dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Parking Garaż Do wynajęcia dom typu bliźniak, jednopiętrowy z garażem i podjazdem. Znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. W pobliżu lotnisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolno stojący położony na działce o pow. 620m2, oddalony o 10 minut pieszo od centrum Kartuz. Budynek mieszkalny składa się z 3 kondygnacji i ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł290 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Wilanów Zawady z 2009 roku. Parter: pokój dzienny, pokój, jadalnia, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 100 zł115 m² 35,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Do wynajęcia segment na osiedlu Centrum Las, na ul.Ogrody o całkowitej powierzchni użytkowej 115,3 m2. Lokalizacja świetna. Do szkoły, przedszkola 5 minut, do przestanku autobusowego 3 minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Michałkowa

Michałkowa,dolnośląskie

1 400 zł97 m² 14,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na wynajem polecam estet yczny, ciepły i zdrowy dom z bali o pow. 97m 2 w malowniczej wsi w Górach Sowich. Dom składa się z salonu, otwartej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marii Kazimiery

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł113 m² 52,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom o powierzchni 113m2 na działce 158m 2 w starej, malowniczej części Żoliborza. Położony w rejonie ulic Marii Kazimiery, mickiewicza, gdańskiej- kilka minut na piechotę od Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

3 400 zł200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia nowy dom położony w centrum Niepołomic składający się z dwóch kondygnacji.Parter;duży salon ,kuchnia hol,łazienka i garaż. Piętro ;cztery pokoje ,kuchnia ,łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

750 zł250 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta skierowana dla firm ( Wynajem pokoi dla pracowników) Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 250 m kw,położony w Zakrzowie okolice Niepołomic.Dom wielopoziomowy,składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia całkowicie odremontowany dom położony na zacisznej uliczce zielonej Sadyby. Bezpieczna i spokojna okolica, idealna dla dyplomatów, rodzin i ludzi szukających odpoczynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 000 zł190 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn, o pow 190m2, posadowiony na działce o pow 509m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, 2 kuchni. Cena najmu 5000zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szamotulska

Chyby,wielkopolskie

6 000 zł312 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Polecam na wynajem komfortowy dom w Chybach o powierzchni 312m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1171 m2. Nieruchomość położona w prestiżowej podpoznańskiej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł280 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Sadybie do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy Warszawy - zielone Miasto Ogród Sadyba, blisko Zespołu Pałacowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hetmańska

Rumia,pomorskie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części Rumi. Cisza i spokój, doskonała komunikacja, otoczenie niskiej zabudowy i zieleni - to niewątpliwe atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia skrajny segment na ursynowskim osiedlu Dębina, przy ul.Nowoursynowskiej. Powierzchnia 240 m2. Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Na parterze: - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedania lub wynajęcia duży 400 metrowy dom położony w doskonałej lokalizacji, w willowym prestiżowym Starym Aninie, z działką 1080 m2. W ogrodzie piękne stare dęby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł220 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej z garażem wbudowanym na Wojszycach, umeblowany i wyposażony ( tv, zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł213 m² 33,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do wynajęcia od września 2017r. nowoczesny dom z przeznaczeniem na lokal biurowy, usytuowany blisko lotniska. Na terenie posesji parking na ok 10 samochodów. Dom składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia piętrowy dom mieszkalny w zabudowie szeregowej na Pradze Południe. Dom z lat 60-tych, po kapitalnym remoncie w roku 2015 - okna z drewnianymi ramami, nowe docieplenie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojacy, przestronny, parterowy dom z dużym ogrodem i garażem na dwa duże samochody. Położony w bardzo cichej okolicy gdzie słychać jedynie śpiew ptaków a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom na biuro 270 m2 na działce 450 m2, 2 garaże, piwnica, monitoring, okablowanie sieciowe. Dom znajduje się w znakomicie skomunikowanej okolicy. Blisko przystanki autobusowe, tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 800 zł270 m² 32,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów - okolica Parku / Pałacu w Wilanowie, atrakcyjny dom ok. 270m , działka 600m - dla Rodziny lub najemcy instytucjonalnego, dyplomacja, ambasady, etc. Dom to ; 6 pokoi, 2 łazienki, wc, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

