dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pytlasińskiego

Kraków,małopolskie

4 900 zł250 m² 19,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości lutin prezentuje bardzo ładny duży dom do wynajęcia W swoszowicach! Śliczny dom do wynajęcia w super lokalizacji! Dom o powierzchni całkowitej 250 m2 , mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł120 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

! dom do wynajęcia! Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 120 mkw., położony na dobrze zagospodarowanym osiedlu. W pobliżu szkoły, sklepy, stacja paliw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący usytuowany w północnej części Milanówka. Dom o powierzchni 45 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Jest wykonany samodzielny wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 900 zł330 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:743 m²

Do wynajęcia dom wolno stojący w lokalizacji Pod Skocznią. Dom o pow. 330 m2, na działce o pow. 743 m2. Dom funkcjonalny, zadbany. Działka duża jak na ten rejon Warszawy, zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł260 m² 26,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia przytulny dom wolnostojący położony na Starym Wilanowie, przy cichej ulicy o znikomym natężeniu ruchu. Dom składa się pokoju dziennego (z kominikiem i wyjściem na taras),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow.300m2 na działce 250m2, wykonany z cegły w 2000r., po całkowitym odnowieniu w 2014r.Posiada 6 pokoi sypialnych,salon 40m2 z kominkiem,kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do wynajęcia elegancki segment w zabudowie szeregowej , po generalnym remoncie , w zamkniętej dzielnicy 14 segmentów położony przy Al. Wilanowskie .Powierzchnia całkowita budynku to 300 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 zł180 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Piętro w domu jednorodzinnym przy Kampinosie, okolice wat Oferta ze strony: wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 70 m2, ładne, przestronne, widne, z dużym tarasem i widokiem na ogródki, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł390 m² 15,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:523 m²

Dom wolnostojący z 1992 roku o powierzchni całkowitej 389,70m2, na działce 523m2 w Wilanowie przy ulicy Królowej Marysieńki. Bardzo dobra lokalizacja bezpośredni wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

12 000 zł680 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Luksusowy dom z basenem,sauną,dużym garażem,na pięknej zalesionej działce w otoczeniu domów jednorodzinnych.Na poziomie parteru duży hall wejściowy,salon z kominkiem,gabinet,3sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł400 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia bez płacenia prowizji dla biura : English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more information. Dom o powierzchni 400m2, dostosowany do pracy biurowej, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

13 200 zł390 m² 33,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unikalny, w pełni luksusowy i w większości umeblowany dom na zielonym Ursynowie (pyry), oddalony tylko 350 metrów od ulicy Puławskiej i jedynie 1 km. od zjazdu z południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam piętrowy dom z poddaszem, garażem i z ogrodem na wynajem w prestiżowej dzielnicy na Woli Justowskiej. Zaledwie 8 km od Rynku z bardzo dogodnym połączeniem samochodowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 400 zł130 m² 26,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu do w zabudowie szeregowej położony w Iwinach. Metraż : 130 m2 rozkład : Parter : - garaż, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka w której znajduje się prysznic oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W pobliżu Psiego Pola. Nowiutki jeszcze nie zamieszkały dom o pw 140m2 5 pokoi z działką 450m2 super dojazd,media miejskie Na parterze hol,garderoba 2 pokoje 15m2 i 16m2 wyjście na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł150 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajmu dom pow 150m2 w zabudowie bliźniaczej kryty dachówką ceramiczną na ogrodzonej klinkierem działce 750 mkw. Na parterze, hol, pok- gabinet, wc. umywalka, kuchnia - kafle, jadalnia salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł186 m² 18,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia dom w Radości, położony na ładnej działce (ok 1200m2) w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Pow. całkowita 186,0 m + wolnostojący, widny garaż ok 33 m2 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do wynajęcia elegancki segment w zabudowie szeregowej , po generalnym remoncie , w zamkniętej dzielnicy 14 segmentów położony przy Al. Wilanowskiej. Powierzchnia całkowita budynku to 300 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

15 600 zł400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia: nowy, czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek o wysokim standardzie przy ulicy Bajana. English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more information. - poziom 0:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia: piękny nowy dom ( 320 m2 ; 900 m2 działki) w dzielnicy Wesoła w zadziwiająco atrakcyjnej cenie. English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł370 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Warszawa, wilanów, do wynajęcia dom ok. 370 m2., nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. -Parter: salon, jadalnia, kuchnia, wc -piętro: 3 sypialnie (do każdej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Suchy las, piętro domu 74 m2 plus komunikacja. Czynsz całkowity 1800 zł. Dodatkowa opłata dotyczy wyłącznie zużytej energi elektrycznej. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podlasie

Piła,wielkopolskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piła, podlasie do wynajęcia mały domek 30m 2 - mieszkanie na styl retro. Powierzchnia działki 200 m 2. Pokój z ogrodem zimowym kuchnia łazienka korytarz ogródek Wspólne wejście na posesje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kajetany

Kajetany,mazowieckie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Samodzielna część domu z oddzielnym wejściem , oraz dwa lub jeden magazyn o powierzchni ok 60m2 każdy. Cena obejmuje jeden magazyn i biuro. Działka ogrodzona z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23 431 zł549 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:646 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta i kwatery dla firm. Atrakcyjna cena! Do wynajęcia bliźniak w Kiełczowie około 10 km od centrum Wrocławia. Dom jest w pełni umeblowany, pięć pokoi zaopatrzonych w 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł380 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Wynajmę dom w Zalesiu Dolnym k. Piaseczna, który przez 8 lat stanowił tło słynnego serialu "M jak Miłość" Do wynajęcia parter ekskluzywnej i reprezentacyjnej willi o pow. ok 150 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zamkniętym, kameralnym, strzeżonym osiedlu w Wilanowie. Osiedle z 2008 roku składa się z domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pięcio-pokojowy dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cytrusowa

Józefosław,mazowieckie

6 000 zł204 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do wynajęcia wygodny i kompaktowy segment o powierzchni 204 m2 z działką o powierzchni 320 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych pod Lasem Kabackim ul. Cytrusowa. Blisko do Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleje Jerozolimskie

Reguły,mazowieckie

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia na działalność gospodarczą działka 2000m2 wraz z domem mieszkalnym, murowanym (2 pokoje, duża kuchnia, łazienka, hol oraz strych). Dom do odnowienia, stanowi potencjał dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

11 000 zł384 m² 28,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Wyjątkowa rezydencja otoczona ogrodem - parkiem o niezwykłej urodzie. Dom i ogród zbudowany w oparciu o solidną wiedzę budowlaną, wykończony ze starannością i zmysłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dla osób poszukujących mieszkania i miejsca do prowadzenia działalności. Do wynajęcia obiekt o pow, 200 m2 składający się z przylegających do siebie: domu o pow. 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł400 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia przestronny i nowoczesny 6-pokojowy dom (400 m2) na Mokotowie. Najwyższy nowoczesny standard wykończenia we współpracy z architektem wnętrz. Na podłogach parkiet egzotyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dębówka

Dębówka,mazowieckie

6 000 zł340 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kwatery pracownicze! blisko pkp! dla maksimum 36 osób! Trzy kondygnacje ( na każdej kondygnacji kuchnia!), 9 pokoi ( w tym jeden z własną łazienką i aneksem kuchennym), siedem łazienek!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom jak nowy, po generalnym remoncie. Całość 130 m2. Na parterze wiatrołap, duża kuchnia oraz 2 pokoje + łazienka z wanną i wc. Ciekawostką jest kuchnia składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

1 499 zł110 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Piękne, zadbane, umeblowane bardzo funkcjonalne mieszkanie o pow.110m2 w dwu-mieszkaniowej kamienicy do wynajęcia w centrum Tarnowskich Gór. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

4 500 zł146 m² 30,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

ul. Królowej Jadwigi 5 km do lotniska, 5 km do bramek na autostradzie A4; 3 km do Rynku Głównego (5minut autobusem 102,134,152,192,292 (przystanek 50m). Dom wolnostojący z 2004 roku, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 700 zł150 m² 11,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia poziom /I piętro/ domu jednorodzinnego na zagospodarowanej, ogrodzonej posesji. Typowe piętro domu składające się z czterech pokoi - 23, 23, 18 i 14 m2, kuchni - 20 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rekreacyjna

Borówiec,wielkopolskie

2 700 zł139 m² 19,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 139 m2 m2 w Borówcu przy ulicy Rekreacyjnej. Wjeżdżając w tę ulicę czujesz się już jak na wakacjach , pełno zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Reguły

Reguły,mazowieckie

12 000 zł315 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Doskonały dom na biuro, siedzibe firmy itp. Lokalizacja nieruchomości (przy trasie Warszawa-Pruszków) to wielki atut dla firm, dojazd trasą, kolejką wkd i pociągiem. Dom posiada 13 pokoi co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Janki

Janki,mazowieckie

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do wynajęcia działka o powierzchni 2100 m2 wraz z domem 250 m2 w znakomitym punkcie. Nieruchomość położona ok. 1 km od Centrum Handlowego Janki. Działka narożna (wjazd zarówno od trasy.