dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Opole,opolskie

280 000 zł495 m² 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom wolnostojący objekt gospodarczy podpiwniczony z garazem. Garaż ma 49qm. Podwurko jest wyłożone posackom betonowom chodnikowom. Wymienone Okna czesciowo nowe. Dwa ogrodki ze studniom. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Gdynia,pomorskie

750 000 zł362 m² 2 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:315 m²

dom z ogrodzonym podwórkiem, podpiwniczony, możliwość wykorzystania na 3 niezależne mieszkania, częściowo przekształcony na działalność gospodarczą (zezwolenie) 2 tarasy, balkon, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

650 000 zł157 m² 4 140,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

sprzedam dom wolnostojący o pow. 120m z 1987r, dom jest po kapitalnym remoncie w 2006,ocieplony, wymienione wszystkie okna, co, wyremontowane wnętrze, zadbany,duży taras, duża piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

2 400 000 zł354 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Budynek jednorodzinny, wolnostojący, super położenie. Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 1266 m2 Powierzchnia całkowita domu: 354,4m2, ilość pokoi: 5 +salon + jadalnia + kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Karczów,opolskie

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowy, energooszczędny dom jednorodzinny położony nieopodal lasu w miejscowości Karczów- 5km od granic miasta. Pięć pokoi (trzy sypialnie, salon, pokój barowy), przedpokój, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lesko

Lesko,podkarpackie

2 007 840 zł752 m² 2 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dogodne położenie u wrót Bieszczad przy obwodnicy bieszczadzkiej na trasie Lesko Cisna. Rezydencja zlokalizowana w ustronnym miejscu w pobliżu rzeka San, kraina pstrąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica Górna

Brodnica Górna,pomorskie

630 000 zł278 m² 2 266,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Oferuje do sprzedaży nowo budowany dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej wynoszącej 161,3m2, zlokalizowany na ładnie położonej działce budowlanej o powierzchni 1564m2. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

595 000 zł500 m² 1 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Doskonały budynek z dużymi mieszkaniami dla dwóch rodzin z garażami lub warsztatem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Burzyn

Burzyn,małopolskie

375 000 zł240 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni użytkowej ok 130 mkw położony w malowniczej scenerii parku krajobrazowego. Dom położony w cichej, zalesionej okolicy. Z okien ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasocin

Krasocin,świętokrzyskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Witam. Możliwość dokupienia 6 ha pola w tym 1 ha lasu. Więcej informacji telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom jednorodzinny przy ul. Piłsudskiego po generalnej termomodernizacji i wymianie dachówki, okien, instalacji co i wodno-kanalizacyjnej. Działka ładnie zagospodarowana. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

704 000 zł182 m² 3 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Bardzo ładny nowy dom położony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1111m2 - bardzo ładnie zagospodarowana. Na działce zainstalowano podziemny system nawadniania trawnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka Pasłęcka

Zielonka Pasłęcka,warmińsko-mazurskie

109 000 zł80 m² 1 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Sprzedam poniemiecki dom, wolnostojący do remontu, cegła. Możliwość adaptacji poddasza. Działka o powierzchni 1492 m. kw. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łaziwnki, komórki i ganku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stargard,zachodniopomorskie

469 900 zł143 m² 3 286,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazja super cena zapraszamy do oglądania dom dwukondygnacyjny parter powierzchnia 65,9 M.KW WIATROŁAP 2,3 M.KW HOL 4,5 M.KW KOTŁOWNIA 3,6 M.KW WC 1,8 M.KW GARAŻ 15,6 M.KW HOL DRUGI 6,8 M.KW ANEKS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Sprzedam dom wybudowany w 2007r. z bardzo wysokiej klasy materiałów.Ogrzewanie tradycyjne, oraz parter podłogowe, odkurzacz centralny, instalacja alarmowa. Salon z kominkiem, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Wrocław,dolnośląskie

1 260 000 zł180 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Willa na Karłowicach (dom + działka własnościowa) dwie kondygnacje podpiwniczone w całości, duży ogród, garaż, parking taras w zabudowie bliźniaczej. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

285 000 zł155 m² 1 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom wolnostojący,ogrodzony, z dwoma garażami w Mostach koło Lęborka. Dom posiada duży salon, dwa mniejsze pokoje, kuchnie, łazienkę, kotłownie, dwa korytarze. Dom jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marzenińska

Zduńska Wola,łódzkie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 857 m²

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Kościerzyna,pomorskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom w stanie deweloperskim na urokliwym osiedlu zachód w kościerzynie. piec ekogroszkowy. z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Namysłów,opolskie

305 000 zł108 m² 2 824,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment! Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 108,3 m.kw. zbudowany na działce o powierzchni 200 m.kw. wraz z garażem wolnostojącym 16,7 m.kw. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Zgierz,łódzkie

760 000 zł218 m² 3 486,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Do sprzedaży do parterowy z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem połozony w pieknej, malowniczej okolicy na skraju lasu 3 km od centrum Zgierza i 4 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Reformacka

Sandomierz,świętokrzyskie

970 000 zł320 m² 3 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

sprzedania nieruchomość w Sandomierzu, położona w jednej z najpiękniejszych dzielnic starego nadwiślańskiego grodu, przy ulicy Reformackiej 10. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Waplewo-Osiedle

Waplewo-Osiedle,pomorskie

280 000 zł190 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na działce znajduje się sad z około 30toma drzewkami (jabłonie, grusze) oraz piętrowy budynek gospodarczy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Śmieszkowo,wielkopolskie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym do adaptacji. Cały budynek podpiwniczony. W piwnicy kuchnia z pralnią i suszarnią,łazienka z prysznicem i wc,garaż,kotłownia oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:446 m²

Dom w cenie mieszkania! Malowniczy dom położony na pograniczu Warszawy i Ząbek - ok. 350m od granicy Warszawy, 800m do ul. Radzymińskiej, dojazd ul. Łodygową. Spokojna, zielona okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł170 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży domów na Osiedlu "stasinek Residence" zlokalizowanym przy ulicy Mrówczej 141, na obrzeżach Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Lubin, 6 km od Międzyzdrojów, dom na pięknej działce z widokiem na wody Zalewu Szczecińskiego, ogrzewanie olejowe, garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotkowa

Polkowice,dolnośląskie

440 000 zł147 m² 2 993,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle 14 domów w zabudowie szeregowej usytuowane u zbiegu ul. Przemkowskiej i Stokrotkowej.Standard wykończenia lokali: fundament z izolacją przeciwwilgociową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 256 999 zł180 m² 6 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Budowa 2008. Oszczędne ogrzewanie gazowo kominkowe + requperator. Doskonała lokalizacja: 15 km od Warszawy. Delikatesy, apteka - ok 100m, stacja bp, szkoła podstawowa i średnia, stacja pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wielewska

Chojnice,pomorskie

370 000 zł135 m² 2 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bardzo spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuków

Łuków,lubelskie

330 000 zł215 m² 1 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Nowy dom położony przy drodze wylotowej z Łukowa w kierunku Siedlec. 1,5 km od centrum Łukowa. Stan - do wykończenia. Powierzchnia mieszkalna 160m2 + garaż. Budynek ocieplony - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

1 800 000 zł306 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Dom jest usytuowany pod lasem. Teren jest ogrodzony i osłonięty rosnącymi w około domu iglakami. Na parterze znajdują się: salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia (kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 150m2 z możliwością zagospodarowania poddasza, częściowo podpiwniczony. Dom posiada 6 pokoi, kuchnię. Doprowadzona woda. Pomieszczenia do remontu, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dobra

Dobrzyń,mazowieckie

4 500 000 zł541 m² 8 317,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 166 m²

Działka: działka 8166 m2, ogrodzona, brama wjazdowa zamykana pilotem, druga brama (techniczna) zamykana ręcznie. Dojazd drogą asfaltową, 2 km od drogi szybkiego ruchu Warszawa-Gdańsk. Działka zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Sandomierz,świętokrzyskie

360 000 zł210 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży prawa czesc blizniaka. Calkowita powierzchnia dzialki 9.2ara, natomiast domu uzytkowa 420m2 nie liczac piwnicy i garażu. Dom wybudowany bardzo solidnie. Jego szczegolnym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Wyjątkowa okazja! Osiedle domków jednorodzinnych, cicha spokojna okolica , super dojazd do centrum .Wspaniała nowoczesna architektura , wysoka jakość wykonania! Wszystkie media .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Dobrzyń,mazowieckie

2 400 000 zł503 m² 4 771,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²