dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł623 m² 16,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom przystosowany I Z pozwoleniem na prowadzenie przedszkola I żłobka w doskonałej lokalizacji, okolice ulicy Płowieckiej, jednocześnie cicha i spokojna ulica. Opis: parter: 5 sal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł620 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom z dużym potencjałem wykorzystania na cele mieszkalne jak również na prowadzenie działalności. ~opis: parter: duży pokój 70 m2, łazienka, kuchnia, hol, kotłownia. I Piętro: salon 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pięknie wykończony segment skrajny (po generalnym remoncie) na strzeżonym zamkniętym osiedlu Wille Laguna na Ursynowie. Blisko transportu miejskiego, szkół (również międzynarodowych),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radość

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący położony w centralnej części Radości, w dobrym stanie, do częściowego odświeżenia.~~Idealny na cele mieszkalne, jak również na prowadzenie działalności. ~~budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł175 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 175 m2 z garażem, do wynajęcia od 1.02.2016. Powierzchnia działki 350m2. Dom dwupoziomowy z poddaszem i garażem - wykończony , na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł350 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Dom wolnostojący o powierzchni 350 m2 składający się z 7 pokoi. Dom składa się z: - salonu z jadalni - oddzielnej kuchni - czterech sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

190 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam mam do wynajęcia dom dla kierowników i pracowników firm   zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Falista

Gdynia,pomorskie

350 zł200 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla 6 osób. Pięknie położony dom, bardzo blisko centrum, 7 minut samochodem do plaży. Okolica cicha, spokojna przy lesie, obok 3 sklepy spożywcze. Wynajem na doby, min. 3 noce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Anin

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł715 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Do wynajęcia dwa domy na jednej działce w Starym Aninie. Dom główny o pow. 515 m2 idealny na cele mieszkalne jak również na prowadzenie działalności. Opis: parter: pokój dzienny 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom murowany, na parterze kotłownia, spiżarnia, garaż, na piętrze: kuchnia, łazienka, 3 pokoje. Działka ogrodzona, budynki gospodarcze murowane o powierzchni 100m2. Atrakcyjna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 000 zł150 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

dom pow 150 mkw działka 400 mkw,co gazowe,4 pokoje 2 łazienki kabina oraz wana z hydromasażem,dom umeblowany ,okna pcv,parking,garaż oraz wiata.wszystkie n media , kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia na cele mieszkaniowe lub biurowe parter i piętro bliźniaka znajdującego się na Pradze Południe, gocławek. Parter - duża otwarta kuchnia połączona z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łąkowa

Gdynia,pomorskie

3 500 zł138 m² 25,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom typu bliźniak w Gdyni Witominie Leśniczówce. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej jakości. Na wynajem jest pół (segment nr 1) dom. Działka przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kilińskiego

Rumia,pomorskie

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pierwsze piętro domu o powierzchni 60 m2. Składa sie z 3 pokoi, dwóch przechodnich z aneksem kuchennym oraz łazienki i toalety. Jeden z pokoi otwarty połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł173 m² 26,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Miedzeszynie, na kameralnym i zamkniętym osiedlu w okolicach ulicy Przewodowej. Wykończony w wysokim standardzie, umeblowany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łąkowa

Gdynia,pomorskie

3 500 zł128 m² 27,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom typu bliźniak w Gdyni Witominie Leśniczówce. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej jakości. Na wynajem jest pół (segment nr 2) dom. Działka przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zawiśle

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

piętro domu 100mkw 3 pokoje ogród 1700 mkw taras balkon wszystkie media pełne umeblowanie agd rtv oddzielne wejście monitoring czynsz 2100 zł plus media .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowa

Swarzędz,wielkopolskie

4 500 zł190 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy dom do wynajęcia swarzędz polecam do wynajęcia bardzo komfortowy dom o powierzchni 190mkw z pięknym ogrodem. Dom składa się w części parterowej z: salonu, jadalni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment o powierzchni użytkowej około 150m2 z ogrodem 500m2, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko kolejki skm. Dom posiada ciekawy układ pomieszczeń. Salon górny i salon dolny, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rembertów

Rembertów,mazowieckie

5 000 zł306 m² 16,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom w spokojnej okolicy blisko lasów rezerwatu Olszynka Grochowska (500m). Doskonały zarówno na cele mieszkalne jak i na działalność. Dobry dojazd do centrum (15 min. samochodem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piotrusia Pana

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł315 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wymagającym wynajmę pół bliźniaka w Starej Miłosnej o łącznej powierzchni ok. 315 m2. W skład tego domu wchodzą: parter - salon 36,00 m2 (wysokość ponad 5 m), jadalnia 13,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Rewal,zachodniopomorskie

1 500 zł140 m² 10,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz wygodnego domu blisko plaży dla swojej rodziny lub znajomych? Chcesz pomieszkać nad morzem poza okresem wakacyjnym? Zapraszam Cię do wygodnego domu położonego 100m od plaży w uroczym Rewalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł176 m² 14,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam do wynajęcia dom w miejscowości Stopka, gościeradz gmina Koronowo o powierzchni 176m2 wolnostojący, działka o powierzchni 900m2, w wysokim standardzie, cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

1 800 zł168 m² 10,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom do wynajęcia, w spokojnej okolicy, o powierzchni użytkowej 168m2, po remoncie. Rok budowy: 1997 Cena: 1800,00zł + rachunki Tel. Kom.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ilskiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

2-pok + kuchnia, od Zaraz, rembertów Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 70 m2 na dzielnicy Rembertów przy ul. Ilskiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 800 zł150 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom 4 pokojowy 2 łazienki, z garażem w piwnicy, zabudowa kuchni segment, umeblowanie wszystkie media,teren ogrodzony brama na pilota,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

8 690 zł420 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Klimatyczny, jednopiętrowy, dom w stylu dworkowym, o bardzo szerokim zakresie przeznaczenia zarówno na cele mieszkalne jak również na przychodnię, przedszkole, dom opieki, siedzibę firmy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 000 zł138 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam państwu do najmu połowę domu wolnostojącego z osobnym wejściem oraz osobnym opomiarowaniem. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras. Zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

7 900 zł233 m² 33,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

#Dom wolnostojący, położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce w pobliżu lasu. Budynek dwu kondygnacyjny. Na parterze duży salon z kominkiem i wyjściem na taras. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

4 990 zł250 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom w pięknej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chrzanowskiego

Gdynia,pomorskie

30 000 zł698 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

Super ekskluzywny i reprezentacyjny budynek z przeznaczeniem na biura dla firm. Historyczny gdyński dom po kapitalnym remoncie z zachowaniem stylu. Remont wykonany w 2006 roku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł275 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dom tylko i wyłącznie na cele mieszkalne. Swietna propozycja dla firm/ wynajem dla pracowników/ jak i studentów. Łącznie 8 pokoi na 4 poziomach , na kazdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:808 m²

*****nowoczesny i komfortowy dom do wynajęcia w pobliżu centrum Starych Babic. ***** Idealny dla rodziny, świetny dla firmy, elegancki i wygodny dla pracowników ambasad, wspaniały dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Borek

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia rezydencja na Krzykach. Polecamy do wynajęcia komfortowy dom usytuowany w południowej części Wrocławia. Dom wyróżniają przestronne wnętrza, wysoki standard wykończenia, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wzgórze Św. Maksymiliana

Gdynia,pomorskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szeregowiec centrum Gdyni ,bez posrednika ,odnajme 2 poziomy 3 sypialnie 2 toalety 2 lazienki salon kuchnia 2 ogrodki balkon taras miejsce garazowe 120 m kw 2800 zl plus 1 mc kaucja tel: usa 001 619 701.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewanny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Dziewanny na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Powierzchnia użytkowa - 120 m2 Powierzchnia całkowita - 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Półwieś

Opole,opolskie

3 900 zł115 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom W zabudowie szeregowej do najęcia od zaraz! idealny M.IN. Dla pracownikóW firm! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

5 000 zł369 m² 13,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom do wynajęcia dla firmy. Dom w Lubinie na Ustroniu o pow. użytkowej 219,5 m2 posadowiony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce 4,6 ara. W budynku znajduje się : 5 sypialni, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł355 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Niebanalny dom 355 m2 na działce ponad 900 m2. Położony w Powsinie na Osiedlu ,patio". Wszystkie media miejskie,2 linie telefoniczne, ogrzewanie gazowe. Dom posiada 2 osobne wejścia dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Imielin

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny , elegancki i nowoczesny dom o powierzchni około 180 m2 z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią ok. 20 m2 i garażem na 2 samochody. Dom został wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia