dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Do wynajęcia nowy, komfortowy dom parterowy zlokalizowany w Murowańcu. Czynsz najmu 3000 zł/mc + media Pow. użytkowa domu wynosi 115 m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł330 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferta wynajmu luksusowego i komfortowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej i zarazem spokojnej części Warszewa. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 900 zł350 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom 1-pięrtowy w spokojnej dzielnicy. Dogodny dojazd do centrum. 3 odrębne wejścia, 2 balkony, taras z zejściem do ogrodu. Wysoki standard piwnic: terakota, osobne wejście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bielsko-Biała / Straconka - Dom na wynajem Do wynajęcia nowoczesny dom o pow. użytkowej 160 m 2 , (5 pokoi, 2 łazienki), na 5a ogrodzonej i zagospodarowanej działce (płaskiej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Działowa

Katowice,śląskie

2 900 zł165 m² 17,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajmu dom w zabudowie szeregowej z ogrodem w spokojnej i zielonej dzielnicy Piotrowice. Na parterze domu znajduje się duży salon z kominkiem i z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Akcent

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia piętro domu przy ul. Akcent ( bielany) warszawa Idealne miejsce dla lubiących ciszę i spacery po lesie. Alternatywa dla mieszkania, spokój, tuż przy lesie. Dobra komunikacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Libiąż

Libiąż,małopolskie

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Libiąż, żarki, 3 pokoje, 100m2, działka, 7arów, garaż Chciałabym Państwu zaprezentować wolnostojący dom o powierzchni ok. 100m2, położony w miejscowości Żarki koło Libiąża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Spławie

Poznań,wielkopolskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowy domek o powierzchni ok. 80m2 zlokalizowany w Poznaniu dzielnica Szczepankowo. Lokal mieści się w osobnym budynku parterowym. Drzwiwejściowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł205 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej okolicy na Ołtaszynie. Dom składa się z trzech kondygnacji. Na pierwszej znajduje się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejska

Józefów,mazowieckie

4 500 zł500 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu do wynajęcia bądź sprzedaży. Cena najmu do uzgodnienia! Budynek został wzniesiony w latach '70 przy zastosowaniu najlepszych materiałów takich jak kamień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

7 500 zł230 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Witam Posiadam do wynajęcia dom - skrajny szereg. Dom znajduje się w historycznej dzielnicy Gdańska Oliwie, tuż obok Parku Oliwskiego. Jest oddalony zaledwie 4 minuty od dworca pkp, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Las Bielański

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł250 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na starych Bielanach, obok metra, po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje). Idealny na firmę lub dla rodziny. Jedna z najpiękniejszych i najspokojniejszych okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Bielsko-Biała / Oś Karpackie - super, nowy dom na wynajem Do wynajęcia wolnostojący, umeblowany dom typu kanadyjka, o pow. użytkowej 90 m 2 , (salon, 2 pokoje, antresola, łazienka, duży hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom do wynajęcia, najchętniej na biuro w doskonałej lokalizacji, niedaleko Metra Wilanowska. Dom ma 4 pokoje, kuchnię, 2 łazienki. Na parterze 2 pokoje, widny aneks kuchenny (wyposazony: lodowka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł240 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Doskonała lokalizacja domu - Anin, rezydencjonalna, reprezentacyjna, cicha i zielona dzielnica. Blisko komunikacja miejska, ale też basen, lodowisko, prywatne: szkoły, przedszkola. Piękna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Sporysz

Żywiec,śląskie

1 100 zł120 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

W dobrym stanie murowany dom jednorodzinny. Woda i kanalizacja miejskie , c.o.-węglowe .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecam do wynajęcia dom o powierzchni 280 m2 z garażem + Hala 200m2 Dom może pełnić dwie funkcje, a mianowicie biura i mieszkaniową. Zostały tutaj wydzielone dwa osobne mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł360 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Trzy kondygnacyjny dom o powierzchni ok 360m2 usytuowany na Sadybie. Na parterze znajduje się salon ok 47m2, kuchnia ok. 14m2, jadalnia ok. 14m2, wc oraz przedpokój.Na piętrze znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Antoninek

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m2, składający się z 4 pokoi, garażu oraz ogródka, zlokalizowany ok. 9km od ronda śródka w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnołęcka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka położonego w świetnej lokalizacji Międzylesia blisko czd. Dom składa się z trzech sypialni (20,18,15m2), salonu (40m2), oddzielnej kuchni (13m2), garderoby, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł150 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest 5 pokojowy dom o powierzchni ok. 150m2 z garażem zlokalizowany w Poznaniu na Górczynie. Dom jednopiętrowy. Drzwi wejściowe drewniane. Drzwi wewnętrzne płytowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bocheńska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem parter domu jenorodzinnego w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemia i jednego piętra. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer osiedle Radość. Wysoki standard. Do domu przynależy dwustanowiskowy garaż. Dom położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Teresin,mazowieckie

1 300 zł85 m² 15,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 pokojowe mieszkanie,kuchnia zabudowana wyposażona W kuchnię,lodówkę,mikrofalówkę,W łazience pralka,terma, do dyspozycji duży zagospodarowany ogród,możliwość parkowania na posesji świężo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonki

Zielonki,małopolskie

2 700 zł160 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia dom w Zielonakach na os Lokietka. 3 poziomy, i Salon, kuchnia, lazienka, wyjscie na taras i ogrod II Trzy sypialnie duza lazienka, taras, balkon III Poddasze, duzy pokoj, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pawlaczyka

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

wynajmę segment na mieszkanie ,biuro dla studentów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 500 zł366 m² 25,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

0% prowizji - prowizję pokrywa właściciel Oferta wynajmu luksusowego, komfortowego i pasywnego domu w zabudowie wolnostojącej wraz z dużym dwu-stanowiskowym garażem , wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł280 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Ołtaszyńska (bliżej ul. Wojszyckiej, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja. Spokojne, ciche i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł230 m² 13,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemienia i dwóch kondygnacji. Na poziomie ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wrzosowa

Borówiec,wielkopolskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wolnostojący domek z pięknym ogrodem w pobliżu lasu.Cisza, spokój, wspaniali sąsiedzi. Dom z kominkiem i budynkiem gospodarczym.W trakcie zakładania kanalizy miejskiej. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gliwice

Gliwice,śląskie

3 500 zł240 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjny dom, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic w Gliwicach - osiedle Chemiczne. Wykończony w wysokim standardzie. Z pięknym ogrodem. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia od zaraz piękny i nowoczesny dom w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej! Wola Justowska to bardzo spokojna willowa dzielnica w pobliżu krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bocheńska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem I pietro domu jenorodzinnego w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemia i jednego piętra. Na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Luxhome Group poleca piękny dom blisko Centrum miasta, ul. Emaus luxhome Group ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny i komfortowy dom o powierzchni 150m 2 , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na biuro Stary Mokotów.Metro Wilanowska.POLECAMY kontakt:licencja 2969 Kaucja: 5 000,00 zł Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Mogilany

Mogilany,małopolskie

7 900 zł320 m² 24,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Lokalizacja: włosań - malowniczo położona miejscowość w gminie Mogilany ok 2 kilometrów od popularnej Zakopianki w kierunku Świątnik Górnych. Ładne zadbane drogi, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Hieroglif

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł280 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Pół bliźniaka na kameralnym, zamkniętym osiedlu z prywatnym jeziorkiem w sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Parter: salon, kompletnie wyposażona kuchnia z jadalnią, toaleta - z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marlewo

Poznań,wielkopolskie

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest nowo wybudowany 4 pokojowy dom szeregowy oddany do użytkowania w 2014 roku, o powierzchni 75m2 z działką 150m2 zlokalizowany na starołęce niedaleko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 800 zł245 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest dom typu bliźniak. Pomieszczenia usytuowane na czterech poziomach, rozmieszczonych co pół piętra. Parter: wiatrołap, przedpokój z zabudową typu komandor, pom. gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pańska

Jabłonna,mazowieckie

4 500 zł310 m² 14,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w Jabłonnej k/legionowa o powierzchni 300 m2 z ogrodem. Serdecznie zapraszam do wynajęcia przytulnego domu w Jabłonnej w cichym i ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

600 zł96 m² 6,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu dwóch niezależnych lokali mieszkalnych mieszczących się w domu o pow. 96.5 m. Mieszkania o identycznej powierzchni i takim samym rozmieszczeniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij