dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 000 000 zł175 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom parterowy z cegły, wolnostojący 175 mkw na działce 920 mkw po generalnym remoncie. Budynek znajduje się przy drodze asfaltowej. Po wejściu do przedpokoju po lewej znajduje się ogromny ok.40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mościszki

Mościszki,wielkopolskie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam dom wolnostojący całoroczny z centralnym ogrzewaniem, dwukondygnacyjny o pow.75m2. Dom połozony na działce o pow. 650m2. Na działce rosną piękne iglaki ( modrzewie, sosna tuje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziergowice

Dziergowice,opolskie

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam ,sprzedam dom na działce około 20arów. W domu prąd, woda, telefon, okna pcv. Spokojna okolica, blisko kościół, sklepy, pkp,pks, kąpielisko. Więcej info pod  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kałuszyn

Kałuszyn,mazowieckie

600 000 zł268 m² 2 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:701 m²

Dom po remoncie nowe okna pcv, dach, ogrzewanie na węgiel oraz olej opałowy. Posiada 2 lazienki, wc, pralnię. Podpiwniczony (miejsce np na siłownie albo własny biznes) i zaadaptowany strych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

650 000 zł198 m² 3 282,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania duży dom jednorodzinny położony na osiedlu innych domów jednorodzinnych w Konstantynowie Łódzkim. Dom jest wykończony i nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość położona nad brzegiem rzeki Narew, w otoczeniu lasów, zabudowana domem z bala, pokryty saidingiem. Na działce znajduje się altanka z grillem, działka częściowo wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajka

Żywiec,śląskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Żywiec, kocurów- 4km od rynku w Żywcu. Dom Z widokiem na las I góry. DO zamieszkania od zaraz! Parter: hall, salon z kominkiem,wyjście na widokowy taras. Aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

190 000 zł150 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękna nieruchomość położona na obrzeżach Puszczy Białowieskiej, w odległości kilku km od Hajnówki, z możliwością wykorzystania na cele agroturystyczne. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny, wybudowany w 2007r., działka 800m zagospodarowana, parter 120m + poddasze użytkowe 120m, garaż, ogrzewanie miałowe lub olejowe, cicha okolica, nowe osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

510 000 zł125 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! I etap Inwestycji - Stan deweloperski. Osiedle Rajskie Sady w Lutyni. Nowoczesne, eleganckie domy w zabudowie wielorodzinnej w kształcie szeregu 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

892 500 zł109 m² 8 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Domy blisko wkd Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania dom wolno stojący w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 193m i użytkowej 109m. Posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Żaby

Żaby,mazowieckie

550 000 zł193 m² 2 851,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Domy gmina Baranów. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym położony we wsi Żaby koło Bożej Woli i Bramek. Dom parterowy z poddaszem użytkowym posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławów

Władysławów,mazowieckie

1 490 000 zł306 m² 4 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Posiadłość W otulinie lasu! cisza, spokój! wszystkie media! pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Dom z 2010 roku, olbrzymi taras, działka 1620 m2.! pow. użytkowa 270 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

458 000 zł115 m² 3 982,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 625 m²

Do sprzedania wolnostojący dwukondygnacyjny dom w gm.Zawonia pow.Trzebnica 35 km. od centrum Wrocławia. Miejsce o niezwykłym klimacie.Dom posadowiony na skraju wsi otoczony pięknym lasem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony w południowej częsci Grodziska Maz,w ładnej cichej dzielnicy z dojazdem z drogi głównej .Działka ogrodzona z trzech stron.(900m2) Dom parterowy otynkowany ,w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom wolno stojący, o wyczuwalnej przestrzeni i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń, dającym przyjemność użytkowania również rodzinie wielopokoleniowej. Budynek o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Końcowa

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł241 m² 3 838,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:561 m²

Dom wolnostojący położony na granicy dzielnic:Grabiszyn i (muchobór Mały ), o powierzchni całkowitej 241m2, działka 561m2.Dom posiada 3 kondygnacje. W przyziemiu :garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł150 m² 2 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy budynek jednorodzinny w Lutynii. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Stan surowy zamknięty, gotowy z zewnątrz. Ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarło

Tarło,lubelskie

430 000 zł330 m² 1 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo duzy i ladny dom dla jednej, dwoch lub trzech rodzin (posiada 3 oddzielne pomieszczenia kuchenne). Dookola domu piekna dzialka; trawniki, iglaki, kwiatki plus duzy kawalek ziemi uprawnej. Podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

850 000 zł310 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny z lat 90, położony w ok. ul. Rojnej w Łodzi. Doskonała lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, dzięki czemu dojazd do centrum jest bardzo łatwy i szybki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno Górne

