dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ujeździec

Ujeździec,opolskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom na wsi na sprzedaż o pow.100 m2, działka o pow.27 ar, UJEŹDZIEC, 5 km od Paczkowa, 25 km od Nysy. Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z zabudowaniami gospodarczymi. Na parterze są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 980 000 zł223 m² 13 363,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 280 m²

Posiadłość w Żółwinie. Dom na dużej hektarowej działce w miejscowości Żółwin. Dom o powierzchni 250 m na działce 10280 m. Dom bez podpiwniczenia z wykończonym parterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł180 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w pobliżu ul. Grunwaldzkiej na Junikowie. Możliowść podzielenia domu na osobne mieszkania z możliwością rozbudowy. Spokojna okolica, miłe sąsiedztwo. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł140 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Grodzisk Mazowiecki segmenty na sprzedaż. Segment skrajny o powierzchni 140 m na działce 310 m w stanie deweloperskim. Segment składa się z dwóch kondygnacji. Parter to alternatywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Juszkowo

Juszkowo,pomorskie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Duży dom w uroczym, cichym punkcie Juszkowa. W trakcie budowy właściciel udoskonalił gotowy projekt w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 250 000 zł335 m² 3 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom na osiedlu Łęknice o pow. 335m2 składającego się z parteru i piętra oraz 5 pokoi, salonu i kuchni, 2 łazienek, podpiwniczony gdzie znajduje się kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł270 m² 4 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na działce 800m2 w Marysinie Wawerskim. Rozpoczęcie budowy w 1986 r. Dom do remontu. Parter, trzy piwnice i garaż na dwa auta do wykończenia. Pierwsze piętro w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł150 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Działka położona W bielsku-białej W dzielnicy aleksandrowice. Powierzchnia 10 arów. NA działce stoi stary dom do remontu lub rozbiórki. Wszystkie media na działce. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

950 000 zł240 m² 3 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom typu pół bliźniaka o powierzchni 240m2 położone w willowej dzielnicy Jabłonny, jedyne 20km od centrum Warszawy. Nieruchomość to także, działka o powierzchni 500m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuszczów Pierwszy

Łuszczów Pierwszy,lubelskie

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam w okazyjnej cenie parterowy dom wolno stojący w pięknej okolicy domów jednorodzinnych. Dom nadaje się do zamieszkania. 5 pokoi , 2 łazienki. Są częściowo wymienione okna, zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł150 m² 3 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość na siedzibę firmy.Budynek w ostrej granicy z sąsiadem Piwnica 50M2 może pełnić rolę magazynu. Lokalizacja w dobrym punkcie - skrzyżowanie Al. Krakowskiej i Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Część przedwojennej willi z 1936 roku w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Podkowy Leśnej oferowana na sprzedaż. Nieruchomość to połowa willi o powierzchni 129 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

549 000 zł225 m² 2 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Atrakcyjnie położony, wygodny, narożny segment mieszkalny na terenie osiedla Nieporęt-Głogi. Duża działka z kilkuletnimi drzewami. Dom murowany, podwójnie ocieplony, po remoncie w roku 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł160 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu duży przestrzenny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 160m2 z dwustanowiskowym garażem wybudowanym z pustaka w 2011 roku na działce o pow. 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brynica

Brynica,świętokrzyskie

450 000 zł137 m² 3 284,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:751 m²

Dom wybudowany jesienią 2010 roku w systemie austriackim (a'la ,kanadyjczyk"), szkieletowa konstrukcja drewniana, wypełniona wysokiej klasy wełną mineralną, zamknięta zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

315 000 zł245 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Sosnowe oddalonej 20 km od Siedlec. Dom mieszkalny, 2 kondygnacyjny, o powierzchni ok. 135 m2. Na parterze znajdują się 2 pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionka Wielka

Kamionka Wielka,małopolskie

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

trzy niezależne wejścia; spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł190 m² 3 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowość! Zapraszam do zakupu domu na osiedlu Jary. Dom piętrowy wolnostojący w całości podpiwniczony. W skład domu wchodzą trzy sypialnie oraz salon z aneksem. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Lubań,dolnośląskie

430 000 zł199 m² 2 160,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom wolnostojący w Lubaniu na osiedlu domków jednorodzinnych, na działce o powierzchni 490 m2. Powierzchnia użytkowa 141 m2. ,4 pokoje, w tym duży salon z galerią, garaż połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

405 000 zł87 m² 4 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segmenty położone w Grodzisku Mazowieckim, w cichej i spokojnej okolicy. Przeznaczony do sprzedaży w stanie deweloperskim (tynki wewnętrzne tradycyjne cementowo-wapienne.instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł165 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedajacy. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

800 000 zł275 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji! Oferta sprzedaży nowego domu wybudowanego w 2009 roku. Dom położony jest na działce o pow. 756 m kw., działka ogrodzona z przodu płotem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Zborowskie,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:912 m²

Dom znajduje sie w ladnej okolicy.Dom jest do wykonczenia,tzn.brakuje tynku zewnetrznego,wewnetrzny tynk jest gotowy do malowania,elektryka ,ogrzewanie podlogowe i kanalizacja rowniez.Podlacz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:768 m²

Domy Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż parter domu piętrowego z działką o powierzchni 768 m blisko wkd w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sętal

Sętal,warmińsko-mazurskie

220 000 zł83 m² 2 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł242 m² 2 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

1989. więcej filmów video i zdjęcia. Na sprzedaż skrajny szeregowiec Grunwald. Dom szeregowy na Grunwaldzie, szeregowiec ma 5 pokoi, około 180 m2 powierzchni, ładną zagospodarowaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł245 m² 2 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Nowa niższa cena Z 730000 na 630000 zł. Wystawiona na sprzedaż nieruchomość jest położona w dzielnicy Czyżkówko. Duży, wolno stojący dom o powierzchni całkowitej 245m kw, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Segment środkowy, usytuowany w spokojnej części Piastowa. Na parterze: garaż, p.pokój, wyjście na taras i do ogródka 35m2. Pierwsze piętro: kuchnia, salon, łazienka z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moczarowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł212 m² 7 028,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Opis nieruchomości: Oferuję malowniczo położoną działkę o powierzchni 3 ha (w tym powierzchnia zbiornika wodnego 2,6 ha). Na działce znajduje się budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Jedyny tego typu luksusowy dom w Krakowie! I w jakim miejscu! Na końcu cichej uliczki z furką do parku. , sarny przychodzą na sąsiednią działkę, cisza, zieleń do okoła a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

615 000 zł180 m² 3 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom w stanie deweloperskim położony w Chotomowie, jedynie 23km od centrum Warszawy. Powierzchnia domu to 180m2, natomiast działka to 780m2. Dom wg. projektu składa się parter (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

515 000 zł280 m² 1 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

polecam dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny z dużą działką z licznymi krzewami.) Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem to 280m2 a użytkowej 230m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł151 m² 3 046,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Ładny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow.całkowitej 151m2 położony na działce o pow.812m2. Dach pokryty dachówką cementową.Okna PCV,ogrzewanie olejowe. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozakowice Górne

Kozakowice Górne,śląskie

269 000 zł78 m² 3 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Posiadamy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 78m2 usytuowany na 530m2. W domu znajdują się : 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka. W pokojach na podłodze: panele oraz kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Billewiczówny

Warka,mazowieckie

400 000 zł190 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Warce na nowym osiedlu Winiary II, oddany do użytku w 2005 r. Parter (wykończony) salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka. Piętro (do wykończenia obecny stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł79 m² 4 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nie duży dom, idealne alternatywa dla mieszkania w bloku. Trzy pokoje 25m2; 15m2; 15m2; wyłożone panelami i terakotą, natomiast dużym oknom wychodzącym na południe powoduje, że pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Barniewice

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:855 m²

Ciekawa oferta! Dom w stanie surowym otwartym, wybudowany na ładnej prostokątnej działce. Dom jednorodzinny z garażem na dwa samochody. Powierzchnie pomieszczeń Parter: salon (32,3m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Kąpino,pomorskie

1 450 000 zł216 m² 6 703,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki dom zlokalizowany pod lasem, w bardzo malowniczej okolicy, na działce znajdującej się w spokojnej i dynamicznie rozbudowującej się miejscowości oddalonej niespełna 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysława

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł347 m² 6 058,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Dom zlokalizowany w nadmorskiej części Gdyni Orłowa, na granicy Gdyni i Sopotu. Na działce o powierzchni 549 m2 znajduje się dom trzy-piętrowy o powierzchni całkowitej 347 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki

Kamionki,warmińsko-mazurskie

480 000 zł20 050 m² 23,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 050 m²

Sprzedam siedlisko na Mazurach.Siedlisko położone jest w sercu Mazur, 8 km od Giżycka, we wsi Kamionki,między jeziorami Kisajno,Dobskie i Dejguny. Urokliwa,spokojna okolica otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Domy w okolicy Jaktorowa. Cena do negocjacji. Dom wolno stojący wybudowany w latach 50-tych położony w Budy Grzybek 1,5 km do stacji pkp. Dom o powierzchni około 50 m posadowiony.