dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

6 000 zł280 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Atrakcyjny dom W zabudowie szeregowej na os. Piaski W gorzowie wielkopolskim na wynajem od Marca Dom o pow. 227 m2 posadowiony na działce o pow. 408 m2 Poziom parteru: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

7 500 zł115 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na wynajem dom o powierzchni 115 m2 i tarasem 20 m2. Dobra lokalizacja 3 km do granicy Wrocławia. Ciche, spokojne i zielone osiedle. W okolicy głównie zabudowa szeregowa i willowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

English below Do wynajęcia w pełni wyposażony i umeblowany dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem zlokalizowany w Krakowie dzielnica Ruczaj. Nieruchomość - pow. 200 m2 - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Błońska

Pruszków,mazowieckie

7 900 zł149 m² 53,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Pace4you ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą domu na wynajem który może zaspokoić potrzeby rodziny ceniącej sobie komfort i ciszę. Krótko: bliźniak, 149 m2, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 3 kondygnacyjny dom w spokojnej okolicy na warszawskim Mokotowie. Dom położony jest przy ulicy Fucika, która znajduje się w pobliżu ul. Sobieskiego. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na wynajem dom wolnostojący z 2016 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Zawodzie-Dąbie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Do wynajęcia podpiwniczony dom wolnostojący, znajdujący się w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice. Powierzchnia całkowita 220 m2 Powierzchnia użytkowa ok. 140m2 Powierzchnia działki 702 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Rogowska

Wola Rogowska,małopolskie

1 800 zł80 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Jedna z wyjątkowych, klimatycznych pereł w naszej ofercie - dostępna od czerwca 2023r. - zwyczajowo - na wyłączność - Czy pamiętasz czas, kiedy dzień trwał dłużej ? Swoje dzieciństwo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

4 497 zł97 m² 46,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Top/96m2-4pok/ogród/krzyki-ul.Iłłakiewiczówny Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej na wrocławskich Wojszycach. 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym, nowoczesna kuchnia ze sprzętem agd, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

50 000 zł865 m² 57,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 867 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową luksusową rezydencję o powierzchni 865 m2. Nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów, cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łebska

Poznań,wielkopolskie

8 900 zł214 m² 41,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

RE search nieruchomści I inwestycje poleca do wynajęcia piękny dom wolnostojący z 2010 roku o powierzchni 214 m2 na działce o powierzchni 432 m2. Dom składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

3 950 zł116 m² 34,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu świeżo wykończony, 4-pokojowy, nowoczesny i komfortowy dom , w zabudowie szeregowej w Witoszowie Dolnym. Piętrowy dom o powierzchni 116m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zamienie,mazowieckie

9 980 zł227 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Funkcjonalny i komfortowy segment skrajny o powierzchni 226,75 m2, położony w miejscowości Zamienie, tuż przy granicy Ursynowa, z idealnym dostępem do trasy S7. Dojazd do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żeromskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

9 999 zł340 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do wynajęcia duży dom na zakwaterowanie dla pracowników do 40 osób mieszczący się na os.Staszica. Dom składa się z 13 osobnych pokoi, kuchni, kilku łazienek i wc. W domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na działalność! Do wynajęcia dom o powierzchni całkowitej 200m2, położony na działce o wielkości 700m2. Dom składa się z dwóch części : 100m2 parter- w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

28 000 zł400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

/ we speak english, ukrainian and russian / dom wolnostojący na osiedlu konstancja W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły amerykańskiej Osiedle "konstancja" jest osiedlem zamkniętym, chronionym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Szerokie

Lublin,lubelskie

5 050 zł140 m² 36,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bez prowizji! Po kliknięciu w 1-wsze zdjęcie dostępny jest film z nieruchomości. Idealny dom z 2015r. na dużej działce 30ar! Ul. Szerokie 113! Do wynajęcia dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jugowice

Kraków,małopolskie

7 000 zł140 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia dom w Parku Handlowego Zakopianka Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zaodrze

Opole,opolskie

4 200 zł128 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Nowa niższa cena! Oferta wynajmu połowy bliźniaka na Zaodrzu zlokalizowanego blisko Jednostki Wojskowej, położonego na 7 arowej działce ze swobodnym dojazdem do nieruchomości z każdej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do wynajęcia dom na Bielanach, przy ulicy Arkuszowej, o powierzchni 150 mkw. Nieruchomość składa się z 2 pięter. Na parterze znajduje się wyposażona w sprzęt agd kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

4 200 zł96 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Rzeszowie na dzielnicy Wilkowyja. Dom o powierzchni 96m2. Składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa oferta Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni 180m2 w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Dziewiąty. Dom wybudowany w 2006 r., podpiwniczony (garaż, piwnica 2,20m wys, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wilczy Stok

Kraków,małopolskie

14 500 zł257 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Helton Estate Agency presents a beautiful, fully furnished villa with a garden, finished to a very high standard, located in Wola Justowska at Wilczy Stok Street, at a price of 14 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Gołuchy

Gołuchy,łódzkie

2 300 zł250 m² 9,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia gospodarstwo rolne położone w miejscowości Gołuchy Kolonia w gminie Warta. Istnieje możliwość umeblowania nieruchomości w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do wynajęcia dwa piętra, w wolnostojącym budynku - część domu o powierzchni użytkowej 250 m2, na działce o pow. 1254 m2. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zaczernie,podkarpackie

9 990 zł251 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:982 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom o powierzchni o 220,55 m2 wraz z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany na ustawnej niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł87 m² 79,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokalizacja: kiełczówek Metraż: 87 m2 Ogród: 60 m2 Dostępny: od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia nowoczesny nowy dom w zabudowie bliźniaczej - w malowniczym Kiełczówku. Ok 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 300M2, na cele biurowe lub mieszkalne, 4 sypialnie, sadyba budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 300m2, usytuowany na działce 400m2. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sasanek

Łódź,łódzkie

7 000 zł270 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia ciepły przestronny skrajny dom szeregowy położony w Łodzi w dzielnicy Julianów - Bałuty przy ulicy Sasanek. Cicha spokojna okolica z dużą ilością zieleni, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom o pow. 100 m2 usytuowany na działce o pow. 650 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Dom składa się z trzech pokoi pow. 18 m2 + 20 m2 + 22 m2, kuchni o pow. 16 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł350 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

| dom wolno stojący z końca lat 80-tych położony na uroczej, dużej działce ze starodrzewem sosnowym (wym. działki 25x55m), w centrum Wesołej, w otulinie Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Blizne

Blizne,podkarpackie

1 500 zł90 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferujemy Państwu pod wynajem dom wolnostojący o powierzchni ok.90 m2, położony Bliznem, gmina Jasienica Rosielna, w II linii zabudowy. Dom jednokondygnacyjny posadowiony na ok. 6 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poprzeczna

Brwinów,mazowieckie

12 500 zł173 m² 72,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom Wolnostojący na dużej działce(1093m2) , kameralnie położony w 2. linii zabudowy ul. Poprzecznej w Brwinowie. Wybudowany w 2000 r. w technologii tradycyjnej. Przez cały okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

39 000 zł600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną na malowniczej działce, z basenem w centrum Wilanowa Niskiego. Do oferty dołączone są propozycje aranżacji elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Słupsk

Słupsk,pomorskie

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom do wynajęcia Nr oferty: ms1223 Rodzaj transakcji: wynajem Rynek: wtorny Województwo: pomorskie Gmina: słupsk Miejscowość: słupsk - bolesławice Lokalizacja: bolesławice Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Opatkowice

Kraków,małopolskie

9 000 zł260 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży przestronny dom na granicy Krakowa i Libertowa lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

29 900 zł450 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy budynek wolnostojący w znakomitej lokalizacji w Królewskim Wilanowie! Nieruchomość obecnie przystosowana pod działalność gastronomiczną i event ową. Opis Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

6 200 zł62 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 62m2. 3 sypialnie. Czerwienne. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa zabudowana domem zlokalizowana w miejscowości Czerwienne oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czereśniowa

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł114 m² 48,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam komfortowy, 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114 m2 znajdujący się na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 500 zł150 m² 56,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Top/dom 150m2-6pok/2 łazienki/ogród Na wynajem duży dom zlokalizowany Na Bielanach Wrocławskich ul. Czereśniowa dla firm z dedykacją pod najem pracowniczy. Dom składa się z 6 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Słomowo

Słomowo,wielkopolskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferuję Państwu piękny słoneczny dom na wynajem w spokojnej okolicy 4km od ścisłego centrum Wrześni w Słomowie. Lokalizacja domu wolnostojącego satysfakcjonująca dla rodzin z dziećmi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij