dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Rokitnica

Zabrze,śląskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja. Dom do zamieszkania i prowadzenia działalności. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy jednej z głownych ulic w Rokitnicy. Dom powstał poprzez rozbudowe starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłsudskiego

Żagań,lubuskie

350 000 zł224 m² 1 565,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:722 m²

Sprzedam pół domu w dwurodzinnej wili. Lokal do sprzedaży zajmuje cały parter + pokój na poddaszu, powierzchnia użytkowa158,6 m2 (5 pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój) oraz trzy piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świerczyniec

Świerczyniec,śląskie

890 000 zł245 m² 3 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: irena Białożyt Rachwał Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną propozycją nieruchomości gruntowej w Świerczyńcu zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny, elegancki dom w centrum Tarczyna. Dom pobudowany w technologii kanadyjskiej kryty gontem bitumicznym, wykończony i umeblowany. Woda miejska oligoceńska, szambo częściowo ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

219 000 zł100 m² 2 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznosc! oferta spełnia wymogi kredytu "rodzina na swoim" Dom przedwojenny przy Z.Górze. Dom usytuowany na ładnej działce 6-arowej z nasadzeniami (wiśnia, jabłonie, leszczyna, maliny itp.). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lasoki

Łaziska Górne,śląskie

250 000 zł280 m² 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Zarezerwowane! atrakcyjna cena! Do sprzedaży dom wielorodzinny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w zielonej i spokojnej części Łazisk Średnich, przy ulicy Lasoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Solec

Solec,mazowieckie

899 000 zł235 m² 3 825,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Okazja! Wolno stojący dom 235m2 w stylu dworku w miejscowości Solec koło Konstancina. Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane w bliskim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dyszobaba

Dyszobaba,mazowieckie

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom nad brzegiem Narwi z bezpośrednim dostępem do rzeki, zejście prosto z tarasu domku. Położenie w zakolu Narwi, piękne widoki z okien domu i dużego tarasu. Dom wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:574 m²

Mały (50m2) całoroczny domek w Raszynie-Rybiu położony na działce 574m2.W domu znajdują się 2 pokoje,kuchnia,łazienka i przedpokój.Przy domu stoi garaż z blachy.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł300 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wygodny, przytulny segment, położony w cichej, okolicy w małym ogrodzonym osiedlu, niedaleko Łazienek, blisko do centrum! Na terenie osiedla znajduje się również boisko do gry w piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło

Nakło,opolskie

269 000 zł140 m² 1 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedaż Dom Nakło Dom wolno stojący, częściowo podpiwniczony, o powierzchni około 140 m2 z możliwością adaptacji dodatkowych powierzchni na strychu, posadowiony na dużej działce - 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, ul. Wiślana

Spytkowice,małopolskie

240 000 zł165 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Cena do negocjacji całość prowizji pokrywa strona sprzedająca! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie surowym, otwartym, zadaszonym,położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 250 000 zł221 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na sprzedaż w Józefosławiu. Dom wykończony według najwyższych standardów, zaprojektowany przez słynnego architekta z udziałem designerów, którzy czerpali inspirację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprzaka

Trzebinia,małopolskie

145 000 zł196 m² 739,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom do remontu położony W trzebini na ulicy kasprzaka 3. Całkowita powierzchnia mieszkalna Z poddaszem 156m2 plus piwnica dom 2004 roku został rozbudowany .DOM NIE MA SZKÓD GÓRNICZYCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Toporów,lubuskie

138 000 zł115 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Działka położona w Toporowie na Pojezierzu Lubuskim. Miejscowość leży na zachodnim krańcu Puszczy Rzepińskiej pomiędzy Łagowskim Parkiem Krajobrazowym na północy, a Gryżyńskim Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

545 000 zł194 m² 2 809,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom o pow.194m2,wolnostojący-podpiwniczony,w tym powierzchni mieszkalnej -133m2, działa o pow.2400m2(w tej pow.las 400m2). Parter domu: salon z kominkiem,kuchnia,sypialnia,łazienkaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świerkowa

Krzyżowice,dolnośląskie

522 500 zł111 m² 4 707,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny - wolnostojący, (111 m 2) na działce(1500 m.kw).Dom wybuduje renomowana firma ,którą cechuje wysoki poziom wykonawstwa robót budowlanych. Parter budynku(67.36 m2) jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Hutki

Hutki,śląskie

169 990 zł61 m² 2 786,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam mieszkanie w bliźniaku o pow. 61m2 wraz z 500m2 działką 15km na południe od Częstochowy w miejscowości Hutki gm Konopiska 8km od dk1. Oferowane mieszkanie jest połową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 500 000 zł537 m² 4 655,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 938 m²

Do sprzedania ładny architektonicznie dom w pięknej zalesionej okolicy (cały bliźniak 2 x 268m2), koło Magdalenki ***mozliwość kupienia jednej części*** Jedna część wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chabrowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

445 000 zł165 m² 2 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny/dwurodzinny w bardzo dobrej lokalizacji. Idealny dla dwóch rodzin lub do przeznaczenia na cele mieszkalne i warsztat/biuro/usługi. Komfortowe warunki dojazdu do miasta (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom 200m2,znajdujący się na działce o powierzchni 1356m2 .dom położony jest w centrum miasta Mrągowa przy alei spacerowej prowadzącej do plaży miejskiej oraz amfiteatru.Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam, posiadam do sprzedania przepiękny dom.POŁOŻONY W ŻYRARDOWIE, W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY A JEDNOCZEŚNIE W CENTRUM MIASTA. Dom był W 2010 roku W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

840 000 zł136 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Parterowy dom wolnostojący położony w Łazach, przy granicy z Magdalenką, na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych.Dom jest parterowy.Wszystkie media miejskie.Ogród zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł172 m² 4 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Naszą prowizję pokrywa Sprzedający. Nowy szereg środkowy w prestiżowym otoczeniu rezydencji Ołtaszyńskich. Niepowtarzalna architektura i wysoki standard wykończenia wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

419 000 zł163 m² 2 570,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

***okazja*** Bardzo ładny dom do sprzedania 10min od Oławy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym 137m2 plus garaż 26m2. W domu wykończony i zamieszkały jest parter domu natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

260 000 zł170 m² 1 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom poniemiecki do kapitalnego remontu. Składa się z trzech poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia, łazienka, pralnia. Na drugim poziomie: łazienka i trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pawłów

Zabrze,śląskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atrakcyjny dom na Pawłowie. Nowy dom oddany od użytku w 2005 roku. Parter + użytkowe poddasze. Dach czterospadowy. Powierzchnia użytkowa ok. 200m2. Powierzchnia po podłogach 250m2. Dom posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

450 000 zł274 m² 1 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Do sprzedania jest budynek mieszkalny z przeznaczeniem pod działalnośc gospodarczą typu oficyna położony w Centrum Czeladzi przy ul. Katowickiej. Powierzchnia użytkowa domu 146m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kamień

Rybnik,śląskie

330 000 zł120 m² 2 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 120,87m2, posadowiony na 637

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł204 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy w bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa, blisko obiektów handlowo-usługowych i tras komunikacyjnych, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom w zabudowie rezydencjonalnej na wrocławskim Ołtaszynie. Elegancka architektura i wysoki standard wyróżnia tę inwestycję z grona innych dostępnych na rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

355 000 zł133 m² 2 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

330 000 zł135 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący do wykończenia, z pięknym widokiem na góry., spełni oczekiwania osób marzących mieszkać w pobliżu lasu i w otoczeniu natury. W projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

435 206 zł344 m² 1 423,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Licytacja - Super okazja! Dom przy Dąbrowskiego 4 z działką w Świeradowie Zdrój. Cena wywoławcza: 435.206,67 zł. Termin licytacji: 10.10.2012 godz. 12:00, w Wydziale Cywilnym Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Traugutta

Ząbki,mazowieckie

810 000 zł180 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wykończony w wysokim standardzie. Po kapitalnym remoncie 2006 r. Powierzchnia domu 180 m2 składa się sześciu pokoi, salonu, kuchnia z jadalnią, wyjściem na taras, dwie łazienki. Solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł90 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Kontakt kasia ********************* cena do negocjacji! lokalizacja - Korzeniec w Dąbrowie Górniczej. Dom - 90m2, starsza część domu z lat 40-tych ,nowsza z lat 80-tych, parter; duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:736 m²

Dom wolnostojący, usadowiony na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 736m2. Odległość od centrum Olsztyna ok. 7 km.(10 minut samochodem). Zbudowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ulesie

Ulesie,dolnośląskie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom 1 km od Legnicy, do częściowego remontu. Możliwość zamieszkania przez rodzinę dwupokoleniową. Działka 7 arów. Możliwość przyjęcia niewielkiego mieszkania w rozliczeniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Ustroń - Komfortowy dom po kapitalnym remoncie o pow. całk. 300 mkw położony w pięknej, widokowej dzielnicy miasta, z bezpośrednim zjazdem z obwodnicy. Dom jest wykonany.