Leszno Górne,lubuskie

260 000 zł235 m² 1 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam Dom mieści się w Lesznie Górnym - wokół dużo lasów,jezior Działka o powierzchni 780 m2 - dom o powierzchni 235 m2. Okolica spokojna, niska zabudowa, las, bank ,biblioteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Galiny

Galiny,warmińsko-mazurskie

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam pół bliźniaka. Dom wybudowany w 2007r.,o pow. ok. 150 m oraz garaż dwustanowiskowy o pow. 50 m. Działka o pow. 700 m.Ogrzewanie gazowe, kominek z płaszczem wodnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

430 000 zł249 m² 1 726,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

W ofercie przedstawimy nieruchomość o powierzchni działki 249m2 i powierzchni w zabudowie/mieszkalnej 113,05m2, ogród 99m2, garaż (14,04m2) i powierzchnia przed domem 22,91m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzechowo

Borzechowo,pomorskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

.ekskluzywny,typu bungalow:wolnostojacy/ powierzchnia uzytkowa parteru-124mkw,garaz 2-stanowiskowy -45mkw oraz poddasze-80mkw/.,przystosowany,rowniez, dla osoby niepelnosprawnej. usytuowany w lasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 190 000 zł426 m² 2 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Ładny dom w cichej, zielonej, ekologicznej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Sarenki, zające, żabki, skowronki, dudek. Nadaje się do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia albo dla dużej rodziny (albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

670 000 zł168 m² 3 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny. tel:   Miły, przytulny,starannie wykończony. Nadaje się i dla młodego małżeństwa z dziećmi lub osób na emeryturze. Spokój i cisza chociaż 10min. pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Bielsko-Biała,śląskie

323 000 zł82 m² 3 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez posredników. Bez podatku pcc. Proponujemy jeden z 3 domów połozonych na 11-arowej , nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych oraz las. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmujdzka

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł230 m² 6 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Dom zlokalizowany przy ulicy Żmujdzkiej (krowodrza), usytuowany na działce o powierzchni 6,83 a (z czego 4,03 a stanowi własność, 2,8 a - użytkowanie), zbudowany w 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

485 000 zł300 m² 1 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam duży dom wolnostojący położony w centrum Tarnowa Podgórnego. Aktualnie stan surowy zamknięty. Budowany z bloczków betonowo - wapiennych. Dach skośny pokryty papą. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam dom w Sarbinowie do kapitalnego remontu dzialka o pow.0.37ha ogrod o pow.0.43ha

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

870 000 zł500 m² 1 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy w całości podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 280 m 2 z warsztatem o powierzchni 200 m 2 (warsztat 160 m 2 + mieszkanie M-3 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa okazyjna cena! dom w wysokim standardzie.duzo przestrzeni.parter:kuchnia jadalnia,salon,garderoba,wc,kotlownia,pralnia,garaz,duzy hol.pietro:sypialnia plus garderoba dodatkowo 3pokoje,duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Tarczyn,mazowieckie

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom wielorodzinny z poddaszem mieszkalnym do wykończenia z oddzielnym wejściem,pater domu mieszkalny, położony na pięknej zagospodarowanej działce dzrewa owocowe liściaste krzewy,kotłownia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujazd

Ujazd,świętokrzyskie

280 000 zł194 m² 1 441,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferuje dom do sprzedaży w przepięknej miejscowości Ujazd nasyconej bogatą historią. Dom znajduję się ok. 150m od ogromnych ruin zamku Krzyżtopór. Został zbudowany w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaszczurowa

Jaszczurowa,podkarpackie

80 000 zł90 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Dom drewniany o powierzni 90 m2 (kuchnia + 2 pokoje) połozony jest na działce o pow 57 arów. Obok domu stoi budynek gospodarczy (stodoła z murowaną podbudówka czyli oborą) Dom pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł108 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom posadowiony w przepięknej otulinie Parku Krajobrazowego, za domem flora i fauna, dom z przepiękny salonem w którym dodatkowego uroku nadają schody jesionowe oraz kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Okazja! Obniżka ceny! Mały pensjonat położony na zboczu Antałówki działka 280m2 o powierzchni 160m2 Budynek z lat 70-tych po generalnym remoncie;6 poki, 2,3,4, osobowe z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym, na działce o powierzchni 880m2- blisko Zalewu w Skierniewicach .Powierzchnia użytkowa to 220 m2 : Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż. Opis domu: funkcjonalny, energooszczędny, jasny dom (150m2) w Gruszczynie od strony Kobylnicy. Duża działka (941m2), ogród od strony zachodniej, druga linia zabudowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł174 m² 8 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy), niepodpiwniczony, 2 kondygnacyjny z poddaszem użytkowym położony w prestiżowym osiedlu wille laguna w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do sprzedania dom, do zamieszkania, z garażem, w Częstochowie, dzielnica Gnaszyn, o powierzchni 220 m2 - może być dwurodzinny. Położony w cichej, spokojnej okolicy, z dala od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij