dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Urzut

Urzut,mazowieckie

3 500 zł135 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o powierzchni 156m 2 położony w miejscowości Urzut koło Nadarzyna. Dom jest dobrze ocieplony, 900 m od trasy Katowickiej. Na parterze są panele i ogrzewanie podłogowe. Salonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł360 m² 34,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia od 1 lipca 2016 komfortowy dom o pow. 360 m2 w Wilanowie na cele mieszkalne jak również doskonała propozycja na siedzibę ambasady, rezydencję dyplomaty, reprezentacyjną siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

6 500 zł310 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy, w pełni umeblowany (ewentualnie pusty - właściciel może zabrać meble) sześciopokojowy dom składa się na parterze z kuchni połączonej z jadalnią, salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybie

Rybie,mazowieckie

450 zł300 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia pokoje z telewizorami i nowymi meblami dla pracowników lub studentów. Na każdej z 4 kondygnacji domu wolnostojącego znajduje się wyposażona w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziwiłłów

Radziwiłłów,mazowieckie

1 500 zł220 m² 6,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wynajmę dom w Radziwiłłowie 170m2 cztery pokoje kuchnia jadalnie łazienka Poziom pierwszy kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem umeblowane Poziom drugi poddasze trzy sypialnie Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Brzoskwiniowa

Ligota Piękna,dolnośląskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliżniaczej położony w Ligocie Pięknej. Ligota Piękna to mała miejscowość położona w Gminie Wisznia Mała. Odległość do centrum miasta /wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

4 000 zł270 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia od zaraz dom o ponad 270 m2 powierzchni, zlokalizowany na 2500m2 działce w Starej Wsi k. Nadarzyna. Budynek nowy, w stanie developerskim - wykończenie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

1 999 zł145 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia w cichej i zielonej okolicy- nowe Chechło. Dom składa się z czterech pokoi. Parter : salon z wyjściem na taras, kuchnia, wiatrołap, korytarz, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł120 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na wynajem funkcjonalny dom wolnostojący, położony w Ceradzu Dolnym koło Tarnowa Podgórnego, przy cichej ulicy w dzielnicy domów jednorodzinnych. Wybudowany w 2011 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Blizne Jasińskiego

Blizne Jasińskiego,mazowieckie

2 600 zł100 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom dla pracowników lub rodziny bez wygórowanych oczekiwań. Trzy obszerne pokoje, łazienka, duża kuchnia plus spory ogródek czynią tą ofertę godną zainteresowania. Warunki idealne na biuro lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - mędłów / ciche / ogródek / nowe budownictwo Bardzo ciekawa oferta. Do wynajęcia szereg środkowy zlokalizowany w Mędłowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybie

Rybie,mazowieckie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dla ekipy budowlanej (do 24 osób) parter domu 1- piętrowego. 3 pomieszczenia mieszkalne oraz kuchnia, 3 prysznice i 2 wc. Wszystkie media w cenie czynszu. Czynsz 400 zł/osobę/m-c -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł292 m² 44,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Brand new, modern 6 bedroom/ 5 bathroom house with large garden located in Wilanow, near international schools and kindergartens. Ground floor - massive living & dining area, kitchen equipped with top.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Łomianki,mazowieckie

20 000 zł920 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Pięknie położony luksusowy dom z krytym basenem, otoczony starodrzewiem w willowej części Łomianek-Dąbrowy.Dom na parterze składa się z dużego hallu wejściowego,salonu ok.40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

9 000 zł192 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Wyjątkowa, niepowtarzalna nieruchomość z własnym lasem, stawem i dostępem do rzeczki. Usytuowana jest w rejonie twórczości J.Chełmońskiego, na pograniczu dobrze rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia trzy kondygnacyjny dom w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek nadaje się na biuro, punkt sprzedaży, hurtownię lub siedzibę firmy. Dom posiada 6 pokoi, oddzielną jasną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

2 300 zł125 m² 18,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:26 m²

Polecamy do wynajęcia komfortowy nieduży dom z w Stalowej Woli o powierzchni użytkowej około 125 m kw. Dom bardzo dobrze zlokalizowany blisko centrum, dojazd bez korków. z pięk Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:467 m²

DO wynajęcia luksusowy nowoczesny dom położony na starym wilanowie Dom obecnie jest zaadoptowany na cele biurowe, ale można zmienić jego przeznaczenie niewielkim wkładem na cele mieszkalne. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

4 200 zł200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Gustownie urządzony dom o pow. użytk. 185 m2. Parter; salon, kuchnia, łazienka. Piętro: 4 pokoje. Kuchnia zabudowana; lodówka, zmywarka, piec płyta ceramiczna. Ogrzewanie gazowe + kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

6 500 zł299 m² 21,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący 1 piętrowy, usytuowany w bardzo atrakcyjnej, spkojnej lokalizacji dzielnicy Konradów w Wałbrzychu. Stan techniczny i użytkowy: dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Do wynajęcia zadbany dom w zabudowie szeregowej we Wrocławiu w dzielnicy Sępolno o powierzchni całkowitej ok 250 m2 a powierzchni użytkowej 160 m2. Dom zbudowany jest z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom szeregowy o powierzchni użytkowej 120m2 z działką ok.200m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra. Dom o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 950 zł110 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynajmę bardzo funkcjonalny i zadbany dom w Józefowie o powierzchni 110 m2, na działce o powierzchni 300 m2, w drugiej linii zabudowy od ulicy. Dom znajduje się blisko od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł125 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom parterowy 125 mkw.! do wynajęcia dom parterowy położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Zielonej Górze. Na powierzchni ok. 125 mkw. znajdują się: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielone

Zielone,łódzkie

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:142 000 m²

Gospodarstwo rolno-agroturystyczne koło Rawy Mazowieckiej położone w malowniczej dolinie rzeki Rawki. Całe gospodarstwo składa się z zabudowań i ziemi o łącznej powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo wysoki standard. Do wynajęcia samodzielna część domu składająca się dwóch pokoi z aneksem kuchennym. Standard wykończenia bardzo dobry. Do wynajęcia są także samodzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł140 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na wynajem przestronny dom wolnostojący z ogródkiem (140 m2) na Targówku. English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more information. Dom w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów - okolica Parku / Pałacu w Wilanowie, dom będzie wolny w ciągu 1-2 mce po podpisaniu umowy. dom ok. 270m , działka 600m - 6 pokoi, 2 łazienki, wc, pralnia, fińska sauna, fitnes , pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

7 100 zł150 m² 47,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia segment 150m na Górnym Mokotowie przy cichej ulicy w okolicach Placu Unii Lubelskiej i ul.Chocimskiej. Dom na 4 poziomach, do dyspozycji 6 pokoi i 3 łazienki. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł230 m² 16,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej - skrajny na osiedlu Stabłowice Nowe niedaleko ul. Starogajowej i Kosmonautów o powierzchni użytkowej 160 m2 a powierzchni całkowitej ok. 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

2 100 zł120 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 700 zł200 m² 43,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do wynajęcia segment na prestiżowym Osiedlu Konstancja. Segment składa się z 4 pokoi, kuchni, sypialni, przedpokoju, 2 łazienek, toalety, garażu. W pełni zaadoptowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 000 zł290 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący z ogrodem i dwoma garażami usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Biały Kamień w bliskim sąsiedztwie szczawieńskiego parku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia ekskluzywny dom na Ruczaju o powierzchni 300 m2 z pięknym zadbanym ogrodem o powierzchni 600 m2 znajdujący się na eleganckim, zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł228 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Stabłowice Nowe niedaleko ul. Starogajowej i Kosmonautów o powierzchni użytkowej 160 m2 a powierzchni całkowitej ok. 230 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opacz Mała

Opacz Mała,mazowieckie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 200m2 zlokalizowany w Opaczy Małej ok. 1 km do granicy Warszawy. Dobry dojazd do trasy wylotowej na Kraków i Katowice. Budynek z 2003r w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obrońców Westerplatte

Gdynia,pomorskie

3 900 zł168 m² 23,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany i wyposażony dom w bardzo unikalnej lokalizacji, na osiedlu zamkniętym w samym sercu Redłowa. doskonałe położenie komunikacyjne, vis a vis szpitala Redłowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

8 000 zł324 m² 24,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 324m2 zlokalizowany w Podkowie Leśnej. Położony w otulinie lasu, podpiwniczony, na podłogach parkiet dębowy, okna plastikowe, nieumeblowany. Rozkład - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Single Family Row , located in Wilanow. The neighborhood has a team of Wilanow Palace with its beautiful Royal Gardens , the Cultural Center Wilanów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia dom dla pracowników na Kozanowie Dom składa się z trzech pokoi ( 3 ,3,2- ro osobowych), łazienki, kuchni oraz jadalni o łącznym metrażu 80m2. W każdym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł170 m² 14,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ciekawy dom bliźniak na osowej górze na wynajem. Dom jest nieumeblowany gotowy do zamieszkana od zaraz. Na dole znajduje się strefa dzienna wraz z kuchnią oraz wyjściem na balkon. Na górze są trzy.