dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojący do remontu, duża działka, kraśnik dolny, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje, na sprzedaż, piętrowy dom do remontu, położony w malowniczej wsi Krasnik Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 190 000 zł370 m² 5 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:682 m²

Sześciopokojowy, jasny i przestronny, parterowy dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 243 m2, w zabudowie wolnostojącej z 2013 roku, na działce 682 m2, niemcz Myślęcinek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe mieszkanie - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł266 m² 6 729,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce - 266 m powierzchni, 1000 m ogrodu, dwa garaże, kominek, oczko wodne Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł258 m² 13 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom zlokalizowany w Konstancinie-Jeziornej, na osiedlu Harmonium, niedaleko Szkoły Amerykańskiej. Nieruchomość Piętrowy dom o powierzchni 260 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł135 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, który jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do miejskich udogodnień? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję - przestronny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł462,20 m² 3 223,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 408 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: na sprzedaż ogromny, zadbany dom na wzgórzu o dwóch zboczach. Duża działka, spokojne sąsiedztwo, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł120,90 m² 4 880,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Kisielin, ul. Odrzańska (zielona Góra). Nieruchomość o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 333 zł300 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 669 m²

Prestiżowy podwarszawski Milanówek, znany jako miasto ogrodów i pięknych, zabytkowych willi. Z pewnością zauroczy niejednego konesera. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł218 m² 5 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1044m2 Nieruchomość położona w wyjątkowej i spokojnej okolicy, pięknie zagospodarowana w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 200 000 zł710 m² 4 507,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:900 m²

Międzywodzie, pensjonat, 30 pokoi, własny parking, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70m , położony przy ulicy Laskowej w Kielcach, zaledwie 5 min od centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł300 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancki segment skrajny Rodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części Ursynowa. Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w Warchałach, przy głównej, bardzo turystycznej ulicy. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora szukającego gotowego,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do sprzedaży dom parterowy przy ulicy Iłżeckiej w pobliżu Rynku i Targowiska Miejskiego. Budynek o powierzchni użytkowej 149m2 z 1920 roku, wybudowany z cegły białej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:801 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość położoną w Mogilnie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta na Osiedlu Zachodnim. To idealna propozycja dla rodzin wielopokoleniowych lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmę dom 200m2 w miejscowości Czekaj gmina Mszczonów Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji 3km Parku Wodnego Suntago w miejscowości Wręcza. Budynek jest idealny pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

9 350 000 zł700 m² 13 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:136 900 m²

Znakomita posiadłość o powierzchni 13,65 ha, miejscowość Przepitki k/płońska. Do Warszawy 70 km nową trasą szybkiego ruchu. Dogodny dojazd bezpośrednio drogą asfaltową nr 48 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł215 m² 4 460,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów, położona na działce 16,67m2 w spokojnej i malowniczej części Ptaszkowej gmina Grybów dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł580 m² 1 034,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Szukasz dużego domu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 580 m2, położona w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł480 m² 12 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Unikatowa nieruchomość w sercu Karkonoszy inwestycja z potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni 480 m , położona na przestronnej działce 1340 m w.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł173 m² 5 485,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowa, niższa cena 949 000 zł! Tylko u nas- wyjątkowa oferta! Duży dom z budynkiem gospodarczym i piękną działką, wierzbnica, koło Myśliborza - blisko jeziora! Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na malowniczym wzgórzu w sercu Kaszub - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz przestrzeni do życia.Przestronny, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł288,60 m² 3 118,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Uroczy domek położony na działce o powierzchni 14 300 m2 w kształcie nieregularnej litery ,L , położony w bardzo malowniczym i osłonecznionym miejscu. Działka jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dom Na Sprzedaż oferta na wyłączność! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Wodzisławiu Śląskim- kokoszycach Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł194,01 m² 6 958,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jedynie niecałe 4 km od Kamieńca Wrocławskiego Polecam Państwa uwadze wyjątkowy dom posadowiony w Jeszkowicach (gmina Czernica)- idealnie nadający się dla Rodzin dwupokoleniowych, gdzie każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł208,60 m² 8 144,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Trzebownisko | 208,6 m2 | 4 sypialnie + 2 gabinety | garaż I wiata | piękny ogród | 2011 rok budowy Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż doskonale rozplanowany dom z cudownym ogrodem.!.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł232,64 m² 3 868,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bliźniak na sprzedaż | Sokołów Podlaski, ul. Powstańców Wielkopolskich | 2 poziomy mieszkalne Są nieruchomości, które od razu dają poczucie stabilności - możesz wprowadzić się od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

**na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący z antresolą, kominkiem, garażem, wiatą, dużymi przeszkleniami, zadbanym ogrodem i prywatną garderobą w Krynicach blisko Białegostoku**.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł212,76 m² 5 616,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w Kościerzynie. Dom o powierzchni 212.76 m2 na działce 12.800m2 .Działka graniczy z łowiskiem w około liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

6 500 000 zł280 m² 23 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 460 m²

Duży dom z bala o powierzchni 260m2. Parter stanowi prywatną część właścicieli, w której skład wchodzą dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka. Piętro to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł207,30 m² 4 775,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Opis nieruchomości Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pułtusku/ Popławach w gminie Pułtusk, w powiecie pułtuskim, o powierzchni użytkowej 174,6 m2 a całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł98,26 m² 9 159,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Wysoka jakość wykonania | Funkcjonalny układ | Zielona i spokojna okolica | Dogodna lokalizacja ***** nieruchomość: dom usytuowany jest na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Trzcianka,wielkopolskie

790 000 zł178,91 m² 4 415,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom z budynkiem pod warsztat lub firmę - świetna lokalizacja w Trzciance Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Trzciance, która łączy w sobie komfort wygodnego życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużym potencjałem Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 50m2 m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 1700 m2. Rozkład pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł142,96 m² 5 945,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego domu w Lublewie Gdańskim. Dom o powierzchni całkowitej 142,96 m2 został oparty o projekt pracowni Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:921 m²

Chciałbyś mieć dom wśród pól i lasów ale blisko infrastruktury? Zaprojektuj swój dom i zamieszkaj w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej komfort, prywatność.