dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kolnowice

Kolnowice,opolskie

195 000 zł240 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

nieruchomość położona w cichej wiosce w pasie przedsudeckim gór opawskich z widokiem na kopę Biskupią. 9 km. od Prudnika a 4 od Białej. można wydzielić dwie działki. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Golejów

Rybnik,śląskie

329 000 zł97 m² 3 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Śliczny dom!atrakcyjna cena tylko 329.000 tys.! Przedstawiam państwu do sprzedania ładny, wyremontowany dom w pięknej dzielnicy Rybnika o pow.97,09m2. Dom usytuowany na działce 1487 m2.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł140 m² 2 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja! Nowo wybudowany dom wolnostojący w gminie Białe Błota na sprzedaż. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Dom zlokalizowany jest w okolicy nowych domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

159 000 zł113 m² 1 407,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 742 m²

Atrakcyjnie położony dom do lekkiego remontu, z dużą działką którą można podzielić na 2 i wydzieloną bez domu sprzedać Potencjalna wydzielona działka ma oddzielny dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

467 500 zł123 m² 3 800,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Polecam trzy poziomowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny) utrzymany w stylistyce angielskiej, o powierzchni po podłodze - 123,7mkw i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

[bez prowizji] - reklama ogłoszenia prywatnego Skrajny segment zabudowy szeregowej położony na dużej działce z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Położony jest na wzgórzach dzielnicy Bukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

700 000 zł400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom położenie: dom w zabudowie bliźnieczej, położony w miejscowości Bojano, gmina Szemud; dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoty

Płoty,lubuskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam. Proponuje państwu kupno nieruchomości położonej na jednym z nowopowstałym osiedlu domków jednorodzinnych w bardzo cichej i spokojnej okolicy w Płotach. MIejscowość oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam lub wynajmę dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji w Sochaczewie - Chodakowie. 4 pokoje, kuchnia, możliwość zagospodarowania strychu. Dom jest otoczony działką o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Reprezentacyjna nieruchomość w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie! Wyjątkowo estetyczny i solidny dom wolnostojący, zbudowany według indywidualnego projektu, położony pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowiec

Borowiec,mazowieckie

350 000 zł154 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 069 m²

Działka budowlana 3069 m2 z zabudowaniami Duży budynek o powierzchni użytkowej 123,65 m2 (rok budowy 1997) wcześniej wykorzystywany jako bar - parter (piękny drewniany sufit) oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

1 040 000 zł250 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Komfortowy dom Z "duszą" wyjątkowa oferta dla koneserów: parterowy dom wolno stojący z użytkowym poddaszem i z ogrodem. Dom według indywidualnego projektu właścicieli spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Narew

Narew,podlaskie

1 950 000 zł226 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Siedlisko: dom, stajnia z stodołą, budynek warsztatowy (garaż), położenie: -przy głównej drodze utwardzonej, -zabudowania usytuowane na górce -otoczenie lasu z trzech stron, z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,świętokrzyskie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

dom stoi w bliskiej odległości od dworca pkp przystanku pks,bilska odległośc do dwu sklepów spożywczych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

370 000 zł175 m² 2 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Stary dom w stylu góralskim, o niezwykłym klimacie, z pełnym, bogatym wyposażeniem i wyjątkowo starannym wystrojem wnętrz. Dom do zamieszkania. 3 kondygnacje; 5 pokoi, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Przybiernów,zachodniopomorskie

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Przybiernów. Miejscowość położona jest na trasie Szczecin-Świnoujści,w pobliżu las i jezior. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Łubiana,pomorskie

1 543 000 zł505 m² 3 055,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Posesja znajduje się W odległości 500 M od jeziora Z kąpieliskiem, 25 M do lasu, w centrum kaszub, 8 km od kościerzyny, 60 km od gdańska. Może być przeznaczona na pensjonat (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

460 000 zł270 m² 1 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 271 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W rynarzewie 270m2 ok. 12km od bydgoszczy Dom wolnostojący o pow. użytkowej 270m2 położony na działce o pow. 2271m2. Bardzo jasny, funkcjonalny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mickiewicza

Marki,mazowieckie

666 000 zł174 m² 3 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedania dom wolnostojący do wykończenia. Całkowita powierzchnia 174 m2. Działka o powierzchnia 684 m2. Na parterze salon (31,90m2) z otwartą na pokój kuchnią (12,60m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozubowskiego

Sochaczew,mazowieckie

420 000 zł195 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Wynagrodzenie agencji pokrywa W całości właściciel nieruchomości Na sprzedaż dom wolno stojący w Sochaczewie na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Kozubowskiego (malesin). Działka 625.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gruszowe Sady

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł260 m² 4 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy dom wolnostojący, oddany do użytku w 2008r, o powierzchni 260m2. W budyku jest 6 pokoi na parterze i użytkowym poddaszu, kuchnia, dwie łazienki. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czarny Las

Czarny Las,śląskie

1 100 000 zł267 m² 4 119,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

Super oferta! Mamy dla Państwa ofertę domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Czarny Las. Dom znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Dom komfortowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

270 000 zł160 m² 1 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom w Szczyrku. Piękne widoki, spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość gór z jednoczesnym prostym nieskomplikowanym dojazdem. Polecamy Państwa uwadze dom wolno stojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

329 000 zł200 m² 1 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna domu jednorodzinnego W zabudowie szeregowej W stanie surowym otwartym! Budynek z porothermu, pokryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł68 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Opis: do sprzedaży piętro w przedwojennej willi w cichej i zielonej okolicy na Oporowie. W cenę wliczony jest również pokój na poddaszu z możliwością adaptacji strychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:991 m²

Domy Podkowa Leśna. Budynek z końca lat 60-tych, po remoncie kapitalnym, z nową elewacją i dachem, na prostokątnej działce 991 m. Dom w zabudowie bliźniaczej z wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Domy Nowa Wieś. Tani parterowy dom blisko wkd w Nowej Wsi na granicy z Pruszkowem. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 100 m z garażem wolnostojącym i budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:592 m²

Pół domu w spokojnej zielonej części Górnego Sobięcina. Dom składa sie z podpiwniczenie, parter - salon, kuchnia, łazienka z wc i oknem, i piętro -2 sypialnie, Ii piętro-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Atrakcyjna Lokalizacja! Szerokie! Do sprzedania bliźniak w stanie surowym zamkniętym do własnej aranżacji. Dom podpiwniczony z garażem w budynku. Działka częściowo zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

494 000 zł144 m² 3 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Polecam na sprzedaż dom/lokal jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny) zlokalizowany w Skórzewie pod Poznaniem (niespełna 4km do granicy Poznania). Dogodna lokalizacja 3 drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

540 000 zł260 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Sprzedam dom z dużą działką w Sulejówku. Powierzchnia domu 260m2 Dom jest do częściowego wykończenia. Dodatkowo na działce znajduje się drugi domek o powierzchni 100m2 Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 001 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 ulica: przanowskiego Władysława; dzielnica: wola; okolice: górczewska Rok budowy: 1995; f.władania: własność; Materiał: cegła; Zabudowa: segment; Powierzchnia: 240; L. pokoi: 5; pow. działki: 300;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zimorodka

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 500 zł151 m² 2 910,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w pakiecie deweloperskim wykonany z materiałów najwyższej jakości : budynek murowany niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym ściany nadziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pakoska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie sprzedam mały śliczny domek Z działką 600M2. Domek posiada na parterze:ładną przestronną kuchnie , salon, przeszklony ogród zimowy, oraz wyjście na duży taras, na piętrze: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

168 000 zł60 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest przepięknie położona działka z której rozpościera się niebanalny widok na Beskidy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chabówka

Chabówka,małopolskie

150 000 $250 m² 600 $/m²