dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł270 m² 14,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka o pow. 270 mkw. na działce 480 mkw. Na parterze znajdują się salon z tradycyjnym kominkiem oraz wyjściem na taras a także , kuchnia ,wc. Na I piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł320 m² 40,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w ciepłym klimacie, przestronny, wygodny w użytkowaniu. Miłe sąsiedztwo oraz cicha okolica sprzyja odprężeniu i relaksowi. Wygodny dojazd do centrum miasta, szkół, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł318 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w cichej okolicy, 150m do przystankowego przy ulicy Puławskiej, 4 przystanki do Metro Wilanowska. Dom pięknie wykończony, gotowy do zamieszkania. Na parterze salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***idealne dla pracowników firm i dla rodziny.*** Parter domu jednorodzinnego. Powierzchnia ok.50 m2. Przestronny pokój, duża kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Maksymalnie dla 6 osób. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

24 000 zł600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt wolnostojący na działalność biurową , handlową , usługową , znakomita warunki na siedzibę firmy, salon meblowy ,salon dywanów i i każdą działalność wymagającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Biuro w willi 200 m2 , przy stacji metro-Służew i ch land. Siedem pokoi, dwie łazienki, kuchni, ładny zadbany ogród. Piętro pierwsze i drugie na parterze mieszka właścicielka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łajski

Łajski,mazowieckie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***idealne dla rodziny, świetne dla pracowników firm (ok.8 osób).*** Parter domu o pow.70 m2. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia widna, łazienka, salka telewizyjna, przedpokój, wiatrołap, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

The English description is available at the end of the Polish text. Atrakcyjny duży dom Z tarasem, ogrodem I 2-stanowiskowym garażem. Wykończony W bardzo dobrym standardzie. UL. Brzegowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Łódź,łódzkie

14 800 zł408 m² 36,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wykończony ponad standardowo, dopracowany każdy element, schody wykonane z drewna egzotycznego, misternie dopracowana każda łazienka przepiękny pokój kąpielowy. Barek w sali kinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segemnt w Środmieściu, z lat 60-tych, po generalnym remoncie. W wyjątkowej lokalizacji Nowego Miasta - obok Rynku Nowego Miasta. Tuż przy skarpie, z której roztacza się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

10 000 zł249 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom W opatkowicach na strzeżonym osiedlu. Wykończony W bardzo dobrym standardzie. Lokalizacja: - opatkowice, zielona dzielnica Krakowa z uzdrowiskiem - spokojna okolica, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Huculska

Kraków,małopolskie

1 700 zł200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

200m dom z ogrodem i garażem w spokojnej okolicy blisko do ul. Zakopiańskiej w super okazyjnej cenie. Lokalizacja: -zaciszna, zielona uliczka, kameralne osiedle domków, wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmę dom dla firmy lub do zamieszkania. na Zielonej Białołęce , 2.5km do trasy toruńskiej. Powierzchnia 160m2 na parterze; 4 pokoje( 28,24,11,12 m2) , kuchnia, wc i łazienka. Piętro nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Blizne Jasińskiego

Blizne Jasińskiego,mazowieckie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący. Dwa wejścia. Piwnica: garaż, kotłownia, trzy pomieszczenia, sauna. Parter: salon (kominek), widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka. Poddasze użytkowe: trzy pokoje, łazienka. Preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom usytuowany 100m od skrzyżowania Puławskiej z Al. Lotników, 500m do stacji metra Służew. Powierzchnia domu bez piwnic 110m2, z piwnicami 180m2. Parter i piętro mają zbliżony rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Powierzchnia budynku- części wynajmowanej: 151,06 m2 ( I i II piętro) Ogród 2-3 miejsca parkingowe na podwórzu, możliwość parkowania przed budynkiem ( brak parkometrów) Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Poznań,wielkopolskie

5 290 zł180 m² 29,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:333 m²

Polecam na wynajem bliźniak w prestiżowej dzielnicy Poznania - na Ogrodach. Budynek usytuowany blisko pętli na Ogrodach, autobusu, tramwaju, lotniska Ławica, centrum Handlowego King Cross, jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł422 m² 21,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

******* Bardzo dobra lokalizacja - 800 m od stacji metra Stokłosy. Dom-segment środkowy o powierzchni ok. 370 m2, 8 pokoi, na zamkniętym osiedlu.Segment jest częściowo umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów w bliskim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, 5 min spacerem od barokowego Pałacu w Wilanowie. Do centrum zapewniony jest bardzo szybki i dogodny dojazd głównymi arteriami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

6 000 zł478 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

200 m od stacji pkp i od przystanku autobusowego, 25 km od Warszawy. Idealny na biuro, siedzibę firmy lub motel dla pracowników. Nieopodal ośrodek wypoczynku letniego położony przy stawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł180 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej w reprezentacyjnej części Saskiej Kępy. Wnętrza świeżo wyremontowane i umeblowane. Ciche willowe osiedle z dobrym połączenie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł510 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:927 m²

=lepidus properties poleca na wynajem luksusową rezydencję W wilanowie= Do wynajęcia luksusowa willa o pow. 500m2 na Wilanowie. Przestronny salon z kominkiem i wyjściem na ogród, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę wynajmu domu o powierzchni 120m2 w niedalekiej odległości od Zgierza. Budynek po odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Henryków

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł190 m² 23,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Idealna oferta dla rodziny lub firmy. Oferta ze strony: wynajmę piętrowy segment na osiedlu Srebrna Góra (białołęka). Segment o powierzchni 190 m2 usytuowany jest na działce 350 m2. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł300 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do wynajęcia dom na strzeżonym osiedlu Marinie Mokotów. Parter: salon z kominkiem, nowoczesna kuchnia, jadalnia, toaleta gościnna, i piętro: 3 sypialnie, 2 łazienki, taras, II piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segemnt po remoncie. Wysoki standard. Ochrona. Garaż. Ogród. Przy dłuższym wynajmie możliwość negocjacji kwoty czynszu. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł368 m² 62,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, w bardzo dobrej lokalizacji domów willowych starego Mokotowa. Położony blisko stacji metra Wierzbno. Przystosowany do potrzeb biurowych: pełna infrastruktura informatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł215 m² 37,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia w Wawrze nowocześnie wykończony , w wysokim standardzie. Na parterze podłoga żywiczna - szara, ogrzewanie podłogowe, elementy ścian z betonu dekoracyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł264 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Segment! mokotów! Dobra lokalizacja, kameralna zabudowa, dużo zieleni, dogodny dojazd do centrum. Idealna propozycja wynajmu na siedzibę firmy. Dom składa się z czterech kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł580 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Powierzchnia użytkowa 580 m kw., cztery kondygnacje plus piwnice. Parter, pierwsze i drugie piętro po 140 m kw. do dowolnej aranżacji, poddasze 100 m. kw. Parter wysokość pomieszczeń 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł330 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży, piękny dom położony w urokliwej okolicy na działce 1540 mkw. w miejscowości Opacz. Otoczenie ciche, spokojne latem zielone a jednocześnie z doskonałymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świeradowska

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w dzielnicy Mokotów przy al. Wilanowskiej, ul. Puławskiej oraz al. Lotników. W zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł630 m² 30,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Obszerny dom 630m2 + altana 85m2 z grillem z meblami ogrodowymi w starodrzewiu. Ogrodzenie klinkierowe i płot sztabkowy. Polewanie ogrodu opowmiarowane (by nie płacić za ścieki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wierzchowinach

Kraków,małopolskie

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

The English description is available at the bottom of the Polish text. Ciekawy architektonicznie dom na woli justowskiej. Charakterystyka: dom o powierzchni 240m2, zbudowany w 1996 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom parter 80m2 i poddasze 70m2 również do użytku biurowego.Doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności biurowej i nie tylko okolica zbiegu ulic Dolina Służewiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 500 zł458 m² 27,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny dom w strefie A, idealny dla wymagającego klienta. Wykończony materiałami wysokiej klasy, z sauną i oddzielnym apartamentem dla gości lub gosposi z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł170 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wschodnia cześć bliźniaka. 2 kondygnacje po 85 m2. Na wysokm parterze wielki hol, wc, przeszklony wiatrołap i ogród zimowy. Przestrzeń nadaje się na działalność biurową. Na piętrze 4 opokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Warszawie - Falenicy. Dom znajduje się na bardzo ładnym osiedlu domów jednorodzinnych o zróżnicowanej architekturze. Od domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Uroczy dom z ogrodem w okolicy miejscowości Złotokłos ładne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Parter 1. przedsionek (szafy na ubrania wierzchnie i buty) 2. kuchnia (meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł370 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowy dom w Konstancinie ?jeziorna w okolicy Wojska Polskiego, na strzeżonym osiedlu , ochrona 24h, ciche i pełne zieleni osiedle .Dom o powierzchni 370 m2 PARTER - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom po generalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe. Podpiwniczony środkowy segment, z dzialką o pow. 450m. Bardzo ładnie położony,w cichej i zielonej okolicy, tuż przy Rezerwacie.