestrzeni. Zadbany budynek, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł157,30 m² 5 079,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przestrzeń, to znak rozpoznawczy tej nieruchomości. Lukus expert prezentuje Państwu dom z potencjałem zlokalizowaną w miejscowości Łyskornia, oddalonej zaledwie 10 kilometrów od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł220 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego i rodzinnego domu w zabudowie wolnostojącej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury | 5000 m działki | cisza I spokój | przystajń - bagna Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł93 m² 2 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł141,20 m² 5 871,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam do zaoferowania: dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, komorowo k. Trzebnicy dom zostanie skończony W trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł225,75 m² 21 926,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 558 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa nieruchomość Premium z linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 902 m²

| na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 260 m2 zlokalizowany w Brzezinach. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność agroturystyczną. Korzystna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł142,20 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z garażem, położonego zaledwie 5 km od centrum Goleniowa w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przestronny, komfortowy dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł76 m² 5 118,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w Nowosadach o powierzchni 76 m , składający się z 3 pokoi, położony na działce 2002 m z dojazdem z dwóch stron (asfalt + droga gruntowa).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zbytowo

Zbytowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość z dużymi możliwościami! Nieruchomość położona w miejscowości Zbytowo obok Gębic. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł540 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Podkowie Leśnej, z możliwością np. prowadzenia działalności gospodarczej. Dom trzykondygnacyjny usytuowany na narożnej działce 3500.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł350 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w centrum Wolbromia! Nieruchomość składa się z działki o powierzchni ok. 241 m2, zabudowanej budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kotorydz (gmina Tarczyn). To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł83 m² 8 313,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą. Na sprzedaż jest nieruchomość położona w Wiśniowej Górze, przy ulicy Tuszyńskiej. Na przestronnej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest już ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł253,95 m² 7 324,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Luksusowy, nowoczesny oraz stylowo zaaranżowany dom wolnostojący, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz rozkład pomieszczeń gwarantują wysoki komfort użytkowania. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

638 360 zł89,20 m² 7 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł132,11 m² 12 111,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł202 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stan zaawansowania: aktualnie wykonywane są instalacje wewnętrzne. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Sieprawiu pod Krakowem, w kameralnej inwestycji Domy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Na sprzedaż dom położony na działce otoczonej zielenią, z widokiem na ogród i dojazdem asfaltową drogą. Spokojna okolica, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Aleksandrowie Łódzkim, mieście, które łączy miejski styl życia z ciszą i przyrodą na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł215 m² 14 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:541 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Świnoujściu o powierzchni użytkowej 215 m2 i działce o powierzchni 541 m2, to propozycja idealna dla wymagających klientów ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł121,60 m² 4 925,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Tarnowskie Góry, centrum Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł131,25 m² 8 304,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta tylko w biurze prospace Szukasz domu jednorodzinnego ? Oferujemy Ci na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom wolnostojący w miejscowości Płoty. Na 131,25m2 rozdysponowaliśmy: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł553,10 m² 4 518,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa rezydencja ( 366,59 m2 powierzchnia użytkowa) położona w Otominie przy ulicy Klonowej w zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po 60.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł567 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wielofunkcyjna kamienica w samym centrum Śremu, położona na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Kościuszki. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 489.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 120m2, z garażem bryle budynku. Dom został zbudowany z solidnych materiałów, z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł320 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 017 m²

Łazy (osiedle), gm.Radymno - Wd niu 26.01.2026 r obnizka ceny z 419 tys. zł Dom wolnostojący o pow. użytkowej około 160 m2 (całkow. 240 m2), w zacisznej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł172,50 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dzierżążno | gm. Kartuzy | 172,5 m | działka 528 m | możliwość prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m (powierzchnia całkowita 150 m ). Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 4 arów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Biuro nieruchomości czestate przedstawia miejsce z klimatem, z dala od miasta z potencjałem na coś wyjątkowego. Ta nieruchomość to idealne połączenie natury, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 900 zł239,70 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Klimatyczne dwa domki nad morzem bałtyckim lokalizacja Nieruchomość położona jest u urokliwej i niezwykle popularnej wśród turystów nadmorskiej miejscowości Białogóra w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na spokojnym i cichym osiedlu Wygoda. To idealna.