dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom 200m2,znajdujący się na działce o powierzchni 1356m2 .dom położony jest w centrum miasta Mrągowa przy alei spacerowej prowadzącej do plaży miejskiej oraz amfiteatru.Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam, posiadam do sprzedania przepiękny dom.POŁOŻONY W ŻYRARDOWIE, W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY A JEDNOCZEŚNIE W CENTRUM MIASTA. Dom był W 2010 roku W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

840 000 zł136 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Parterowy dom wolnostojący położony w Łazach, przy granicy z Magdalenką, na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych.Dom jest parterowy.Wszystkie media miejskie.Ogród zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł172 m² 4 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Naszą prowizję pokrywa Sprzedający. Nowy szereg środkowy w prestiżowym otoczeniu rezydencji Ołtaszyńskich. Niepowtarzalna architektura i wysoki standard wykończenia wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

419 000 zł163 m² 2 570,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

***okazja*** Bardzo ładny dom do sprzedania 10min od Oławy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym 137m2 plus garaż 26m2. W domu wykończony i zamieszkały jest parter domu natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

260 000 zł170 m² 1 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom poniemiecki do kapitalnego remontu. Składa się z trzech poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia, łazienka, pralnia. Na drugim poziomie: łazienka i trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pawłów

Zabrze,śląskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atrakcyjny dom na Pawłowie. Nowy dom oddany od użytku w 2005 roku. Parter + użytkowe poddasze. Dach czterospadowy. Powierzchnia użytkowa ok. 200m2. Powierzchnia po podłogach 250m2. Dom posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

450 000 zł274 m² 1 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Do sprzedania jest budynek mieszkalny z przeznaczeniem pod działalnośc gospodarczą typu oficyna położony w Centrum Czeladzi przy ul. Katowickiej. Powierzchnia użytkowa domu 146m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kamień

Rybnik,śląskie

330 000 zł120 m² 2 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 120,87m2, posadowiony na 637

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł204 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy w bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa, blisko obiektów handlowo-usługowych i tras komunikacyjnych, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom w zabudowie rezydencjonalnej na wrocławskim Ołtaszynie. Elegancka architektura i wysoki standard wyróżnia tę inwestycję z grona innych dostępnych na rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

355 000 zł133 m² 2 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

330 000 zł135 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący do wykończenia, z pięknym widokiem na góry., spełni oczekiwania osób marzących mieszkać w pobliżu lasu i w otoczeniu natury. W projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

435 206 zł344 m² 1 423,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Licytacja - Super okazja! Dom przy Dąbrowskiego 4 z działką w Świeradowie Zdrój. Cena wywoławcza: 435.206,67 zł. Termin licytacji: 10.10.2012 godz. 12:00, w Wydziale Cywilnym Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Traugutta

Ząbki,mazowieckie

810 000 zł180 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wykończony w wysokim standardzie. Po kapitalnym remoncie 2006 r. Powierzchnia domu 180 m2 składa się sześciu pokoi, salonu, kuchnia z jadalnią, wyjściem na taras, dwie łazienki. Solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł90 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Kontakt kasia ********************* cena do negocjacji! lokalizacja - Korzeniec w Dąbrowie Górniczej. Dom - 90m2, starsza część domu z lat 40-tych ,nowsza z lat 80-tych, parter; duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:736 m²

Dom wolnostojący, usadowiony na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 736m2. Odległość od centrum Olsztyna ok. 7 km.(10 minut samochodem). Zbudowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ulesie

Ulesie,dolnośląskie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom 1 km od Legnicy, do częściowego remontu. Możliwość zamieszkania przez rodzinę dwupokoleniową. Działka 7 arów. Możliwość przyjęcia niewielkiego mieszkania w rozliczeniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Ustroń - Komfortowy dom po kapitalnym remoncie o pow. całk. 300 mkw położony w pięknej, widokowej dzielnicy miasta, z bezpośrednim zjazdem z obwodnicy. Dom jest wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Śmiało-pisz,dzwoń pytaj! :-) Cena za dom+ziemia+budynek gospodarczy(do adaptacji) Śmiało-pisz,dzwoń pytaj! :-) To siedlisko spokoju na Równi -łąki,ogród,ok.100 świerków,50 letnia lipa,łąka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania ekskluzywna willa zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy, jaką jest Wola Justowska. Wybudowana w 2000 roku, natomiast w roku 2008 został przeprowadzony kapitalny remont wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Modlnica,małopolskie

499 000 zł141 m² 3 539,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga, rewelacyjna cena, tylko na czas określony - zobacz już dziś! Dom usytuowany jest na działce o wielkości 400m2, ma powierzchnię netto 141m2 i charakteryzuje go efektywne wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokiciny

Rokiciny,łódzkie

400 000 zł168 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 168m2 z garażem, powierzchnia działki 1200m2.Położony w gminie Rokiciny ,przy trasie Koluszki-Piotrków. Dolna część domu wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł390 m² 7 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedania skrajny segment na Starym Imielinie. Dom o pow. całkowitej ok. 390 m2, użytkowej ok. 280, działka ok 400 m2. Dom po całkowitym remoncie. wymieniono także instalację elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Segment środkowy, usytuowany w spokojnej części Piastowa. Na parterze: garaż, p.pokój, wyjście na taras i do ogródka 35m2. Pierwsze piętro: kuchnia, salon, łazienka z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł260 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super oferta! przestronny i komfortowy dom z ogródkiem na elitarnym Krakowskim osiedla Kliny. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wereszyckiego

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania komfortowy, nowy dom (2008) na "osiedlu Malowniczym" we Wrocławiu/ Marszowice. Powierzchnia domu to 170mkw, działka zagospodarowana 600mkw. Bardzo cicha i spokojna okolica dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

815 000 zł260 m² 3 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, cichej dzielnicy Szczecina za jeziorem Głębokim. Dom po remoncie, wymieniona konstrukcja części dachu, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Woźniki

Woźniki,małopolskie

180 000 zł26 080 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 080 m²

Do sprzedaży dom położony w urokliwej miejscowości Woźniki (ok. 8 km. od Wadowic, a 45 km od Krakowa). Dom parterowy z lat 60-tych wybudowany z cegły pełnej i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baranów

Baranów,mazowieckie

518 000 zł115 m² 4 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Domy Baranów okolice. Dom jednorodzinny na sprzedaż bezpośrednio przy drodze gminnej w Budach Zosinych pod Baranowem. Jest to budynek o powierzchni całkowitej 145 m i użytkowej około 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł104 m² 3 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż rewelacyjny dom na Miedzyniu o powierzchni 104m2 w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem. Wszystkie media, praktyczny projekt oraz dogodna lokalizacja (w pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

360 000 zł140 m² 2 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący typu kanadyjskiego, w stanie deweloperskim, zlokalizowany na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Boruja Nowa nieopodal Nowego Tomyśla (ok.5km). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo ładny dom typu Kanadyjczyk parterowy + poddaszeużytkowe o pow. 130m2, 4pokoje, z możliwością wydzielenia 5 pokoju.Osiedle zamknięte Lisi Jar w Markach z 1999r. Bardzo duża.