29 000 zł950 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Opis nieruchomości: parter: salon (z kominkiem) połączony z jadalnią (110 m2), obszerna kuchnia, gabinet (20 m2), taras (50 m2), wc, 2 garaże, garderoba/spiżarnia. I piętro (5 sypialni, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zodiakalna

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł360 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

DO wynajęcia bardzo ładny segment po generalnym remoncie, na pograniczu Włoch i Bemowa, blisko ul. Dźwigowej i ul Połczyńskiej. 4 poziomy w pełni użytkowe , 9 pokoi , 4 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

15 950 zł400 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy, czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek o wysokim standardzie. Dobra lokalizacja. - poziom 0: garaż na dwa samochody, wiatrołap, hol, pokój z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Do wynajęcia 160m2 dom wolnostojący na działce 825 m2 na Pradze Południe, dom z ogrodem i wolnostojącym garaż. Pięć miejsc parkingowych na własnym terenie, z czego dwa w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom na Sadybie. Nieruchomość położona jest na granicy dzielnic Mokotowa i Wilanowa, w zespole osiedli domów jednorodzinnych należących do objętej ochroną konserwatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł550 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Konstancin Jeziorna - Chylice Powierzchnia działki 1280 m2,ogrodzona,posiada system nawadniania automatyczny z wlasnej studni, caly dom wykonczony jest w travertinie,w środku i na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł108 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mokotów Sadyba - oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w domu /segmencie ok. 108m, 3 pokoje , 2 łazienki, osobna kuchnia. Willowa okoliba Sobieskiego - Orężna. Dogodna komunikacja. Dom idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

4 500 zł182 m² 24,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do wynajęcia parterowy dom w spokojnej okolicy. Salon, kuchnia, 3 pokoje, łazienka,sauna, łazienka dla gości,garaż na 2 samochody. Działka zalesiona (starodrzew) W okolicy szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł230 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Jasny, przestronny, wykonczonyy w jasnych kolorach dom na Mokotowie. Powierzchnia 230 m2. Dom w zabudowie, bliźniaczej. 6 pokoi. Na parterze i poziomie -1 na podłodze żywica epoksydowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

8 900 zł380 m² 23,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do wynajęcia duży i wygodny dom o ciekawej architekturze o powierzchni całkowitej 380m2, usytuowany na pięknym i zagospodarowanym terenie, częściowo zadrzewionym starodrzewem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł405 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia 405 m2. Segment środkowy, 2.piętrowy z 1990 roku. W skład domu wchodzi 8 pokoi, 3 łazienki, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł435 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:530 m²

Mokotów pod skocznią Nowy dom o pow. 435 m , położony na pograniczu Dolnego i Górnego Mokotowa, na osiedlu Pod Skocznią. Dom ma 4 sypialnie, dwa gabinety, salon z jadalnią,cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze o powierzchni użytkowej 110m2. Na parterze mieści się kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wartkowice

Wartkowice,łódzkie

4 000 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 077 m²

Posiadamy w ofercie wynajmu nieruchomość zabudowaną w gminie Wartkowice, powiat poddębicki (pomiędzy Łęczycą a Uniejowem). Dom o powierzchni 240m2, wybudowany w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł200 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne 200m2 dom w zabudowie bliźniaczej na Saskiej Kępie, nieopodal ulic Francuskiej i Walecznych. W skład domu wchodzi 7 pokoi, 2 łazienki, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom (segment w zabudowie szeregowej) wybudowany r 2000. Nowy dach wykonany w 2013. Dodatkowa izolacja dźwiękowa wykonana na wszystkich ścianach od sąsiadów - dzięki temu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa wolna od zaraz, al. Legionów

Bytom,śląskie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy!~~do wynajęcia duży piętrowy dom wolnostojcy W centrum bytomia blisko aleji legionów.~~IDEALNE ROZWIAZANIE POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ .~~Lokal składa się z 7 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą wynajmu w pełni umeblowanego i wyposażonego, wolno stojącego domu zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł306 m² 42,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom na cele mieszkalne lub biznesowe w bardzo dobrej lokalizacji (wilanów) Segment skrajny z garażem - Działka 300m2, - powierzchni użytkowej 306 m2. Rok budowy 1998. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tychy

Tychy,śląskie

3 000 zł141 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla klienta szukającego domu do wynajęcia w cichej i spokojnej okolicy a jednocześnie z b.dobrym dojazdem do centrum Tychów. Zapraszam do zapoznania się z poniższą.