dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Izdebki

Izdebki,podkarpackie

179 000 zł200 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

*** uwaga - * ** *** dom wraz Z budynkiem gospodarczym *** polecam - piękne okolice , malowniczo położony dom na pogórzu Dynowskim w miejscowości Izdebki gm. Brzozów , woj. podkarpackie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

360 000 zł143 m² 2 517,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Na sprzedaż bardzo przytulny dom w Toporzysku o powierzchni 143 m2, wewnątrz całkowicie wykończony, konieczne wykończenie zewnętrznej elewacji i tarasu. Na parterze znajdują się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:348 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Świerczewa. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 180 m2. Każda z 3 kondygnacji ma po 60m2. Podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom W standardzie deweloperskim W niemczu 780.000 ZŁ Bardzo ładny, solidnie wybudowany dom wolnostojący w standardzie deweloperskim w prestiżowej okolicy w Niemczu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

540 000 zł190 m² 2 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

**dom do zamieszkania **parter idealny do prowadzenia działalności ** Do sprzedaży dom wolnostojacy, piętrowy z dwustanowiskowym garażem z bramą na pilot. Dom o pow. całkowitej 190m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł205 m² 2 734,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy Nowe Maślice - ostatnie domy przy parku na sprzedaż! Nowe Maślice to kameralne osiedle mieszkaniowe usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie starego parku na wrocławskich Maślicach. Domy cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwy dom W malowniczej okolicy! Prezentujemy Państwu uroczy dom położony w malowniczej okolicy Zebrzydowic o powierzchni 100m 2 posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce 2500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

650 000 zł198 m² 3 282,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom murowano-drewniany położony w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Podpiwniczenie murowane, gdzie odnajdziemy dwa pomieszczenia, łazienkę oraz kotłownię. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

560 000 zł230 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Do sprzedania śliczny i urokliwy dom w bardzo atrakcyjnej części Szczawienka. Dom idealny dla osób ceniących ciszę i spokój. Dom składa się z salonu i 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

818 000 zł213 m² 3 840,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pół bliźniaka w spokojnej, zielonej okolicy Legionowa o powierzchni 213m2. Dom wybudowany w 2006r. z najwyższej jakości materiałów. Na pierwszym poziomie mamy do dyspozycji salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

549 000 zł290 m² 1 893,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedaży piękny piętrowy dom w Siemoni o zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2. Za domem przemawia jego bardzo dobra lokalizacja. Budynek składa się z dwóch kuchni, 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł106 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykły dom z duszą położony w spokojnej, willowej dzielnicy Legionowa. Dom ma powierzchnię 106m2, a położony jest na działce graniczącej z lasem o powierzchni 885m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł219 m² 1 573,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Funkcjonalny dom W samociążku Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w Samociążku o pow. użytkowej 180m2 posadowiony na działce o pow. 590m2 w doskonalej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł287 m² 1 041,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

Nowy dom według projektu, szmaragd 2g'' w stanie surowym otwartym zadaszonym, dachówka ceramiczna, garaż dwustanowiskowy .Bardzo urokliwe miejsce, cisza, spokój. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

420 000 zł158 m² 2 661,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Długołęce. 6 pokoi, 1 kuchnia, 1 kotłownia, garaż, kominek. Dom umiejscowiony jest na działce 1000m 2. Wejście jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

580 000 zł186 m² 3 118,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom w Zielonce wolnostojący z garażem w bryle budynku, możliwość adaptacji poddasza.Na parterze 4 pokoje, kuchnia, łazienka , garderoba. Pokoje 33m, 16m,12m,10m, kuchnia 12m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

310 000 zł170 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy dom wolnostojący usługowo - mieszkaniowy o pow. 140m2 + (30 m2 garaż) na działce o pow. 700m2. Dom z roku 2010 do niewielkiego wykończenia. Na parterze znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 802 m²

Wyjątkowa posiadłość położona w gminie Dobrcz. Przepiękna okolica. Nowy dom wolnostojący o pow. 220/3802, gustownie urządzony, wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom nad rozlewiskiem. Wymarzone miejsce wypoczynku to: domek rekreacyjny, parterowy z użytkowym poddaszem w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego nad rozlewiskiem Rządzy z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąkolewice

Kąkolewice,zachodniopomorskie

120 000 zł56 m² 2 123,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:584 m²

Dane techniczne budynku mieszkalnego: powierzchnia lokalu mieszkalnego 56,5m2 mieszkanie składa się z 3 pokoi, korytarza, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc, do lokalu przynależy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Siennica,mazowieckie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 355 m²

