dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł192 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Skrajny segment usytuowany na kameralnym (zamkniętym i strzeżonym) nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych, zlokalizowanym w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Na terenie osiedla znajduje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 600 zł146 m² 24,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom w zabud. segmentowej do wynajmu w dobrej lokalizacji z dbd połączeniem do Wrocławia - bliska południowa granica Wrocławia. Jest to dom w zabudowie segmentowej - jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybie

Raszyn,mazowieckie

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Raszyn - Rybie. Ulica Drozda. Bliźniak o całkowitej powierzchni około 800 m kw. Odpowiedni na hotel, hostel, pensjonat. Cena do ustalenia. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

Wolnostojący dom w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Działka 920 m kw. Powierzchnia mieszkalna ok. 300 m kw. Parter: salon (50 m kw) połączony z jadalnią (25 m kw). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

4 500 zł179 m² 25,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Szukasz domu do wynajęcia z dużym ogrodem? Oto wygodny i wykończony, 5 pokojowy dom z dużym i zadbanym ogrodem na eleganckim osiedlu w podwarszawskim Ustanowie. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do wynajęcia segment środkowy na Bielanach z przeznaczeniem na działalność biurową. Blisko Lasek Bielański, awf, metro. Podpiwniczony segment o pow.220m2; 3 kondygnacje. Na parterze: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 300 zł188 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od września 2016 r dom na zielonym Ursynowie - Pyry, idealny dla rodziny z dziećmi, całość- 180m2. Kuchnia, salon, 3 sypialnie ,garderoba,2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

5 100 zł220 m² 23,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bronowice - luksusowy dom do wynajęcia. Perfekcyjnie urządzony. Ogród i siłownia! Oferujemy do wynajęcia luksusowy dom z ogrodem i garażem. Wprowadzasz się i mieszkasz od razu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł230 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia segment skrajny w willowej części Sadyby dwa piętra i ogród. ; wszystkie media. pomieszczenia po generalnym remoncie. Doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł230 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowy i starannie wykończony dom położony na Wilanowie, jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Budynek utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, na co wskazują także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 999 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w samym sercu Sadyby usytuowanym w cichym i spokojnym miejscu. W bliskiej odległości międzynarodowe szkoły oraz centrum handlowe Sadyba Best Mall. Dobra komunikacja! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

1 700 zł105 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia parterowy szeregowiec w dzielnicy Tysiąclecia. Trzy pokoje , kuchnia, łazienka, wc. łazienka z wanną i kabiną. Pokoje są nieumeblowane , jedynie kuchnia umeblowana. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 327 m²

Do wynajęcia - 180 mkw. z używalnością krytego basenu 24 mkw. W reprezentacyjnej rezydencji w centrum Zalesia Dolnego- piaseczno, 8 km od granicy Warszawy. Powierzchnia parteru 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom parterowy: kuchnia, 2 pokoje, łazienka + miejsce postojowe Wynajmę wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny usytuowany na działce o pow. ok. 400 m2 w Centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom o powierzcni 450m usytuowany na działce o powierzchni 550m. Parter: kuchnia, jadalnia z balkonem, duży salon z kominkiem, taras, garaż, kotłownia/spiżarnia, i p. : 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł232 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja: zupełnie nowe osiedle i dom wysoki standard wykończenia 2 miejsca garażowe i piwnica ochrona 24h Rozkład: living-room z wyjściem na ogród i jadalnią kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł460 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Segment w prestiżowej części Wilanowa w pobliżu w pełni zagospodarowanego osiedla,świeżo po kapitalnym remoncie wykończony w najwyższym standardzie. -8 pokoi Parter- wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybnik

Rybnik,śląskie

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia parter domu w Rybniku Niedobczycach, dwa pokoje, duża kuchnia i łazienka. Do dyspozycji ogród, garaż. Nieruchomość jest do odświeżenia ( wszelkie remonty i poniesione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł400 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom z dużym ogrodem w samym centrum Mokotowa. Ciepło, przytulnie wykończony, gotowy do zamieszkania- nie wymaga remontu. Ładna okolica w niskiej zabudowie. Posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

31 360 zł560 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:417 m²

Pięknie odrestaurowana kamienica z przeznaczeniemem na budynek biurowy, zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Idealna propozycja dla małych i średnich firm - szczególnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

15 900 zł400 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy, czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek o wysokim standardzie przy ulicy Bajana. Super lokalizacja. - poziom 0: garaż na dwa samochody, wiatrołap, hol, pokój z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

DO wynajęcia duży, piętrowy, przestronny dom o pow. ok 170 m2 Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 4000m2. Wnętrza świeżo malowane. Dom po remoncie. Dwa niezależne wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 300 zł130 m² 25,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedmiotem oferty najmu jest dwupoziomowy 4-pokojowe dom położony w cichej i spokojnej dzielnicy Lubonia. Całkowita powierzchnia użytkowa wraz z garażem wynosi ok 130 m2! Dom: * parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Chciałabym Państwu zaprezentować dom o powierzchni 240m2 na cichym i spokojnym osiedlu domkow jednorodzinnych na Saskiej Kępie. Dom idealnie nadaje się na biuro lub ambasade. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia na pięknej zagospodarowanej działce o pow. 700 mkw ładny nowy dom o pow. użytkowej 350 mkw. Świetnie zlokalizowany , osiedle domów wszystkie ładne i nowe pomiędzy Powsinem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

18 800 zł610 m² 30,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowo wybudowany budynek zlokalizowany na Ursynowie w pobliżu ul Puławskiej. Idealny na hostel , dom spokojnej starości. Dom kompletnie umeblowany i wyposażony. Całkowity metraż powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom z lat 80-tych. wolnostojący, zbudowany metodą tradycyjną - cegła. Powierzchnia całkowita domu 350m2. Powierzchnia działki 768 m2. Parter: przedpokój, duży salon z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł460 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Pow. domu - 400 m2 Działka - 460 m2 Cena wynajmu: 15.000 PLN 9 pokoi Parter: gabinet, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, duży taras I p.: 4 pokoje/sypialnie, łazienka małżeńska i 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia nowy ( dopiero co wykończony) dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180 m2 zlokalizowany na działce 500 m2, w warszawskiej dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

8 900 zł390 m² 22,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:777 m²

DO wynajęcia! Wolnostojący dom w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Dąbrowskiego. Doskonała lokalizacja na biuro, gabinety, przedszkole lub hurtownie. Doskonałe miejsce do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kępa Zawadowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł202 m² 34,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo ładny bliźniak o powierzchni 202m2 położony na dziłce 800m2 w Wilanowie - Kępa Zawadowska. Salon z jadalnią tworzą powierzchnię 60m2. Cztery sypialnie, dwie łazienki. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 700 zł200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom zlokalizowany w Cieszynie- pastwiskach w zabudowie szeregowej, dwupiętrowy o powierzchni około 200 mkw. W budynku znajduje się pięć pokoi, kuchnia, jadalnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka z 1995 roku. Działka 400m. Na poziomie widnych piwnic garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze, sauna, pokój rekreacyjny o powierzchni około 35m. Parter :kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domek parterowy, 2 pokoje, kuchnia, łazienka Bez małych dzieci i zwierząt Wynajmę ładny, stylowy parterowy, wolnostojący domek jednorodzinny w Raszynie. W domku znajduje się 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Somianka

Somianka,mazowieckie

4 900 zł365 m² 13,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Budynek przystosowany do prowadzenia domu opieki, hotelu, pensjonatu ,kwater pracowniczych ,również do zamieszkania dla osób lubiących ciszę i przestrzeń. Parter: kuchnia,jadalnia,zmywalnia,2 małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł235 m² 30,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Połowa bliźniaka. Nadaje się na siedzibę firmy, biuro. Możliwość adaptacji wg. indywidualnych potrzeb najemcy. Na posesji klika miejsc parkingowych. Kwota czynszu do negocjacji. *Informacje zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy Mszczonowskie

Budy Mszczonowskie,mazowieckie

2 800 zł125 m² 22,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do wynajęcia dom w odległości 2 km od Mszczonowa. Parter : umeblowana duża kuchnia z jadalnią, salon, łazienka i klatka schodowa, na piętrze: 3 pokoje i łazienka, balkon. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:430 m²

Transakcja : Wynajem niewielkiego dwupokojowego (60 m2) segmentu, w pięknej spokojnej okolicy Otuliny Lasu Łagiewnickiego (zbieg ul. ul. Wycieczkowej i Strykowskiej) , ale blisko do Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 400 €570 m² 12,98 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Unikalny budynek w reprezentacyjnej części Starego Mokotowa ulice Wejnerta ,pilicka ,malczewskiego, w otoczeni niskiej willowej zabudowy. Oferty z tego rejonu to prawdziwe perełki na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

35 000 zł470 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka znajdującego się na prestizowym, spokojnym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia 470 m2. Na parterze domu znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, pokój gościnny, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

2 999 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na wynajem - na potrzeby firmy lub dla rodziny ładny, przestronny i bardzo funkcjonalny dom wolno stojący (2005r) zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy na Poznańskim.