dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niedźwiednik

Gdańsk,pomorskie

4 800 zł111 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:111 m²

Na wynajem parter domu jednorodzinnego w dzielnicy Niedźwiednik o powierzchni 111 m2 składający się z dwóch dużych pomieszczeń: pomieszczenie pod sklep/usługi 61 m2 Wejście od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Wielkiego

Myślenice,małopolskie

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom do wynajęcia W myślenicach Do wynajęcia jednorodzinny dom o pow. ok. 160m2 znajdujący się w Myślenicach przy ul. Kazimierza Wielkiego. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ruciane-Nida

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

350 zł35 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Osada Wejsuny to magiczne miejsce zlokalizowane w Mazurskim Parku Krajobrazowym w kameralnej wiosce Wejsuny nieopodal miejscowości Ruciane-Nida. Obiekt powstał z miłości do Mazur i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:457 m²

- oferta na wyłączność - Na wynajem duży dom z ogromnym potencjałem zlokalizowany na Warszewie. Dom wybudowany został metodą tradycyjną murowaną w 2007roku. Dwa wejścia do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

5 800 zł180 m² 32,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dom wolnostojący na os.Drabinianka w Rzeszowie. Dom wolnostojący o pow. około 180m2 składa się z: parter: salon (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:760 m²

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia przestronny 9-pokojowy dom o powierzchni ok. 300m2 położony na Rakowcu. Nie ma problemu Z parkowaniem aut osobowych I nie tylko! parter: - pokój 20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kobylepole

Poznań,wielkopolskie

5 900 zł200 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do najmu piętro domu wolno stojącego o pow.200m2 na Nowym Mieście /Kobylepole/ w Poznaniu. Powierzchnię II piętra stanowi centralnie usytuowana, otwarta przestrzeń wokół której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grójecka

Magdalenka,mazowieckie

5 450 zł175 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem dom bliźniaczy w bardzo ładnej i spokojnej części Magdalenki - w pobliżu lasu brzozowego. Opis Nieruchomości Dom w bliźniaczej zabudowie zlokalizowany w cichej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Mazowiecka

Piastów,mazowieckie

7 500 zł230 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia dom położony w Piastowie, przy ulicy Mazowieckiej, 500 metrów od granicy Warszawy (ursus Niedźwiadek), w części miasta zabudowanej wyłącznie domami jednorodzinnymi, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł90 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ustroń/hermanice, do wynajęcia dom, pow. 90 m2 Do wynajęcia dom wolnostojący, na osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała lokalizacja. Ogródek o powierzchni 6 ar. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł322 m² 46,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

=rozkład= Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 322 m2. Parter: kuchnia 15,34m2, holl, salon 41,06m2, gabinet 19 m2, toaleta, taras I piętro: 3 sypialnie (20,01; 18,46; 26,15.m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Kraków,małopolskie

7 500 zł160 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro: Jeśli chcesz zamieszkać w komfortowym domu ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia połowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karczew

Karczew,mazowieckie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy do zaoferowania kwatery pracownicze dla 15os. w Karczewie. Dom ma powierzchnię 120m2 działka 1000m2. Na parterze: -kuchnia z jadalnią, (kuchnia wyposażona w piekarnik, płytę gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł110 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Mokotowie pomiędzy ulicami: racławicka i Racjonalizacji. Dom będzie odnowiony. Do wynajęcia na biuro. Pokoje są puste. W oknach są verticale. Okna pcv. Schody są drewniane. Parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 050 zł48 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Do wynajęcia mały dom wolnostojący, parterowy o pow. 50 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (częściowo umeblowany) - sypialni - łazienki Dom ogrzewany jest piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sikorska

Warszawa,mazowieckie

7 300 zł215 m² 33,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w spokojnej okolicy. Standard Nieruchomość wybudowana w 2000 roku jest położona przy cichej ulicy w Warszawie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Avenue Estate prezentuje segment skrajny na wynajem w bardzo urokliwiej i prestiżowej lokalizacji - Stara Sadyba. Lokalizacja Stara Sadyba jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

4 400 zł122 m² 36,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do wynajęcia kompleksowo wyposażony dom o pow. 122 m2 w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Lubinie przy ul. Jana Kochanowskiego. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

2 500 zł410 m² 6,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na wynajem piętro domu wolno stojącego z częścią warsztatowo - mieszkalną przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Część warsztatowa - wynajęta. Opis nieruchomości: klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję do najmu dom do adaptacji na pokoje pracownicze o pow. 280 m2 w Komornikach pod Poznaniem. Budynek składa się z 3 kondygnacji: piętra, wysokiego parteru i przyziemia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gościnna

Kraków,małopolskie

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na wynajem o powierzchni 80 m2, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Reprezentacyjny, bardzo nowoczesny dom z uroczym ogrodem, położony w zielonej i cichej okolicy zabudowanej domami jednorodzinnymi i rezydencjami. Powierzchnia domu 300m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowskiego

Wrocław,dolnośląskie

14 900 zł388 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przepiękny dom wybudowany w 2009 roku w zielonej dzielnicy Oporów. Dom idealny dla rodziny. Na parterze znajduje się salon z otwartym kominkiem, gabinet, kuchnia, hol oraz wc. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na wynajem dom w najbardziej pożądanej lokalizacji Oferta skierowana do rodzin oraz kadr menadżerskich. Nowoczesne osiedle domów szeregowych na Bielanach Wrocławskich. Wyposażenie domu zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kamienna

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie atrialnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej i pięknej części Mierzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jerka

Jerka,wielkopolskie

3 500 zł132 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Przepiękny - nowy - dom - do wynajęcia - faktura vat Dom w zabudowie bliźniaczej, które znajdują się w Jerce. Bardzo dobra lokalizacja, około 5 km do Krzywinia, 20 km do Kościana i 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę dom w Silnie 55 m2! Piękny widok na Wisłę! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łazy

Łazy,mazowieckie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

powierzchnia (niezależna część domu) do celów mieszkaniowych dla pracowników i ekip budowlanych. Łazy k. Magdalenki i Wólki Kosowskiej. Czynsz + media. Domek stanowi część b. dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o pow. ok 450 m2 w Jasionce. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 8a. Budynek składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halembska

Ruda Śląska,śląskie

5 500 zł141 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez prowizji! * świeżo wykończony, umeblowany * 2 minuty do wyjazdu na A4 * centrum Katowic 12 minut! * blisko szkoła i sklepy Do wynajęcia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

7 200 zł169 m² 42,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

"Parkowe Wzgórze" Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę częściowo umeblowanego, czteropokojowego domu (bliźniak) znajdującego się na ekskluzywnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wartogłowiec

Tychy,śląskie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom dla pracowników. Dom posiada 5 pokoi użytkowych - umeblowanych (2 na parterze, 3 na piętrze), przedpokój, dwie kuchnię, oraz trzy łazienki. Pokoje zostały odmalowane i są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 500 zł166 m² 33,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu do wynajęcia dom usytuowany w malowniczym, bardzo zacisznym miejscu w otoczeniu zieleni na bydgoskich Jachcicach. Ten bardzo komfortowo wykończony i w.