Powierzchnia 2355 m2 (793 m2działka pod domem +1562 m2 ogród)* *dwie oddzielne działki. Opis dodatkowy Dom piętrowy o pow. ok 200 m, w pełni wyposażony. 2 lata temu zostało wymienione 80%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący "typu szwedka", usytuowany na działce o pow. 600m2 położony w doskonałej lokalizacji w centrum Łochowa. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

289 000 zł123 m² 2 349,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sprzedaż Nowy Dom Dębska Kuźnia, gm. Chrząstowice, woj. Opolskie. Proponujemy państwu Nowy Dom w Dębskiej Kuźni o powierzchni użytkowej 123m2 + garaż 20m2. Dom Wolnostojący - Jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Uwaga! Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży domu na Wyżynach.Nieprzeciętny dom bardzo gustownie zaaranżowany.Wchodząc do domu czuje się nietuzinkowy klimat i atmosferę którą daje bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 000 zł280 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, usytuowany na osiedlu Osowa Góra. Dom ma powierzchnię całkowitą 280m2, taras, balkon, garaż w budynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum

Chorzów,śląskie

601 402 zł383 m² 1 570,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży kamienicy mieszkalno-usługowej w centrum Chorzowa. Kamienica składa się z czterech lokali mieszkalnych oraz dwó;ch lokali usługowo-handlowych Ruch uliczny o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

449 000 zł113 m² 3 973,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Okazja! Na sprzedaż dom w centrum Białych Błót, nieco oddalony od głównej ulicy, w zaciszu. Parterowy z trzema pokojami (21m2, 20m2, 14m2, 11m2), kuchnią (11m2) i łazienką (5,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

720 000 zł125 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej -segment skrajny z 2008 roku w Bibicach rejonie Na Czekaj w osiedlu " Słoneczne Tarasy". Dom wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Piękny szereg skrajny na dużej działce W centrum fordonu Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej-skrajny w bardzo pożądanej lokalizacji w centralnym Fordonie. Budynek 3-kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrozy

Mrozy,mazowieckie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom w Mrozach 50 km od Warszawy. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 188m2 usytuowany na działce 932m2. Parter domu składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

485 000 zł218 m² 2 224,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam na działce 2000 m, dom o pow. użytkowej 163 m i budynek gospodarczo-mieszkalny o pow. 100 m. Dom szeregowy, podpiwniczony z ocieplonym dachem. Okna pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 560 000 zł497 m² 3 138,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Sprzedamy dom wolno stojący z garażem o pow. 497m2, działka 1089m2, 5-cio letni, zbudowany z pustaka, dachówka betonowa, co- piec dwufunkcyjny (vaillant). Okna pcv 5-cio komorowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł291 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bardzo ładny dom typu bungalow na dużej zagospodarowanej działce o powierzhni 1300mkw. Dom parterowy w części dziennej duży salon /50mkw/ z aneksem kuchennym /23mkw/ oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

795 000 zł350 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Dom wolno stojący wybudowany w końcu lat osiemdziesiątych, następnie rozbudowany w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych (nadbudowa). Posiada dwa osobne wejścia, dzięki czemu może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gródek

Gródek,lubelskie

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości, cichej i spokojnej. Dobry dojazd, droga utwardzona, miłe sąsiedztwo, blisko kościół, sklep i szkoła podstawowa. Na obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

820 000 zł213 m² 3 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

195 000 zł90 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej położony w niewielkiej miejscowości w gminie Szubin (około 13km od Szubina). Dom położony przy drodze utwardzonej. Dom o pow. całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

599 750 zł149 m² 4 025,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam na sprzedaż prosty, funkcjonalny lokal mieszkalny w budynku 4-segmentowym na wrocławskich Złotnikach o powierzchni 149,36 m2. Powierzchnia ogródka 203m2. Na parterze do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

464 000 zł140 m² 3 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

NA sprzedaż lub zamiana dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym pow. 140M2 W łochowicach Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 140m2 znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kożuszki-Parcel

Kożuszki-Parcel,mazowieckie

600 000 zł155 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość na sprzedaż stanowi dom mieszkalny o powierzchni 155mkw na działce 1500mkw. położony blisko Żelazowej Woli. Działka naturalnie zadrzewiona, zagospodarowana. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Nowy dom W dobrej cenie! Nowy dom wolno stojący położony w centrum Niemcza, obecnie spełniający rolę domu dwurodzinnego. Zbudowany z suporeksu ocieplony styropianem, nowe okna pcv, dach.