dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

320 000 zł189 m² 1 693,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

********* wyłączność *********** kontakt - kasia *************** cena 320000+8%vat lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ujejsce, osiedle parkowe. Dom - powierzchnia użytkowa 188,96m2, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:467 m²

*********************kontakt kasia******************** lokalizacja - Sosnowiec Pogoń media: prąd- w drodze gaz- ma być w przeciągu 1,5 roku kanalizacja- szambo woda- jest dom - piętrowy. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolesław

Bolesław,małopolskie

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:912 m²

*************** kontakt aneta********************* lokalizacja - Bolesław dom - pow. 60m2; , działka 912m2. Wybudowany w 1960r. Wolnostojący. Do zamieszkania, po remoncie. Stan techniczny - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławków

Sławków,śląskie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

******************** kontakt aneta********************* lokalizacja - Sławków Groniec dom do remontu! dom - ok. 70m2, działka 920m2. Wybudowany w latach 30-tych. Stan techniczny -do remontu. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

************* kontakt kasia************** lokalizacja -boguchwałowice dom -pow. 53m2, plus taras 10m2. Działka ok. 820m2. Wolnostojący. Drewniany. Remont w 1997r. Media: prąd -siła gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozłów

Kozłów,małopolskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

************* kontakt aneta************** lokalizacja -okolice Kozłowa dom -wybudowany w latach 60-tych. Dom o wymiarach 9x11x14m. Otynkowany. Działka 16a. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowno

Bukowno,małopolskie

569 000 zł360 m² 1 580,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja -bukowno dom -pow. 360m2. Działka 300m2, szerokość 23m. Dom z 1992r. Wolnostojący, dach drewniany. Budynek ocieplony 10cm wełną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

930 000 zł258 m² 3 604,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:677 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja - Boguchwałowice dom Z basenem dom -pow. 208m2, plus garaż 50m2. Działka 677m, o szerokości 20m. Wybudowany w 1998r. Media: prąd -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marianki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja -dąbrowa Górnicza - Marianki dom -pow. 220m2. Działka 1100m2, szerokość 31m. Dom z 1988r. Wolnostojący, ocieplony i otynkowany, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 523 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja - Mierzęcice. DO sprzedania 2 domy na jednej działce! media: prąd- jest gaz- jest kanalizacja - szambo woda- jest co - miał I dom, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwałowice

Boguchwałowice,śląskie

580 000 zł245 m² 2 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja - Boguchwałowice dom -pow. 245m2. Działka 432m2. Bliźniak. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Dach ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brynów

Katowice,śląskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:547 m²

Brynów, oś. Ptasie, najlepsza dzielnica Katowic, do sprzedaży wolno stojący dom o pow. 220m2 położony na działce o pow. 574m2. Dom jest I piętrowy z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Noworegulska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł190 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam nowy domek jednorodzinny o powierzchni użytkowej 154 m2 w zabudowie bliźniaczej, z ogródkiem o powierzchni 400 m2. Dom jest wykończony, z wnętrzem do zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

870 000 zł247 m² 3 522,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 247 m2 położony w urokliwej dzielnicy Jastrzębia Zdroju. Dom usytuowany na ładnej, zagospodarowanej, płaskiej działce o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płóczki Górne

Płóczki Górne,dolnośląskie

220 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Witam Mam do sprzedania dom w uroczej miejscowosci Ploczki Gorne. Budynek do kapitalnego remontu (budynek wykreslony z listy zabytkow). Piwnica ze sklepieniem barylkowym, na parterze pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

253 000 zł220 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Urokliwy dom (stara kuznia) w pieknej i zacisznej okolicy z widokiem na góry, ok. 15km od Jeleniej Góry i Swieradowa Zdroju. Dom sklada sie z budynku mieszkalnego (kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

435 000 zł112 m² 3 883,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu tuż przy parku. Urokliwe zielone miejsce. Na parterze salon z wyprowadzonym przyłączem kominkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

399 000 zł187 m² 2 129,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w Żernikach Małych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł149 m² 2 946,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny Budynek z Porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodowice

Włodowice,śląskie

110 000 zł90 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

witam sprzedam dom do remontu o powierzchni 70m^(działka pow 1845m^)na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 100m^ stan dobry oraz studnia, możliwośc wykopania stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kielecka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Pięknie urządzony dom do zamieszkania natychmiast na kameralnym osiedlu zamkniętym w spokojnym i zielonym rejonie Nowej Iwicznej - osiedle całkowicie zagospodarowane, duże drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Stylowy nowy dom wolnostojący ( z 2006 r. ) o powierzchni całkowitej 220 m2 i użytkowej 162 m2. . Dom parterowy z użytkowym poddaszem położony na działce o powierzchni 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

385 000 zł95 m² 4 061,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo atrakcyjna propozycja dla osób szukających ciszy, spokoju. Oferta dotyczy domu wolno-stojącego położonego na 30-arowej działce, zagospodarowanej, z wieloma nasadzeniami zarówno wieloletnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strumień

Strumień,śląskie

290 000 zł136 m² 2 132,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

***dom W bąkowie (gmina Strumień, powiat cieszyński) W rewelacyjnej cenie I lokalizacji!*** Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 136m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strumień

Strumień,śląskie

328 000 zł125 m² 2 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu ładny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Dom o powierzchniużytkowej 125 m2 usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maczka

Janów,mazowieckie

1 350 000 zł223 m² 6 054,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowocześnie urządzony, gotowy do zamieszkania dom w prestiżowej miejscowości Janów na granicy z Kwirynowem w pobliżu ul. Maczka gmina Stare Babice. Budynek jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO sprzedaży dom jednorodzinny parterowy W andrychowie O pow. 105 M2. Z działką O pow. 1000 M2, dom W atrakcyjnej lokalizacji, wszystkie media, dojazd asfaltowy. Gazaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maczka

Kwirynów,mazowieckie

1 350 000 zł222 m² 6 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kontakt ******* kasia************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, strzemieszyce Wielkie dom - 120m2 powierzchni użytkowej - w tym 100m2 powierzchni mieszkalnej, 3 pokoje, widna, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Okradzionów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

260 000 zł175 m² 1 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Kontakt kasia lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Okradzionów dom ;dwupiętrowy o działce 2226m2 i pow.mieszkalnej STAN TECHNICZNY - Na parterze znajdują się 2 pokoje w pokojach podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuliszów

Tuliszów,śląskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja - Będzin Tuliszów dom - 120m2, zbudowany w 2012r, wolnostojący, parterowy z poddaszem do adaptacji 30m2 , ocieplony styropianem+tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siewierz

Siewierz,śląskie

390 000 zł339 m² 1 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

************** kontakt kasia********************* lokalizacja - Siewierz. Na działce o powierzchni 770m2 znajdują się dwa budynki mieszkalne/w systemie-bliżniak/. Dom I-210m2;parter-3 pokoje,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

***oferta na wyłączność*** kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, trzebiesławice. Dom - 200m2, zbudowany z pustaka, wolno stojący, dwurodzinny, dach dwuspadowy, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:188 m²

Kontakt *** kasia ******** możliwość dokupienia działki przyległej (od tego samego właściciela) O powierzchni 302m2 W cenie 48 000 - co daje powierzchnię całkowitą 490m2 lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaski

Piaski,śląskie

315 000 zł140 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Osoba zajmująca się ofertą kasia ********************* lokalizacja - dom w Wojkowicach z lat 60-tych. dom - zbudowany z cegły i kamienia, wolnostojący, całościowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostrowy Górnicze

Sosnowiec,śląskie

619 000 zł163 m² 3 797,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

************* kontakt kasia************** lokalizacja - Sosnowca Ostrowy Górnicze. Dom - 164m2, zbudowany z cegły w 2004r, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, ocieplany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:701 m²

********************kontakt kasia******************* lokalizacja - Jaworzno działka - 701m2, szerokość 20m2; ogrodzenie drewniane, częściowo siatka, dom - 90m2, wolno stojący, 3 przechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

**************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) dom/dziłaka - 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zielona-Pogoria

Dąbrowa Górnicza,śląskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Kontakt kasia ********************* cena do negocjacji! lokalizacja - Korzeniec w Dąbrowie Górniczej. Dom - 90m2, starsza część domu z lat 40-tych ,nowsza z lat 80-tych, parter; duży,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij